Informace
21.09.2017
autor: Jan Koten

Informace - mládež

Oddíl florbalu se věnuje práci s dětmi od 5 let věku. Nábor chlapců i dívek probíhá v průběhu celého roku, zejména v září. V současné době hraje ligové soutěž 10 mládežnických družstev.

Přípravky

ligová soutěž: Liga Vysočiny přípravek 3+1
počet družstev Spartaku v soutěži: 2
ročníky hráčů: 2009 a mladší (hráč či hráčka musí starší 5 let)
trenéři: Luděk Charouzek, Jiří Žák a Karel Lisa
tréninky: pondělí, středa a pátek 17:00-18:30 hod, tělocvična ZŠ Osvobození

Elévové

ligová soutěž: Liga Vysočiny elévů 3+1
počet družstev Spartaku v soutěži: 2
ročníky hráčů: 2007 a 2008 + přípravky 2009 a 2010 (hráčky 2006 až 2010)
realizační tým: trenér - Libor Březina, asistent - Viktor Vlach
tréninky: pondělí, středa a pátek 17:00-18:30 hod, tělocvična ZŠ Osvobození

Mladší žáci

ligová soutěž: Liga Vysočiny mladších žáků 3+1
počet družstev Spartaku v soutěži: 2
ročníky hráčů: 2005 a 2006 + elévové 2007 a 2008 (hráčky 2004 až 2008)
trenéři: Jan Koten a Jiří Bartoška
tréninky: pondělí, středa a pátek 16:00-17:30 hod, tělocvična ZŠ Osvobození


Žákyně

ligová soutěž: Liga starších žákyň 5+1
ročníky hráček: 2003 až 2006
realizační tým: trenér - David Štursa; asistent - Tomáš Dohnal
tréninky: pondělí 16:00-17:30 hod, středa 16:30-18:00 hod, pátek 167:00-17:30 hod, vše tělocvična ZŠ Osvobození

Starší žáci

ligová soutěž: Liga Vysočiny starších žáků
úroveň: nejvyšší soutěž, možnost postupu na Mistrovství republiky
ročníky hráčů: 2003 a 2004 + mladší žáci 2005 a 2006
trenéři: Vojtěch Mozr a Tomáš Kocián
tréninky: pondělí 18:00-19:30 hod, středa 18:30-20:00 hod, čtvrtek 15:30-17:00 hod, vše tělocvična ZŠ Osvobození

Dorostenci

ligová soutěž: 2. liga dorostenců – skupina 5
úroveň: druhá nejvyšší soutěž
ročníky hráčů: 2001 a 2002 + starší žáci 2003 a 2004
trenéři: Jan Knězů ml. a Petr Zajíček
tréninky:  středa19:00-20:30 hod, pátek 18:00-19:30 hod, neděle16:30-18:00 hod, vše ZŠ Osvobození

Junioři

ligová soutěž: Liga Vysočiny juniorů
úroveň: druhá nejvyšší soutěž po KB lize juniorů
ročníky hráčů: 1999 a 2000 + dorostenci 2001 a 2002
hlavní trenér: Miloslav Paták
tréninky:  čtvrtek 20:00-21:30 hod, pátek 20:00-21:30 hod, neděle18:00-19:30 hod, vše ZŠ Osvobození

 

1.SK Bivoj Litvínov15
2.Královské Vinohrady14
3.1. MVIL Ostrava14
4.Spartak Pelhřimov14
5.Karlovy Vary13
6.BLACK ANGELS11
7.FBC Start9811
8.Florbal Chomutov10
9.Hattrick Brno9
10.Kanonýři Kladno8
11.Petrovice7
12.PEGRES Havířov5
13.TJ Slovan Havířov4
14.FbK Svitavy0
Nejbližší domácí utkání
Muži
28.10.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
BLACK ANGELS
11.11.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
PEGRES Havířov
19.11.
16:00
Spartak Pelhřimov
VS
SK Bivoj Litvínov
Ženy
04.11.
09:00
Spartak Pelhřimov
VS
Rudý Dračice
04.11.
14:30
Spartak Pelhřimov
VS
TJ Centropen Dačice
Partneři