Tréninky
20.09.2017
autor: Jan Koten

Tréninky v sezóně 2017/2018

Přípravky
Liga Vysočiny přípravek, 2 družstva    
ročníky: kluci 2009 a mladší; holky 2008 a mladší
- pondělí      17:00 - 18:30 hod
- středa        17:00 - 18:30 hod
- pátek         17:00 - 18:30 hod

Elévové
Liga Vysočiny elévů, 2 družstva          
ročníky: kluci 2007-2008 (2009-2010); holky 06-08
- pondělí      17:00 - 18:30 hod
- středa        17:00 - 18:30 hod
- pátek         17:00 - 18:30 hod

Mladší žáci
Liga Vysočiny mladších žáků 3+1, 2 družstva
ročníky: kluci 2005-2006 (2007-2008)
- pondělí      16:00 - 17:30 hod
- středa        16:00 - 17:30 hod
- pátek         16:00 - 17:30 hod

Starší žákyně
soutěž: Liga starších žákyň 5+1
ročníky: dívky 2003-2006
- pondělí      16:00 - 17:30 hod
- středa        16:30 - 18:00 hod
- pátek         16:00 - 17:30 hod

Starší žáci
ligová soutěž: Liga Vysočiny starších žáků      
ročníky: kluci 2003-2004 (2005-2006)
- pondělí      18:00 - 19:30 hod
- středa        18:30 - 20:00 hod
- čtvrtek       15:30 - 17:00 hod

Dorostenci
2. liga dorostenců - skupina 5 Kraj Vysočina
ročníky: kluci 2001-2002 (2003-2004)
- středa        19:00 - 20:30 hod
- pátek         18:00 - 19:30 hod
- neděle       16:30 - 18:00 hod

Junioři
Liga Vysočiny juniorů
ročníky: kluci 1999-2000 (2001-2002)
- čtvrtek       20:00 - 21:30 hod
- pátek         20:00 - 21:30 hod
- neděle       18:00 - 19:30 hod

Muži
1. liga mužů a Regionální liga mužů
ročníky: 1997 a starší (1999-2000)
- čtvrtek       20:00 - 21:30 hod
- pátek         20:00 - 21:30 hod
- neděle       18:00 - 19:30 hod

Ženy
ligové soutěže: 2. liga žen, skupina 5
ročníky: ženy a dívky 2000 a starší (01-02 výjimky)
- pátek           18:30 - 20:00 hod

1.SK Bivoj Litvínov15
2.Královské Vinohrady14
3.1. MVIL Ostrava14
4.Spartak Pelhřimov14
5.Karlovy Vary13
6.BLACK ANGELS11
7.FBC Start9811
8.Florbal Chomutov10
9.Hattrick Brno9
10.Kanonýři Kladno8
11.Petrovice7
12.PEGRES Havířov5
13.TJ Slovan Havířov4
14.FbK Svitavy0
Nejbližší domácí utkání
Muži
28.10.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
BLACK ANGELS
11.11.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
PEGRES Havířov
19.11.
16:00
Spartak Pelhřimov
VS
SK Bivoj Litvínov
Ženy
04.11.
09:00
Spartak Pelhřimov
VS
Rudý Dračice
04.11.
14:30
Spartak Pelhřimov
VS
TJ Centropen Dačice
Partneři