Domácí utkání a turnaje
01.09.2018
autor: Neznámý uživatel

Domácí utkání a turnaje

Kompletní přehled domácích ligových utkání a turnajů a kompletní rozpis všech družstev oddílu florbalu Spartak Pelhřimov pro sezónu 2018/2019.

Kam na florbal v Pelhřimově
všechna utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození v Pelhřimov - informace

 

Domácí utkání Národní ligy mužů

15.09. 2018 Pelhřimov vs. TJ Sokol Jaroměř od 19:00
06.10. 2018 Pelhřimov vs. TJ Turnov  od 19:00
20.10. 2018 Pelhřimov vs. FBC DDM Kati Kadaň  od 19:00
03.11. 2018 Pelhřimov vs. Wizards DDM Praha 10  od 19:00
17.11. 2018 Pelhřimov vs. ASK Orka Čelákovice  od 19:00
15.12. 2018 Pelhřimov vs. Traverza Mukařov  od 19:00
22.12. 2018 Pelhřimov vs. Florbal TJ Kobylisy  od 19:00
12.01. 2019 Pelhřimov vs. FbC Plzeň  od 19:00
26.01. 2019 Pelhřimov vs. Panthers Praha  od 19:00
09.02. 2019 Pelhřimov vs. T.B.C. Králův Dvůr  od 19:30
23.02. 2019 Pelhřimov vs. 1. FBC DDM Děčín IV  od 19:00
02.03.2019 Pelhřimov vs. TJ Turnov (1. čtvrtfinále) od 19:00
03.03.2019 Pelhřimov vs. TJ Turnov (2. čtvrtfinále) od 17:00
13.03.2019 Pelhřimov vs. TJ Turnov  (5.čtvrtfinále) od 20:00
23.03.2019 Pelhřimov vs. ASK Orka Čelákovice  (3. semifinále) od 19:00
24.03.2019 Pelhřimov vs. ASK Orka Čelákovice  (4. semifinále) od 17:00

Domácí utkání Poháru České pojišťovny

25.08. 2018 Pelhřimov vs. FbK Orlicko–Třebovsko  od 15:00
25.08. 2018 Pelhřimov vs. FBŠ Všestary  od 18:00
26.08. 2018 Pelhřimov vs. Piráti Sokol Chrudim  od 09:00
26.08. 2018 Pelhřimov vs. FBC Slavia Praha  od 13:30

Domácí utkání mužů B a žen

16.09. 2018 2. liga žen – skupina 5                          od 09:00
18.11. 2018 Regionální liga mužů od 09:00
19.01. 2019 2. liga žen – skupina 5 od 09:00
24.02. 2019 Regionální liga mužů od 09:00

Domácí ligové turnaje mládeže Spartaku

23.09. 2018 Liga Vysočiny starších žáků                 od 09:00
07.10. 2018 Přebor Vysočiny mladších žáků   od 09:00
14.10. 2018 Liga Vysočiny elévů  od 09:00
21.10. 2018 Liga Vysočiny přípravek  od 09:00
28.10. 2018 Liga Vysočiny elévů  od 09:00
03.11. 2018 1. liga dorostenců  od 10:00
25.11. 2018 Přebor Vysočiny mladších žáků  od 09:00
16.12. 2018 1. liga dorostenek  od 09:00
06.01. 2019 Liga Vysočiny elévů od 09:00
13.01. 2019 Liga Vysočiny starších žákyň  od 09:00
20.01. 2019 Liga Vysočiny přípravek  od 09:00
26.01. 2019 Liga Vysočiny starších žáků  od 09:00
03.02. 2019 1. liga dorostenek  od 10:00
17.02. 2019 Přebor Vysočiny mladších žáků  od 09:00
23.02. 2019 Liga Vysočiny elévů  od 09:00
02.03. 2019 1. liga dorostenců  od 10:00
17.03. 2019 Liga Vysočiny starších žákyň  od 09:00
24.03. 2019 Liga Vysočiny starších žáků  od 09:00
31.03. 2019 Přebor Vysočiny mladších žáků  od 09:00

Utkání Divize

22.09. 2018 Divize – Pacov vs. Tábor    od 18:00
23.09. 2018 Divize – Pacov vs. Strakonice             od 16:00
13.10. 2018 Divize – Pacov vs. Vys. Mýto od 18:00
14.10. 2018 Divize – Pacov vs. Letohrad od 14:00
27.10. 2018 Divize – H. Brod vs. Třebíč B od 15:00
27.10. 2018 Divize – Pacov vs. H. Králové od 18:00
28.10. 2018 Divize – Pacov vs. Všestary od 14:00
10.11. 2018 Divize – Pacov vs. Dačice od 18:00
24.11. 2018 Divize – H. Brod vs. Dačice od 19:00
05.01. 2019 Divize – Pacov vs. SK Jihlava od 18:00
06.01. 2019 Divize – Pacov vs. Třebíč B od 14:00
23.02. 2019 Divize – Pacov vs. H. Brod od 15:30
03.03. 2019 Divize – Pacov vs. Litomyšl  od 12:30

Další florbalové akce

30.7.-3.8. 2018 příměstský tábor 2018 08:00-16:00
02.08. 2018 přátelské utkání mužů, Pelhřimov vs. FBC Štíři Č. Budějovice od 19:30 
25.-26.8. 2018 turnaj 1. kola Poháru České pojišťovny od 13:30 
15.09. 2018 Pelhřimov vs. Dolný Kubín (mladší žáci), Pelhřimov vs. Světlá (dorostenky) 15:00 a 16:30
15.09. 2018 Voný čas není nuda, Masarykovo náměstí Pelhřimov 09:00-12:00
29.09. 2018 Liga Vysočiny mužů (Pacov) od 09:00
17.11. 2018 2. liga dorostenců (H. Brod) od 09:00
24.11. 2018 Liga Vysočiny mužů (Pacov) od 09:00
07.12.201 příměský tábor k MS2018         08:00-16:00
05.01. 2019 Liga Vysočiny mužů (H. Brod) od 09:00
27.01.2019 2. liga dorostenců (H. Brod) od 09:00
18.03.2019 Tour de Club (Český florbal) - informace od 17:00
07.04.2019 2. liga dorostenců (H. Brod) od 08:30
13.04.2019 Liga Vysočiny juniorů (H. Brod) od 09:00
27.05.2019 Běh pro úsměv, Masarykovo náměstí Pelhřimov 09:00-14:00
30.7.-3.8. 2018 příměstský tábor 2019 - informace 08:00-16:00
1.TJ Sokol Jaroměř (POSTUP)54
2.ASK Orka Čelákovice41
3.Spartak Pelhřimov39
4.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr38
5.FAT PIPE Traverza Mukařov37
6.TJ Turnov37
7.Panthers Praha33
8.Wizards DDM Praha 1032
9.Florbal TJ Kobylisy27
10.FBC Plzeň24
11.FBC DDM Kati Kadaň (SESTUP)20
12.DDM SANEXCZ Děčín IV (SESTUP)14
Nejbližší utkání
Partneři