Nábory
23.08.2017

Nábory

Hraješ florbal ve škole a baví tě? Chceš ho začít hrát a trénovat častěji, na opravdové florbalové mantinely a navíc v ligových zápasech porážet kluky z Jihlavy, Třebíče nebo Tábora? Chceš ještě víc? Chceš porážet kluky z Finska, Švýcarska, Norska nebo Švédska? Pak jsi na tom správné místě. To všechno se ti může splnit v oddíle florbalu Spartak Pelhřimov, který ve městě působí již o roku 1999. Pracujeme s kompletní věkovou strukturou pod vedením zkušených a vyškolených trenérů. Všeobecná sportovní příprava je v nejmenších kategoriích samozřejmostí.

Přijď se podívat s rodiči na nejbližší trénink svého družstva dle ročníku narození, kde vám trenéři rádi vysvětlí případné dotazy. Hlavně doma nesmíš nechat chuť do sportu. Jdeš přece hrát FLORBAL - NEJVĚTŠÍ HALOVÝ KOLEKTIVNÍ SPORT a druhým největší sport v ČR vůbec!

Všechna družstva oddílu florbalu Spartak Pelhřimov hrají dlouhodobé ligové soutěže, které začínají koncem září a vrcholí v dubnu. Kromě toho se hráči účastní také dalších neligových turnajů či Mistrovství republiky.

V případě zájmu není nutné se ohlašovat. Přijďte se podívat na nejbližší trénink. Pokud máš nějaký dotaz, neboj se ho napsat na klubový e-mail florbalpe[zavinac]centrum.cz

Dobré důvody proč začít hrát florbal

... florbal je COOL
Děti si užívají příležitost hrát zábavný a vzrušující sport s celou řadou nových a různorodých dovedností, které se při něm naučí.

... florbal je TÝMOVÝ SPORT
Není nic lepšího, než se stát součástí týmu. Děti se spolu učí zodpovědnosti, důvěře a spolupráci - zkušenostem, které jim vydrží po celý život.

... florbal je BEZPEČNÝ SPORT
Kontakt je ve florbale povolen jen v minimální míře. Při správném provozování je extrémně bezpečným sportem pro všechny.

... florbal je ZPŮSOB ŽIVOTA

Florbal spojuje mnoho lidí. Ve městech vznikají velké florbalové rodiny, které společně sdílí všechny skvělé zážitky a vzájemně se podporují.

Informace k sezóně 2017/2018

Věkové kategorie a ligové soutěže

• ve Spartaku Pelhřimov hrají a trénují kluci i holky od 5 let věku
kluci
  • přípravky: 2009-2012 (starší 5 let); Liga Vysočiny přípravek; 2 družstva
  • elévové: 2007-2008; Liga Vysočiny elévů; 2 družstva
  • mladší žáci: 2005-2006; Liga Vysočiny mladší žáků; 2 družstva
  • starší žáci: 2003-2004; Liga Vysočiny starších žáků
  • dorostenci: 2001-2002; 2. liga dorostenců
  • junioři: 1999-2000; Liga Vysočiny juniorů
  • muži: 1998 a starší; 1. liga mužů (áčko); Regionální liga mužů (béčko)
holky
  • minižákyně: 2009-2012 (starší 5 let); trénují a hrají společně s kluky
  • elévky: 2007-2008; trénují a hrají společně s kluky
  • žákyně: 2003-2006; Liga starších žákyň
  • ženy: 2000 a starší; 2001-2002 na výjimku; 2. liga žen

Tréninky

Detailní rozpis pravidelných tréninků jednotlivých družstev je již k dispozici na výše uvedeném odkazu.

Náborové pondělí, středa a pátek

kde: tělocvična ZŠ Osvobození - viz plánek
kdy: pondělí - středa - pátek
čas: od 17:00 hodin
Případně přijďte na trénink jednotlivého družstva dle věku dítěte.

Členské příspěvky

- hráči mají vždy 14 dní možnost bezplatně trénovat a nezávazně si to zkusit
- bezhotovostní platba viz členské příspěvky na účet TJ Spartaku Pelhřimov, z.s.
- z příspěvků je hrazeno: tréninky minimálně 3x týdně (hala, vybavení, trenéři, ...); kompletní pokrytí ligové soutěže (startovné, kauce, licence, organizační zajištění včetně bezplatné dopravy autobusem na turnaje a zpět, dresy); organizační zajištění chodu oddílu; minimálně 1 neligový turnaj po skončení sezóny; oddílové slevy na florbalové vybavení značky SALMING; volný vstup na prvoligová utkání A-týmu mužů v celé sezóně

Ligové turnaje a utkání

Přehled domácích ligových turnajů a utkání všech družstev včetně kompletního rozpisu celé sezóny 2017/2018 naleznete na stránce termínová listina

Jiří Kučera - 775 288 006 (předseda oddílu)