Rozpis pořádání
23.08.2017
autor: Jan Koten

Rozpis pořádání

Způsoby přihlášení se a pořádání

vždy uvádějte jméno, termín, akci a přesnou pozici, kterou budete vykonávat
- e-mail na florbalpe[zavinac]centrum.cz
- SMS na tel: 776 362 827 (sekretář oddílu)
- ICQ: 241623538 (sekretář oddílu)
- Facebook: http://www.facebook.com/koten.jan

 

Domácí utkání 1. ligy - muži A
sobota 16.09.17 19:00 Pelhřimov vs. Kanonýři Kladno
sobota 30.09.17 19:00 Pelhřimov vs. TJ Slovan Havířov
neděle 01.10.17 17:00 Pelhřimov vs. Z.F.K. AQM Petrovice
sobota 14.10.17 19:00 Pelhřimov vs. FBŠ Hummel Hattrick Brno
sobota 28.10.17 19:00 Pelhřimov vs. BLACK ANGELS
sobota 11.11.17 19:00 Pelhřimov vs. Florbal PEGRES Havířov
neděle 19.11.17 16:00 Pelhřimov vs. SK BIVOJ LITVÍNOV
sobota 02.12.17 19:00 Pelhřimov vs. Start98 Praha-Kunratice
pátek   22.12.17 20:00 Pelhřimov vs. Florbal Chomutov
sobota 07.01.18 19:00 Pelhřimov vs. FB Hurrican Karlovy Vary
sobota 20.01.18 19:00 Pelhřimov vs. 1. MVIL Ostrava WOOW
sobota 03.02.18 19:00 Pelhřimov vs. FbK TJ Svitavy
sobota 17.02.18 19:00 Pelhřimov vs. TJ Sokol Královské Vinohrady
nadstavbová část začíná 10.03.18

Domácí ligové turnaje mužů B a žen
neděle 17.09.17 09:00 Regionální liga mužů
sobota 04.11.17 09:00 2. liga žen
sobota 06.01.18 09:00 2. liga žen
neděle 11.02.18 09:00 Regionální liga mužů
sobota 17.03.18 09:00 2. liga žen

Domácí ligové turnaje mládeže Spartaku
neděle 01.10.17 08:30 Liga Vysočiny juniorů
neděle 08.10.17 09:00 Liga Vysočiny mladších žáků
sobota 14.10.17 09:00 Liga Vysočiny elévů
sobota 21.10.17 09:00 Liga Vysočiny přípravek
neděle 22.10.17 09:00 2. liga dorostenců
neděle 12.11.17 09:00 Liga Vysočiny mladších žáků
neděle 26.11.17 09:00 Liga starších žákyň
neděle 03.12.17 09:00 Liga Vysočiny starších žáků
neděle 17.12.17 09:00 Liga Vysočiny elévů
neděle 07.01.18 09:00 Liga Vysočiny juniorů
neděle 14.01.18 09:00 Liga Vysočiny mladších žáků
neděle 28.01.18 09:00 Liga Vysočiny elévů
neděle 04.02.18 09:00 Liga Vysočiny mladších žáků
neděle 18.02.18 08:30 2. liga dorostenců
neděle 25.02.18 09:00 Liga Vysočiny juniorů
neděle 04.03.18 09:00 Liga Vysočiny elévů
sobota 24.03.18 09:00 Liga Vysočiny starších žáků
sobota 31.03.18 09:00 2. liga dorostenců
sobota 07.04.18 09:00 Liga Vysočiny starších žáků
neděle 08.04.18 09:00 Liga starších žákyň
sobota 14.04.18 09:00 2. liga dorostenců - nastavba
neděle 15.04.18 09:00 Liga Vysočiny přípravek
sobota 28.04.18 09:00 Liga Vysočiny starších žáků - nadstavba

1.SK Bivoj Litvínov15
2.Královské Vinohrady14
3.1. MVIL Ostrava14
4.Spartak Pelhřimov14
5.Karlovy Vary13
6.BLACK ANGELS11
7.FBC Start9811
8.Florbal Chomutov10
9.Hattrick Brno9
10.Kanonýři Kladno8
11.Petrovice7
12.PEGRES Havířov5
13.TJ Slovan Havířov4
14.FbK Svitavy0
Nejbližší domácí utkání
Muži
28.10.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
BLACK ANGELS
11.11.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
PEGRES Havířov
19.11.
16:00
Spartak Pelhřimov
VS
SK Bivoj Litvínov
Ženy
04.11.
09:00
Spartak Pelhřimov
VS
Rudý Dračice
04.11.
14:30
Spartak Pelhřimov
VS
TJ Centropen Dačice
Partneři