Rozpis pořádání
23.08.2017

Rozpis pořádání

Zajištění pořádání turnajů a utkání je jednou ze základních povinností oddílu. Pořádání je vizitkou každého oddílu a jsme hrdí na to, že pořádání v Pelhřimově vždy mělo a stále má nadstandardní úroveň.

Kromě kvalitních podmínek je nutné pro kvalitní pořádání i aktivních pořadatelů. Pořádání domácích akcí a turnajů zajišťuje oddíl převážně za pomoci vlastních členů. Zdravotnickou službu zajišťují profesionálové z Červeného kříže. Povinnost pořádat se vztahuje na aktivní členy oddílu počínaje kategorií mladších žáků. Hlavní pořadatel musí být osoba starší 18 let. Nejmladší hráči zajišťují rovnání mantinelů, podávání míčků a drobnou pořadatelskou činnost. Starší se již pak podílejí na zajištění samotného turnaje na stolku zapisovatelů (časoměřič, zapisovatel, hlasatel, DJ apod.). Pořadatelská činnost placená. Výše odměny je dána pozicí v rámci pořádání.

Koordinace pořádání
Pořadatelskou činnost koordinuje sekretářka oddílu Jitka Němcová, která má vytvořen kompletní rozpis pořádání. Jeho aktuální podoba je k dispozici na hale, případně může kontaktovat přímo Jitku. Pokud se nemůže hráč  dostavit na stanovený termín, musí za sebe sám zajistit náhradníka. Vždy ale o změně informujte předem!

Jitka Němcová
tel: 720 318 246
e-mail: jitka.nem@gmail.com
facebook: jitanemcova

Akce v sezóně 2017/2018
V aktuální sezóně pořádá Spartak Pelhřimov 13 utkání základní části 1. ligy mužů, 4 turnaje regionálních ligy mužů a žen a 28 ligových turnajů mládeže. Utkání či turnaje nadstaveb některých soutěží ještě mohou být ještě doplněny dle výsledků jednotlivých družstev Spartaku.
Přehled domácích turnajů a akcí v sezóně 2017/2018.

1.Spartak Pelhřimov0
2.Florbal TJ Kobylisy0