26.09.2018
autor: Jan Koten

Pelhřimovští hráči v krajských reprezentacích

Smyslem výběrových tréninků mládeže je vytváření sociálních vazeb mezi jednotlivými hráč, motivace hráčů k zvýšení svých herních dovedností, kondiční testování a porovnání florbalových dovedností hráčů, vzdělávání hráčů a vedení je k individuální zodpovědnosti za výkon a monitorování florbalových talentů trenéry reprezentace.

MLADŠÍ ŽÁCI
Datum úvodního tréninku: čtvrtek 27. září 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominovaní hráči ze Spartaku Pelhřimov: Vojtěch Papež, Pavel Ecler, Vojtěch Zach, Jiří Bartoška, Samuel Mareš a Jáchym Prokop
Plán tréninků do konce roku 2018: 27.09.2018, 01.11.2018, 22.11.2018 a 06.12.2018

STARŠÍ ŽÁCI
Datum úvodního tréninku: čtvrtek 4. 10. 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominovaní hráči ze Spartaku Pelhřimov: Patrik Mynařík, Jiří Vlach, Maxmilián Škoda, Martin Sviták, Vít Papež, Aleš Václavík a Daniel Žluč
Plán tréninků do konce roku 2018: 04.10.2018, 25.10.2018 a 29.11.2018
Závěrečný turnaj: 12.-13. ledna 2019, SH Nové Veselí (Kraj Vysočina)
Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže: 23.-28. června 2019, Liberec a Jablonec

DOROSTENCI
Datum úvodního tréninku: čtvrtek 11. října 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominovaní hráči ze Spartaku Pelhřimov: Dan Kalina, Michal Šulc, Matěj Kutílek, Kryštof Smejkal a Petr Zajíček
Plán tréninků do konce roku 2018: 11.10.2018, 25.10.2018, 15.11.2018, 29.11.2018 a 13.12.2018
Závěrečný turnaj: 12.-13. ledna 2019, Pardubice

DOROSTENKY
Datum úvodního tréninku: 11. října 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominovaná hráčka ze Spartaku Pelhřimov: Štěpának Růžičková
Plán tréninků do konce roku 2018: 11.10.2018, 08.11.2018 a 13.12.2018
Závěrečný turnaj: 25.-26. května 2019, Ostrava

STARŠÍ ŽÁKYNĚ
Datum úvodního tréninku: 18. října 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominované hráčky ze Spartaku Pelhřimov: Marie Bartošková, Zuzana Simandlová, Tereza Štursová, Jana Trkolová, Alžběta Rousková a  Viktorie Váňová
Plán tréninků do konce roku 2018: 18.10.2018, 08.11.2018 a 20.12.2018
Závěrečný turnaj: 25.-26. května 2019, Ostrava
Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže: 23.-28. června 2019, Liberec a Jablonec


Gratulujeme všem nominovaným hráčkám a hráčům a přejeme jim hodně úspěchů.

Další články z této kategorie
27.05.2018
Spartak běžel pro úsměv
Tuto sobotu se na našem náměstí konala charitativní akce - Běh pro úsměv.
18.05.2018
Utkání s rodiči elévů a mladších žáků
V pátek 25. května zveme rodiče na utkání s družstvy elévů a mladších žáků. Mladší žáci hrají od 16:00-17:00 hod, elévové od 17:00-18:00 hod.
14.05.2018
Tři kategorie jedou na Dragon Cup
Přípravky, elévové a mladší žáci jedou v sobotu 19. května 2018 na tradiční turnaj Dragon Cup. V Milevsku se představí jihočeské týmy Milevska, Písku a Strakonic, pražské týmy Sparty, Tigers a Petrovic a z Vysočiny přijede Pelhřimov a SK Jihlava.
1.ASK Orka Čelákovice24
2.Spartak Pelhřimov21
3.TJ Sokol Jaroměř21
4.TJ Turnov18
5.FAT PIPE Traverza Mukařov17
6.Panthers Praha17
7.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr15
8.FBC Plzeň12
9.Florbal TJ Kobylisy11
10.DDM SANEXCZ Děčín IV8
11.FBC DDM Kati Kadaň8
12.Wizards DDM Praha 108
Nejbližší utkání
Muži
17.11.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
ASK Orka Čelákovice
15.12.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
FAT PIPE Traverza Mukařov
22.12.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
Florbal TJ Kobylisy
Partneři