17.12.2020
autor: Martin Tkadlec

AKTUALIZACE: Hala musí zavřít, od pátku trénujeme individuálně

V praxi to znamená, že od zítřka bude po krátkém uvolnění pro amatéry znovu povolený jen profesionální sport. Národní sportovní agentura o výjimku pro florbalové tréninky neusiluje.

Zítřejší přechod na čtvrtý stupeň PES, o kterém v pondělí rozhodla vláda, znamená opětovné uzavření vnitřních sportovišť. Družstva Spartaku tak pod střechou stihla jen pár společných tréninků.

"Je to škoda, protože účast po podzimní nucené pauze byla velká a zase se to ruší. Po zvážení trenérů bude většina družstev trénovat přes Vánoce individuálně," informoval hlavní trenér mládeže Jan Knězů, který by rád o pauze rozjel další soutěž. "Něco ve smyslu trénuj doma," dodal.

Sledujte dál naše sociální sítě a členskou sekci, ať vám nic neuteče, případně se obraťte na Jana Knězů, tel.: 732 777 242, email: jan.knezu@florbalpe.cz.

Další články z této kategorie
21.10.2020
Potěr Spartaku o pauze nezahálí a bojuje o ceny
Zajímavou soutěž si pro nejmenší naděje Spartaku přichystal klubový šéftrenér Jan Knězů. Za každý splněný domácí úkol dostanou body, které jim v součtu mohou vynést odměnu z eshopu.
12.10.2020
Strži udrželi neporazitelnost, stejně se dařilo i modrým elévům
Druhý říjnový víkend byl na delší dobu tím posledním, kdy byl z hal slyšet pískot sálovek. O tom, že doba florbalu zrovna nepřeje se přesvědčily ženy, kterým nepřijely soupeřky.
05.10.2020
Skvělý víkend, béčko i dorostenci pouze vítězili
To starším žákyním se domácí turnaj vydařil napůl. Po prvních dvou zápasech zahodily nervozitu, díky poctivému přístupu zbylé dva vyhrály a pokřtily tak nové dresy.
1.TROOPERS15
2.Aligators Klobouky12
3.FBC Vikings Kopřivnice10
4.FbK Horní Suchá8
5.FBK Spartak Hluk6
6.Florbal Svitavy6
7.1. MVIL Ostrava6
8.FBC Hranice5
9.Snipers Třebíč5
10.1. FBK Rožnov5
11.Florbal Pelhřimov3
12.S.K. P.E.M.A. Opava0
Nejbližší utkání
Partneři