16.06.2021
autor: Martin Tkadlec

Úspěšný Dragon Cup, mládež přivezla dva cenné kovy

Tradičního milevského turnaje se o víkendu účastnila hned tři družstva Spartaku. Elévové urvali bronz v sobotu, o den později se stejný kousek podařil mladším žákyním. Žáci skončili smolně šestí.

Turnaj pohledem JAKUBA KOVÁŘE, trenéra elévů - 3. místo
"Do vyřazovacích bojů jsme prošli po vítězství ve skupině a tam narazili na opravdu kvalitní týmy se kterými se v sezoně nepotkáme. Výborně hráli třeba kluci z Plzně a Karlových Varů. Právě v play-off jsme si zahráli nejpovedenější zápasy. Kluci hráli parádně a turnaj zakončili zaslouženým vítězstvím. I my trenéři jsme nabrali spoustu zkušeností. Závěrem bych rád poděkoval rodičům hráčů, kteří nás v těžkých chvílích podporovali. S touhle partou nás to moc baví!"

Turnaj pohledem JANA KNĚZŮ, trenéra mladších žákyň - 3. místo
"Turnaj naprosto splnil naše očekávání. Pár nedostatků tam sice bylo, ale to po tak dlouhé pauze neřešíme. Turnaj jsme si užili, florbal zahráli. Chvíli to dokonce vypadalo, že se nás vrátí míň, ale nakonec se všichni našli, takže byla i zábava. Děkuji všem hráčkám (na fotce) za předvedené výkony a těšíme se na další turnaj."

Turnaj pohledem LIBORA BŘEZINY, trenéra mladších žáků - 6. místo
"V Milevsku kluci zažili opravdový křest ohněm. Poprvé hráli na velkém hřišti, nicméně si s tím poradili výborně. Soupeři byli sice lepší ve hře i technice, ale naše srdíčko a zápal je mnohdy přiváděl doslova k šílenství. Jsem nadmíru spokojený. Měli jsme nejlepší pohyb, kluci nevynechali jediný souboj a šli na dno svých možností. Vyzdvihnout musím taky výkon gólmana, který byl podle mě nejlepší na turnaji. Všem děkuji za super týmový výkon. Závěrem bych ještě rád dodal, že utkání proti Milevsku nemohlo nechat žádného diváka na tribuně chladným a o tom přeci sport je."

Další články z této kategorie
20.05.2021
Už žádný déšť, od pondělí trénujeme v hale
Vláda i nadále povoluje šrouby, což je dobrým znamením taky pro florbalisty pelhřimovského Spartaku. Ti mohou od pondělí znovu do tepla. Halu využijí převážně mladší kategorie.
21.10.2020
Potěr Spartaku o pauze nezahálí a bojuje o ceny
Zajímavou soutěž si pro nejmenší naděje Spartaku přichystal klubový šéftrenér Jan Knězů. Za každý splněný domácí úkol dostanou body, které jim v součtu mohou vynést odměnu z eshopu.
12.10.2020
Strži udrželi neporazitelnost, stejně se dařilo i modrým elévům
Druhý říjnový víkend byl na delší dobu tím posledním, kdy byl z hal slyšet pískot sálovek. O tom, že doba florbalu zrovna nepřeje se přesvědčily ženy, kterým nepřijely soupeřky.
1.Florbal Pelhřimov0
2.FBC Vikings Kopřivnice0
3.FBK Spartak Hluk0
4.S.K. P.E.M.A. Opava0
5.Florbal Svitavy0
6.FbK Horní Suchá0
7.TROOPERS0
8.1.MVIL Ostrava0
9.FBC Hranice0
10.Snipers Třebíč0
11.1. FBK Sršni Rožnov0
12.Aligators Klobouky0
Nejbližší utkání
Muži
18.09.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
02.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
1.MVIL Ostrava
23.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FbK Horní Suchá
Partneři