16.04.2021
autor: Martin Tkadlec

Florbal žije, od pondělí trénujeme venku

Dalo by se říct konečně. Letos poprvé se na hřiště mohou vrátit skupinky sportovců, ale zatím pouze na ta venkovní. I florbalisté se tak mohou znovu potkávat při tom, co mají nejraději.

Jak už dobře víte, v celém Česku se den ode dne lepší pandemická situace, a tak vláda povolila za určitých podmínek alespoň sportování venku. I my se vracíme k tréninkové činnosti, kterou obnovíme v pondělí 19. dubna. Rouška ani test potřeba nejsou.

"Setkávat se budeme tradičně na multifunkčním hřišti vedle ZŠ Osvobození, kde budou k dispozici tři hrací plochy. Rozpis tréninků najdou hráči v členské sekci," informoval sekretář klubu Jan Knězů, který zároveň upozornil na nutnost teplého oblečení. Alespoň ze začátku, zima se totiž stále nevzdává.

Pokud má někdo nějakého kamaráda, který by si chtěl nezávazně zasportovat, může ho vzít klidně s sebou. Každé sportující dítko je v této době velkým darem pro zdraví celé společnosti.

Sledujte dál náš web, sociální sítě i členskou sekci, ať vám nic neuteče, případně se obraťte na Jana Knězů, tel.: 732 777 242, email: info@florbalpe.cz.

Další články z této kategorie
21.10.2020
Potěr Spartaku o pauze nezahálí a bojuje o ceny
Zajímavou soutěž si pro nejmenší naděje Spartaku přichystal klubový šéftrenér Jan Knězů. Za každý splněný domácí úkol dostanou body, které jim v součtu mohou vynést odměnu z eshopu.
12.10.2020
Strži udrželi neporazitelnost, stejně se dařilo i modrým elévům
Druhý říjnový víkend byl na delší dobu tím posledním, kdy byl z hal slyšet pískot sálovek. O tom, že doba florbalu zrovna nepřeje se přesvědčily ženy, kterým nepřijely soupeřky.
05.10.2020
Skvělý víkend, béčko i dorostenci pouze vítězili
To starším žákyním se domácí turnaj vydařil napůl. Po prvních dvou zápasech zahodily nervozitu, díky poctivému přístupu zbylé dva vyhrály a pokřtily tak nové dresy.
1.TROOPERS15
2.Aligators Klobouky12
3.FBC Vikings Kopřivnice10
4.FbK Horní Suchá8
5.FBK Spartak Hluk6
6.Florbal Svitavy6
7.1. MVIL Ostrava6
8.FBC Hranice5
9.Snipers Třebíč5
10.1. FBK Rožnov5
11.Florbal Pelhřimov3
12.S.K. P.E.M.A. Opava0
Nejbližší utkání
Partneři