Statistiky
10.03.2023
autor: Neznámý uživatel

Statistiky

Na této stránce naleznete kompletní statistiky mužských týmů oddílu florbalu Sparta Pelhřimov.

Statistika A-týmu: hráči celkem - soubor PDF 
Dres mužského áčka zatím oblékla téměř stotřicítka hráčů. Spartak vždy stavěl na svých odchovancích. Více než 97 % startů hráčů v áčku mají právě ti, kteří s florbalem začínali v našem oddíle. Kompletní statistiky hráčů jsou aktuální po sezóně 2022/2023. Kanadské bodování je ze všech oficiálních utkání – liga, nadstavby a pohár.

Statistitiky A-týmu: kanadské bodování dle sezón - soubor PDF
A-tým mužů Spartaku Pelhřimov hraje svoji čtyřiadvacátou sezónu. Níže naleznete kanadské bodování z oficiálních utkáních (liga, nadstavby a pohár). Vítězem v první sezóně se stal předseda oddílu Jiří Kučera, celkem šestkrát ovládl sezónní kanadské bodování Václav Fučík. V TOP 3 kanadského bodování se v historii objevilo celkem 15 hráčů, v rekordních dvanácti sezónách v něm figuruje Petr Poduška. 

Statistiky A-týmu: sezóny a soupeři - soubor PDF
A-tým mužů Spartaku Pelhřimov odehrál ve své čtyřiadvacetileté historii již 1005 utkání, ve kterých zatížil konta soupeřů 5.140 brankami. V utkáních již celkem padlo přes devětapůl tisíce branek, což dokazuje ofenzivní pojetí florbalu našeho oddílu. A-tým se v oficiálních soutěžích a přátelských utkáních střetl se 193 soupeři včetně všech aktuálně superligových.

Statistiky A-týmu: pohár, diváci, utkání, ... - soubor PDF
Nejvíce branek dalo áčko v sezóně 2006/2007, kdy vyhrálo 2. ligu. Jak v přípravě, tak následně i v lize či v poháru střílelo góly jak na běžícím páse a skóre soupeřů zatížilo celkem 381 brankami, jen 123 jich dostalo. To tedy znamená na 1 odehrané utkání průměrné skóre 8:3. Nejčastějším výsledkem áčka je výhra 4:3.

Statistiky A-týmu: nej od 1. do 999. utkání - soubor PDF
V sobotu 18. února 2023 A-tým oddílu florbalu Spartak Pelhřimov odehrál své jubilejní tisící utkání. Jaká jsou ta nej za 999 předchozích utkání? Kdo byl u nejvíce utkání, jaké oddíly s Pelhřimovem nikdy nevyhrály, kolik chodí na Spartak diváků?  

Statistiky utkání a hráčů béčkasoubor PDF
Historie B-týmu mužů oddílu florbalu Spartak Pelhřimov se začala psát v sezóně 2003/2004. Béčko vzniklo za účelem možnosti rozšíření stávajícího kádru mužů, následně i pro starší hráče áčka a v neposlední řadě se béčko postupně stalo i odrazovým můstkem pro juniory a mladé hráče pro vstup do A-týmu. Začátky béčka jsou spojeny se spoluprací s okolními městy, zejména Humpolcem a Pacovem. 

Utkání se zahraničními soupeři - odkaz
Czech Open, Prague Games, Open Games, ale i zahraniční soustředění nebo přátelská utkání rozšiřují seznam soupeřů Spartaku Pelhřimov, kteří hrají florbal za hranicemi České republiky.

Nejbližší utkání
Partneři