Termínovka
20.07.2019
autor: Jan Koten

Termínová listina 2019/2020

Aktuálně známe termíny v sezóně 2019/2020. Kompletní termínová listina bude známá v 1. polovině srpna po nahlášení termínů a hal od dalších pořadatelů ligových utkání a turnajů.

ČERVEN 2019
sobota 01.06.2019  setkání trenérů oddílu florbalu Spartak Pelhřimov - Beachwell Pelhřimov (od 16:00 hod)
sobota 01.06.2019  O Pohár Niké - neligový turnaj starších žákyň, SK Jihlava
pátek až neděle 07.- 09.06.2019   Salming Nisa Open 2019, Liberec - www.nisaopen.cz
neděle 09.06.2019   celostátní valná hromada Českého florbalu, Brno
neděle 16.06.2019 Losovací aktiv celostátních soutěží, Brno (10:00 hod)
pátek 20.06.2019 Losovací aktiv regionálních a krajských soutěží, Čížkov (17:00 hod)
neděle - pátek 21.06.-28.06.2019 Olympiáda dětí a mládeže, Liberec a Jablonec nad Nisou
sobota 29. 06 2019 Dobruška Open Air, turnaj pro mladší žáky, systém 3+1 - www.openaircup.cz


ČERVENEC 2019
10. - 13.07.2019 PRAGUE GAMES 2019, Praha – www.praguegames.cz
                              kategorie B17 (ročníky 2002 a mladší)
26.-28.07.2019  RULERS SUMMER OPEN, Dolný Kubín, turnaj mužů 4+1 - http://rulersopen.com
29.07.-02.08.2019 Příměstský tábor v Pelhřimově
                      pondělí- pátek vždy 8:00 - 16:00 hod, ročníky 2006 - 2013 - informace

SRPEN 2019
02. - 04.08.2019  Memoriál Petra Adlera, Strakonice – www.fbcstrakonice.cz
03. - 10.08.2019 soustředění dorostenci v Senožatech - ročníky 2002 až 2005
10. - 17.08.2019 soustředění dorostenky a žákyně, Kletečná -  ročníky 2003 až 2007
plánovaná přátelská utkání mužů

víkend 24.-25.08.2019 turnaj 1. kola Poháru České pojišťovny mužů, Vysoké Mýto
sobota 31.08.2019 turnaj ke 20 letům florbalu v Pelhřimově (veteráni 30+)
víkend 31.08,-01.09.2019 turnaj 1. kola Poháru České pojišťovny žen, Chlumec nad Cidlinou
případné 2. kolo Poháru mužů

ZÁŘÍ 2019

případná pohárová utkání mužů a žen 
plánovaná přátelská utkání mužů

středa 04.09.2019 - školení sekretářů oddílů Českého florbalu, Jihlava
prodloužený víkend 06.-09.2019 - školení trenérů licence C, Havlíčkův Brod
sobota 07.09.2019 - školení rozhodčích (nejvyšší regionální listina), Jindřichův Hradec
sobota 07.09.2019 - školení trenérů licence D (nováčkové), Havlíčkův Brod

sobota 14.09 2019
Volný čas není nuda, Masarykovo náměstí (08.00-12:00 hod)
školení rozhodčích nováčků, Jihlava

neděle 15.09.2019
muži A: Národní liga, pořádají TROOPERS (SH Tuřany Brno)

21.-22.09.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. 1.MVIL Ostrava, 19:00 hod (SO)
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod (NE)
ženy: 2. liga žen, Jindřichův Hradec (???)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Žďár nad Sázavou (NE; plánovaná změna z 12.10.2019)
dorostenky: 1. liga dorostenek, Pelhřimov, 09:00 hod (SO)
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (Třebíč, 1. koš, SO)

sobota 28.09.2019
zatím volno

neděle 29.09.2019
muži A: Národní liga, Horní Suchá (SH Horní Suchá, 17:00 hod)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Ledeč nad Sázavou


ŘÍJEN 2019

sobota 05.10.2019 
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA, 19:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, SH Hrdějovice
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? místo, ? koš; Jihlava nebo NE )

neděle 06.10.2019 
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? místo, ? koš; Žďár, Bystřice, Jihlava nebo SO)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod

sobota 12.10.2019
muži A: Národní liga, Aligators (SH Křenovice)

neděle 13.10.2019
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 12:30 hod (pořádá H. Brod)
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Pacov
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov 09:00 hod

19.-20.10.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. Snipers Třebíč, 19:00 hod (SO)
ženy: 2. liga žen, Týn nad Vltavou (???)
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod (NE) (? koš)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Telč (NE)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Telč (NE)


sobota 26.10:2019
muži A: Národní liga, Letka (16:00 hod, SH Sareza Ostrava)
muži B: Regionální liga mužů, Třebíč

neděle 27.10.2019
zatím volno

 

LISTOPAD 2019

02.-03.11.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FbK TJ Svitavy, 19:00 hod (SO)
ženy: 2. liga žen, Soběslav (???)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Pelhřimov, 09:00 hod (SO)
dorostenky: 1. liga dorostenek, Písek (NE)
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod (NE)
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Havlíčkův Brod (???)

sobota 09.11.2019
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? místo, ? koš; SO nebo NE)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod

neděle 10.11.2019
muži A: Národní liga, Hluk (NE, 16:30 hod)
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Okříšky nebo SO)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Třebíč

sobota 16.11.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Hranice, 19:00 hod
muži B: Regionální liga mužů, Telč (3 utkání!!!)
ženy: 2. liga žen, Pelhřimov, 09:00 hod
dorostenky: 1. liga dorostenek, Ledeč nad Sázavou

17.11.2019
žádné družstvo nehraje
seminář rozhodčích 

23.-24.11.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice, 19:00 hod (SO)
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; SO - Bystřice n/P., Přibyslav nebo NE - Žďár; ? JeMoBu
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Dolní Cerekev (???)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Jihlava (???)

30.11.-01.12.2019
muži B: Regionální liga mužů, Bystřice nad Pernštejnem (SO)
ženy: 2. liga žen, Jindřichův Hradec (NE; plánovaná změna z 08.12.2019)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Telč (SO)
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Jihlava (???)
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov 09:00 hod (NE)


PROSINEC 2019

sobota 07.12.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FbK Horní Suchá, 19:00 hod
seminář rozhodčích, Nové Veselí

neděle 08.12.2019
dorostenky: 1. liga dorostenek, Pelhřimov, 09:00 hod

14.-15.12.2019
muži A: Národní liga, Opava (???)
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; NE - Bystřice n/P, Přibyslav nebo Dolní Cerekev, H. Brod)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod (SO)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Ledeč nad Sázavou (NE)

21.-22.12.2019
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz, 19:00 hod (SO)
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod (NE)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Ledeč nad Sázavou (NE)
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod (SO)
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Dolní Cerekev (???)


LEDEN 2020

04.-05.01.2020
muži A: Národní liga, MVIL Ostrava (NE)
ženy: 2. liga žen, Pelhřimov, 09:00 hod (SO)
dorostenky: 1. liga dorostenek, Dolní Cerekev (???)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pacov (NE)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Dačice (???)

18.-19.01.2020
muži A: Národní liga, Třebíč (SO)
muži B: Regionální liga mužů, Havlíčkův Brod (???)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Třebíč (NE)
mladší žáci (2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Bystřice nad Pernštejnem (NE)
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov 09:00 hod (NE)

sobota 25.01.2020
muži A: Národní liga, Pelhřimov vs. FBC Letka Toman Finance Group, 19:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků, Pelhřimov 09:00 hod (? koš)

neděle 26.01.2020
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod

ÚNOR 2020

sobota 01.02.2020
muži A: Národní liga, Svitavy
ženy: 2. liga žen, Hluboká nad Vltavou

neděle 02.02.2020
dorostenci: 2. liga dorostenců, Pelhřimov, 09:00 hod (3 zápasy)
dorostenky: 1. liga dorostenek, Písek


sobota 08.02.2020
muži A: Pelhřimov vs. FBK Spartak Hluk, 19:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Třebíč nebo Jihlava)

neděle 09.02.2020
muži B: Regionální liga mužů, Pelhřimov, 09:00 hod
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Třebíč nebo Jihlava)


sobota 15.02.2020
muži A: Národní liga, Hranice (17:00 hod)

neděle 16.02.2020
mladší žáci (2 družstva), Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod
přípravky (2 družstva), Liga Vysočiny přípravek, Okříšky

sobota 22.02.2020 
muži A: Národní liga, Kopřivnice
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Dolní Cerekev a H. Brod nebo NE)

neděle 23.02.2020
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků (? koš; Žďár n/S., Bystřice n/P nebo SO)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Ledeč nad Sázavou (NE)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod (NE)

29.02-01.03.2020
muži A: Pelhřimov vs. TROOPERS A, 19:00 hod (SO)
muži B: Regionální liga mužů, Třešť (NE)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Ledeč nad Sázavou (NE)
dorostenky: 1. liga dorostenek, České Budějovice (???)
mladší žáci (2 družstva), Přebor Vysočiny mladších žáků, Ledeč nad Sázavou (NE)
přípravky (2 družstva), Liga Vysočiny přípravek, Pelhřimov 09:00 hod (NE)


BŘEZEN 2020

sobota 07.03.2020 
muži A: Národní liga, 1. čtvrtfinále, Play down (SO)

neděle 08.03.2020
muži A: Národní liga, 2. čtvrtfinále, Play down (NE)
ženy: 2. liga žen, Hluboká nad Vltavou


sobota 14.03.2020
muži A: Národní liga, 3. čtvrtfinále, Play down

neděle 15.03.2020
muži A: Národní liga, 4. čtvrtfinále, Play down
dorostenky: 1. liga dorostenek, Pelhřimov, 09:00 hod

sobota 21.03.2020
muži A: Národní liga, 1. semifinále
muži A: Národní liga, 5. utkání play down
muži B: Regionální liga mužů, Třebíč
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků,  nadstavba, pokud někde jinde

neděle 22.03.2020
muži A: Národní liga, 2. semifinále 
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků - nadstavba, pokud v Pelhřimově 09:00 hod

sobota 28.03.2020
muži A: Národní liga, 3. semifinále
muži A: Národní liga, 6. utkání play down 
přípravky (2 družstva): Liga Vysočiny přípravek, Telč
ženy: 2. liga žen, Písek

neděle 29.03.2020
muži A: Národní liga, 4. semifinále
dorostenky: 1. liga dorostenek, Ledeč nad Sázavou
mladší žáci (chlapci, 2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Pelhřimov, 09:00 hod

DUBEN 2020

04.-05.04.2020
muži A: Národní liga, 1. finále, baráž Národní ligy (SO)
muži A: Národní liga, 2. finále, baráž Národní ligy  (NE)
muži B: Regionální liga mužů - nadstavba (pokud v Pelhřimově pak SO)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Dačice (???)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Pelhřimov 09:00 hod (NE)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Přibyslav (NE)

pátek 10.04.2020
muži A: Národní liga, 3. finále, baráž Národní ligy

sobota 11.04.2020
muži A: Národní liga, 4. finále, baráž Národní ligy

pondělí 13.04.2020
muži A: Národní liga, 5. finále, baráž Národní ligy


sobota 18.04.2020
Superfinále florbale, O2 Aréna Praha

neděle 19.04.2020
muži A: baráž 1. ligy mužů, 1. zápas
starší žáci: Liga Vysočiny starších žáků - nadstavba o MČR
mladší žáci (chlapci, 2 družstva): Přebor Vysočiny mladších žáků, Jihlava


25.-26.04.2020
muži A: baráž 1. ligy mužů, 2. zápas (SO)
muži A: baráž 1. ligy mužů, 3. zápas (NE)
muži B: Regionální liga mužů - nastavba (pokud v Pelhřimově pak SO)
dorostenci: 2. liga dorostenců, Havlíčkův Brod (???)
mladší žákyně: Liga Vysočiny elévů, Žďár nad Sázavou (NE, plánovaná změna z 22.03.2020)
elévové (chlapci, 2 družstva): Liga Vysočiny elévů, Žďár nad Sázavou (NE, plánováná změna z 22.03.2020)

KVĚTEN 2020

soboza 02.05.2020
muži A: baráž 1. ligy mužů, 4. zápas

neděle 03.05.2020
muži A: baráž 1. ligy mužů, 5. zápas

Další články z této kategorie
01.09.2018
Termínová listina 2018/2019
Kompletní termínová listina pro sezónu 2018/2019 všech 13 družstev je na světě. Podívejte se, kdy a kde hraje vaše družstvo. (poslední aktualizace 22.1.2019).
22.06.2018
Los regionálních soutěží
V Čížkově u Pelhřimova proběhl los soutěží regionu VYaJČ a krajských soutěží Kraje Vysočina. Po mužích A a dorostencích, kteří hrají celostátní soutěže tak dostalo jízdní řád nadcházející sezóny zbývajících 11 družstev Spartaku Pelhřimov.
17.06.2018
Los celostátních soutěží
Celostátní ligové soutěže jsou rozlosovány. Pelhřimovské áčko začíná Národní ligu venku s Děčínem. Spartak hostí turnaj úvodního kola poháru na konci srpna a dorostenci začínají 1. ligu na konci září v Náchodě.
1.Florbal Pelhřimov0
2.FBC Vikings Kopřivnice0
3.FBK Spartak Hluk0
4.S.K. P.E.M.A. Opava0
5.Florbal Svitavy0
6.FbK Horní Suchá0
7.TROOPERS A0
8.1. MVIL Ostrava0
9.FBC Hranice0
10.Snipers Třebíč0
11.FBC Letka0
12.Aligators Klobouky0
Nejbližší utkání
Muži
21.09.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
1. MVIL Ostrava
05.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
19.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Snipers Třebíč
Partneři