Domácí utkání a turnaje
29.06.2023
autor: Jan Koten

Domácí utkání a turnaje 2023/2024

Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2023/2024. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.

Kam na florbal v Pelhřimově
všechna utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození v Pelhřimově - informace

Domácí utkání Národní ligy mužů
sobota 16.09.2023 19:00 hod Pelhřimov vs. FbC Písek
sobota 30.09.2023 19:00 hod Pelhřimov vs. TJ Sokol Jaroměř
sobota 21.10.2023 19:00 hod Pelhřimov vs. SK Florbal Benešov
sobota 04.11.2023 19:00 hod Pelhřimov vs. TROOPERS
sobota 18.11.2023 19:00 hod Pelhřimov vs. FBŠ SLAVIA Plzeň
sobota 02.12.2023 19:00 hod Pelhřimov vs. DOŠWICH MILEVSKO

sobota 16.12.2023 19:00 hod Pelhřimov vs. Panthers Praha 
sobota 06.01.2024 19:00 hod Pelhřimov vs. Florbal TJ Kobylisy 
sobota 20.01.2024 19:00 hod Pelhřimov vs. Florbal Primátor Náchod
sobota 03.02.2024 19:00 hod Pelhřimov vs. FBK Atlas Blansko
sobota 17.02.2024 19:00 hod Pelhřimov vs. T.B.C. Králův Dvůr

sobota 24.02. 2024 19:00 hod, 1. utkání Play down Národní ligy
sobota 09.03. 2024 19:00 hod, 3. utkání Play down Národní ligy
sobota 23.03. 2024 19:00 hod, 5. utkání Play down Národní ligy
pondělí 01.04. 2024 16:00 hod, 7. utkání Play down Národní ligy

Domácí utkání Regionální ligy mužů (muži B)

sobota 09.09.2023 09:00 hod Pelhřimov B vs. PSKC Okříšky
sobota 09.09.2023 14:00 hod Pelhřimov B vs. SK Jihlava B
neděle 19.11.2023 09:00 hod Pelhřimov B vs. Sklo Bohemia Světlá n/S
neděle 19.11.2023 14:00 hod Pelhřimov B vs. Hippos Žďár n/S. B

neděle 21.04.2024 10:30 hod Pelhřimov B vs. Sklo Bohemia Světlá n/S
neděle 21.04.2024 15:00 hod Pelhřimov B vs. Banes Florbal Soběslav 

Domácí utkání 2. ligy žen
sobota 09.12.2023 09:00 hod Pelhřimov vs. 1. FbK Tábor
sobota 09.12.2023 13:30 hod Pelhřimov vs. Banes Florbal Soběslav
sobota 20.01.2024 15:00 hod Pelhřimov vs. Banes Florbal Soběslav
sobota 06.04.2024 09:00 hod Pelhřimov vs. 1. FbK Tábor
sobota 06.04.2024 13:30 hod Pelhřimov vs. Banes Florbal Soběslav

Domácí ligové turnaje mládeže Spartaku
sobota 30.09.2023: 1. liga dorostenek - 9:00 hod Pe vs. Dačice, 12:30 hod Pe vs. Snipers Třebíč
neděle 01.10.2023: Liga Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 07.10.2023: Liga Vysočiny přípravek (velký turnaj), začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 14.10.2023: 2. liga juniorů - 9:00 hod Pe vs. Snipers Třebíč, 13:30 hod Pe vs. Nové Město na Moravě
sobota 04.11.2023: Přebor Vysočiny mladších žáků (velký turnaj), začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 05.11.2023: 2. liga dorostenců - 9:00 hod Pe vs. Bystřice n.P., 14:00 hod Pe vs. Hippos Žďár n/S.
neděle 26.11.2023: 1. liga dorostenek - 9:00 hod Pe vs. SK Jihlava, 12:00 hod Pe vs. Dačice
neděle 10.12.2023: Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 16.12.2023: Přebor Vysočiny mladších žáků (velký turnaj), začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 06.01.2024: Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 13.01.2024: 2. liga dorostenců - 9:00 hod Pe vs. Sokol ED H. Brod, 14:00 hod Pe vs. Přibyslav

sobota 20.01.2024: 1. liga dorostenek - 9:00 hod Pe vs. FbC Písek, 12:30 hod Pe vs. Milevsko
sobota 03.02.2024: Liga Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 04.02.2024: Přebor Vysočiny mladších žáků (velký turnaj), začátek turnaje v 9:00 hod

neděle 18.02.2024: 2. liga juniorů - 9:00 hod Pe vs. Snipers Třebíč, 13:30 hod Pe vs. Nové Město na Moravě
neděle 25.02.2024: Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 02.03.2024: Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 03.03.2024: 2. liga dorostenců - 9:00 hod Pe vs. Bystřice n.P., 14:00 hod Pe vs. Hippos Žďár n/S.

sobota 16.03.2024: Přebor Vysočiny mladších žáků (velký turnaj), začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 17.03.2024: Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod

sobota 23.03.2024: Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 07.04.2024: Liga Vysočiny starších žáků - nadstavba o 5.-8. místo, začátek turnaje v 9:00 hod

Domácí neligové turnaje mládeže
sobota 04.05.2024 - dorostenci: Final 4 Pelhřimov (neligový turnaj k 25 letům oddílu forbalu)

Domácí utkání Poháru Českého florbalu
muži: neděle 03.09.2023 17:30 hod Pelhřimov vs. SK Florbal Benešov (3. kolo)

Přátelská domácí utkání
muži: pondělí 14.08.2023 od 19:00 hod Pelhřimov vs. Florbal Jindřichův Hradec

Další články z této kategorie
21.07.2022
Domácí utkání a turnaje 2022/2023
Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2022/2023. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
07.07.2021
Domácí utkání a turnaje 2021/2022
Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2021/2022. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
22.06.2020
Domácí utkání a turnaje 2020/2021
Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2020/2021. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
1.FBŠ SLAVIA Plzeň57
2.Panthers Praha56
3.Florbal Náchod42
4.TJ Sokol Jaroměř38
5.TROOPERS38
6.FBK Atlas Blansko31
7.Florbal TJ Kobylisy29
8.FBC Došwich Milevsko28
9.FbC Písek26
10.Florbal Pelhřimov24
11.T.B.C. Králův Dvůr16
12.SK Florbal Benešov11
Nejbližší utkání
Partneři