Domácí utkání a turnaje
22.06.2020
autor: Neznámý uživatel

Domácí utkání a turnaje 2020/2021

Přinášíme vám kompletní seznam domácích utkání a turnajů na sezónu 2020/2021. Vše se tradičně odehraje v domácí tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.

Kam na florbal v Pelhřimově
všechna utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození v Pelhřimově - informace

Domácí utkání Národní ligy mužů
sobota 19.09.2020 19:00 Pelhřimov vs. FbK TJ Svitavy
sobota 03.10.2020 19:00 Pelhřimov vs. 1.MVIL Ostrava
sobota 24.10.2020 19:00 Pelhřimov vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA 
sobota 07.11.2020 19:00 Pelhřimov vs. FBC Hranice
sobota 21.11.2020 19:00 Pelhřimov vs. FbK Horní Suchá
sobota 05.12.2020 19:00 Pelhřimov vs. Aligators Klobouky Teamstore.cz
sobota 19.12.2020 19:00 Pelhřimov vs. Snipers Třebíč
sobota 09.01.2021 19:00 Pelhřimov vs. FBK Spartak Hluk
sobota 23.01.2021 19:00 Pelhřimov vs. 1. FBK Rožnov p/R
sobota 06.02.2021 19:00 Pelhřimov vs. TROOPERS 
sobota 20.02.2021 19:00 Pelhřimov vs. FBC Vikings Kopřivnice
play off začíná 27. února 2021, play down začíná 6. března 2021
 
Pohár Českého florbalu
muži 
       turnaj 1. kola (4 utkání) se hraje o víkendu 22.-23.8.2020 v Litomyšli
       utkání 2. kola se hraje 29. nebo 30.08.2020 (SH Dolní Dobrouč)
ženy
       turnaj 1. kola (4 utkání) 29.-30.8.2020 v Jihlavě
       utkání 2. kolo se hraje od 11.09.2020 do 28.09.20

1. liga juniorek
neděle 20.09.2020 14:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. FBC OSTRAVA
sobota 17.10.2020 19:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. Panthers Praha 
neděle 20.12.2020 14:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. BLACK ANGELS
sobota 30.01.2021 19:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. TJ Jablonné nad Orlicí 
neděle 21.02.2021 14:00 Sklo Bohemia Světlá n/S vs. Bulldogs Brno

Domácí utkání Regionální ligy mužů (muži B)
sobota 14.11.2020 09:00 Pelhřimov B vs. TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
sobota 14.11.2020 14:00 Pelhřimov B vs. SK JeMoBu
neděle 14.02.2021 14:00 Pelhřimov B vs. PSKC Okříšky
sobota 20.03.2021 09:00 Pelhřimov B vs. SK JeMoBu
sobota 20.03.2021 14:00 Pelhřimov B vs. PSKC Okříšky
sobota 10.04.2021 - turnaj nadstavby Regionální ligy mužů (utkání od 9:00 hod a 13:30 hod)
neděle 25.04.2021 - turnaj nadstavby Regionální ligy mužů (utkání od 9:00 hod a 13:30 hod)
 
Domácí utkání 2. ligy žen
sobota 10.10.2020 09:00 Pelhřimov vs. FBC Štíři Č. Budějovice
sobota 10.10.2020 14:00 Pelhřimov vs. FbC Písek
neděle 17.01.2021 09:00 Pelhřimov vs. SK Jihlava B
neděle 17.01.2021 14:00 Pelhřimov vs. Sklo Bohemia Světlá n/S
sobota 06.03.2021 15:00 Pelhřimov vs. TJ Centropen Dačice

Domácí ligové turnaje mládeže Spartaku
sobota 26.09.2020 - Liga Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 03.10.2020 - Liga Vysočiny starších žákyň, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 11.10.2020 - Liga Vysočiny elévů (2 družstva kluků, 1 družstvo dívek), začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 17.10.2020 - 2. liga dorostenců, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 25.10.2020 - 2. liga juniorů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 08.11.2020 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 15.11.2020 - 1. liga dorostenek, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 21.11.2020 - Liga Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 29.11.2020 - Přebor Vysočiny mladších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 12.12.2020 - 2. liga juniorů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 13.12.2020 - Ligy Vysočiny elévů, pořádají mladší žákyně, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 19.12.2020 - 2. liga dorostenců, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 20.12.2020 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 10.01.2021 - Liga Vysočiny starších žákyň, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 24.01.2021 - Liga Vysočiny elévů, začátek turnaje v  9:00 hod
neděle 14.02.2021 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 20.02.2021 - Ligy Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 27.02.2021 - 2. liga dorostenců, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 28.02.2021 - 1. liga dorostenek, začátek utkání (!) od 10:00 hod
neděle 07.03.2021 - Přebor Vysočiny mladších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 14.03.2021 - Ligy Vysočiny elévů, pořádají mladší žákyně, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 27.03.2021 - 1. liga dorostenek, začátek turnaje v 9:00 hod
sobota 10.04.2021 - 1. liga dorostenek, nastavba 1. utkání v 16:45 hod
neděle 11.04.2021 - Liga Vysočiny přípravek, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 11.04.2021 - 1. liga dorostenek, nastavba 2. utkání v 13:30 hod
sobota 17.04.2021 - nadstavba Ligy Vysočiny starších žáků, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 18.04.2021 - 2. liga juniorů, začátek turnaje v 9:00 hod
neděle 25.04.2021 - Liga Vysočiny starších žákyň, začátek turnaje v 9:00 hod
 
Další ligové turnaje
viz 1. liga juniorek
ligová utkání ostatních oddílů - zatím žádná

Další florbalové akce
týden 03.08. - 07.08.2020 Příměstský tábor 2020
sobota 12.09.2019 Akce s Hodinou H, Městské sady Pelhřimov
(Iva Maciá/Havlíčková, tel.: 777 129 257, e-maii: iva@hodinah.cz)
Další články z této kategorie
28.07.2019
Domácí utkání a turnaje 2019/2020
Kompletní přehled domácích ligových utkání a turnajů všech družstev oddílu florbalu Spartak Pelhřimov pro sezónu 2019/2020 a dalších florbalových akcí v Pelhřimově.
1.TROOPERS15
2.Aligators Klobouky12
3.FBC Vikings Kopřivnice10
4.FbK Horní Suchá8
5.FBK Spartak Hluk6
6.Florbal Svitavy6
7.1. MVIL Ostrava6
8.FBC Hranice5
9.Snipers Třebíč5
10.1. FBK Rožnov5
11.Florbal Pelhřimov3
12.S.K. P.E.M.A. Opava0
Nejbližší utkání
Muži
05.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Aligators Klobouky
19.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Snipers Třebíč
09.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
Partneři