Tréninky
01.09.2018
autor: Jan Koten

Tréninky v sezóně 2018/2019

Rozpis tréninků mládeže, mužů A a B a žen v sezóně 2018/2019. Pravidelné tréninky začínají od pondělí 27. srpna 2018 v níže uvedených dnech a časech.

SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
adresa: Osvobození 1881, 393 01 Pelhřimov
GPS: 49°26'7.418"N  15°12'29.614"E
bezplatné parkování: ulice Dolnokubínská


Přípravky a mini žákyně
chlapci a dívky 2010-2013 (po dovršení 5 let věku) 

pondělí      17:00 - 18:30 hod
středa        17:00 - 18:30 hod
pátek         17:00 - 18:30 hod

nábor: chlapci a dívky 2010 a mladší (starší 5 let věku)
seznam hráčů a hráček: Nedvědová Barbora, Belžík Václav, Fiala Ondřej, Kasal Dominik, Cífka Jan, Lisová Rozálie, Novák Adam, Benešová Barbora, Benešová Veronika, Janoušek Miroslav, Florian Jan, Nebojsa Tomáš, Havelka Francesco, Veselá Kateřina a Šulc Zdeněk

Trenéři:
Luděk Charouzek, mob.: 777 662 198
Jiří Žák, mob.: 602 810 220
Karel Lisa, mob.: 724 650 290


Elévové a elévky
chlapci a dívky 2008-2009 (případně 2010-2011)      

pondělí      17:00 - 18:30 hod
středa        17:00 - 18:30 hod
pátek         17:00 - 18:30 hod

nábor: chaplci a a dívky 2008-2009
seznam hráčů a hráček: Hurda Dorian, Blokeš Štěpán,  Zeman Zdeněk, Štursa Vojtěch, Cypno Patrik,  Jeřábek Nikolas,  Beneš Patrik, Florian Matěj, Halm Lukáš, Lisa Kristián, Pechová Evelína, Bulant Matěj, Zach Jáchym, Dostál Matyáš, Žák Jan, Lhotský Vojtěch, Prchal Jakub, Nováková Kristýna, Veselá Adéla, Žáková Elena, Dicsová Kristýna, Březinová Lenka a Hurdová Veronika

Trenéři: 
Viktor Vlach, mob.: 777 967 299


Mladší žáci
chlapci 2006-2007, případně 2008-2009

pondělí      15:30 - 17:00 hod
středa        15:30 - 17:00 hod
pátek         15:30 - 17:00 hod

nábor: chlapci ročníků 2006 a 2007
seznam hráčů: Matyáš Havelka, Filip Gol, Lukáš Tříska, Vojtěch Výborný, Michal Březina, Jáchym Prokop, Samuel Mareš, Kryštof Žák, Martin Golemba, Vojtěch Zach, Jiří Bartoška, Jakub Jirků, Matyáš Tříska a Lhotský Patrik

 

Trenéři:
Libor Březina, mob.: 723 886 546
Jiří Bartoška, mob.: 606 410 146


 

Starší žáci
chlapci 2004-2005, případně 2006-2007

pondělí      18:30 - 20:00 hod
středa        18:30 - 20:00 hod
čtvrtek       15:30 - 17:00 hod (od 4.10.2018), srpen a září 18:30 - 20:00 hod

nábor: chlapci 2004-2005
seznam hráčů: David Jelínek, Matěj Jirků, Jakub Matějů, Adam Koubský, Vít Papež, Filip Klíma, Daniel Žluč, Aleš Václavík, Jan Kuchař, Vojtěch Papež, Pavel Ecler, Jakub Čekal, David Kocián, Ondřej Kňourek, Jakub Golemba, Ondřej Výborný, Tomáš Houser, Martin Bartoška, Dominik Kotrč a Lukáš Svoboda

Trenéři:
Tomáš Kocián, mob.: 721 136 676
Vojtěch Mozr, mob.: 737 976 461


Dorostenky a starší žákyně
dívky 2002-2003 a žákyně 2004-2007

pondělí      17:30 - 19:00 hod
středa        17:30 - 19:00 hod
pátek         15:30 - 17:00 hod

nábor: dívky 2002-2007
seznam hráček: Štěpánka Růžičková, Kateřina Dalíková, Tereza Nováková, Markéta Simandlová, Zuzana Simandlová, Jana Trkolová, Alžběta Rousková, Adelina Mynaříková, Viktorie Váňová, Tereza Štursová, Sára Matějů, Marie Bartošková, Štěpánka Bíbová, Zuzana Cífková, Natálie Kyselová, Marie Kozlová, Nikola Vytisková, Tereza Prokopová, Markéta Zelená, Eliška Coufalová, Anna Brožová a Vendula Králová

Trenér:
David Štursa, mob.: 602 952 255


Dorostenci
chlapci 2002-2003, případně 2004-2005

středa        19:30 - 21:00 hod
pátek         17:30 - 19:00 hod
neděle       16:30 - 18:00 hod

nábor: chlapci 2002-2003
seznam hráčů: Marek Ješátko, Michal Šulc, Kryštof Smejkal, Matěj Kutílek, Petr Zajíček, Dan Kalina, Pavel Zábrana, Maxmilián Škoda, Jiří Vlach, Patrik Mynařík, Kevin Coufal, Martin Sviták + hráči na hostování 

Trenéři:
Jan Knězů ml., mob.: 732 777 242
Petr Zajíček st., mob.: 603 533 571



Muži A a B

čtvrtek 20:00 - 21:30 hod
pátek 20:00 - 21:30 hod
neděle 18:00 - 19:30 hod

nábor: muži 2001 a starší
seznam hráčů: Ondřej Kocián, Viktor Vlach, Vojtěch Mozr, Martin David, Jan Brothánek, Tomáš Kocián, Václav Fučík, Lukáš Zrzavý, Jan Knězů, Ladislav Běhounek, Milan Hendrych, Martin Blažek, Jakub Kuchař, Marek Švrkala, Martin Domanský, Martin Kos, Petr Poduška, Jan Koten, Jiří Žák, Branislav Drgoňa, Jiří Kučera, Libor Čech, Vojtěch Rejzek, Zbyněk Venkrbec, Luděk Charouzek, Petr Zajíček, Tomáš Váňa, Jiří Jirků, Vítězslav Kozel, Jan Kučera, Luboš Navrátil, Štěpán Lacina a Lukáš Brychca

Trenér, muži A:
Petr Zajíček st., mob.: 603 533 571

Trenéři, muží B:
Jan Koten, mob.: 776 362 827
Jiří Žák, mob.: 602 810 220


Ženy

pátek 18:30-20:00 hod

nábor: ženy a dívky: 2001 a starší
seznam hráček: Nella Snížková, Michaela Opicová, Markéta Vacková, Petra Němcová, Jitka Němcová, Lucie Sůvová, Michaela Stejskalová, Eva Hendrychová, Eva Hendrychová, Zuzana Trávníková, Markéta Hubatová, Blanka Břečková, Štěpánka Razimová a Eva Schmidtová

Trenér:
Jan Knězů, mob.: 732 777 242


BRANKÁŘI
pondělí 16:30-17:30 hod
16:30-17:00 hod mladší žáci, až muži; žákyně až ženy
17:00-17:30 hod přípravky a elévové

Trenér:
Nella Snížková

 

​Přesuny hráčů mezi jednotlivými kategoriemi či na jednotlivé tréninky povoluje výhradně hlavní trenér mládeže pan Petr Zajíček po dohodě trenérů z obou kategorií.

 
1.ASK Orka Čelákovice24
2.Spartak Pelhřimov21
3.TJ Sokol Jaroměř21
4.TJ Turnov18
5.FAT PIPE Traverza Mukařov17
6.Panthers Praha17
7.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr15
8.FBC Plzeň12
9.Florbal TJ Kobylisy11
10.DDM SANEXCZ Děčín IV8
11.FBC DDM Kati Kadaň8
12.Wizards DDM Praha 108
Nejbližší utkání
Muži
17.11.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
ASK Orka Čelákovice
15.12.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
FAT PIPE Traverza Mukařov
22.12.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
Florbal TJ Kobylisy
Partneři