Tréninky
20.09.2017
autor: Neznámý uživatel

Tréninky v sezóně 2017/2018

Přípravky
Liga Vysočiny přípravek, 2 družstva    
ročníky: kluci 2009 a mladší; holky 2008 a mladší
- pondělí      17:00 - 18:30 hod
- středa        16:30 - 18:00 hod
- pátek         17:00 - 18:30 hod

Elévové
Liga Vysočiny elévů, 2 družstva          
ročníky: kluci 2007-2008 (2009-2010); holky 06-08
- pondělí      17:00 - 18:30 hod
- středa        16:30 - 18:00 hod
- pátek         17:00 - 18:30 hod

Mladší žáci
Liga Vysočiny mladších žáků 3+1, 2 družstva
ročníky: kluci 2005-2006 (2007-2008)
- pondělí      16:00 - 17:30 hod
- středa        16:00 - 17:30 hod
- pátek         16:00 - 17:30 hod

Starší žákyně
soutěž: Liga starších žákyň 5+1
ročníky: dívky 2003-2006
- pondělí      16:00 - 17:30 hod
- středa        18:00 - 19:30 hod
- pátek         16:00 - 17:30 hod

Starší žáci
ligová soutěž: Liga Vysočiny starších žáků      
ročníky: kluci 2003-2004 (2005-2006)
- pondělí      18:00 - 19:30 hod
- středa        18:30 - 20:00 hod
- čtvrtek       15:30 - 17:00 hod

Dorostenci
2. liga dorostenců - skupina 5 Kraj Vysočina
ročníky: kluci 2001-2002 (2003-2004)
- středa        19:00 - 20:30 hod
- pátek         18:00 - 19:30 hod
- neděle       16:30 - 18:00 hod

Junioři
Liga Vysočiny juniorů
ročníky: kluci 1999-2000 (2001-2002)
- čtvrtek       20:00 - 21:30 hod
- pátek         20:00 - 21:30 hod
- neděle       18:00 - 19:30 hod

Muži
1. liga mužů (muži A) a Regionální liga mužů (muži B)
ročníky: 1997 a starší (1999-2000)
- čtvrtek       20:00 - 21:30 hod
- pátek         20:00 - 21:30 hod
- neděle       18:00 - 19:30 hod

Ženy
2. liga žen, skupina 5
ročníky: ženy a dívky 2000 a starší + ročníky 01 a 02 na výjimky
- pátek           18:30 - 20:00 hod

1.PEGRES Havířov35
2.1. MVIL Ostrava31
3.Královské Vinohrady29
4.BLACK ANGELS28
5.Karlovy Vary26
6.Kanonýři Kladno26
7.Petrovice26
8.FBC Start9824
9.SK Bivoj Litvínov24
10.Hattrick Brno21
11.Florbal Chomutov19
12.TJ Slovan Havířov17
13.Spartak Pelhřimov15
14.FbK Svitavy11
Nejbližší domácí utkání
Muži
20.01.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
1. MVIL Ostrava
03.02.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
FbK Svitavy
17.02.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
Královské Vinohrady
Mladší žáci
14.01.
09:00
Spartak Pelhřimov
VS
turnaj Ligy Vysočiny
Partneři