29.09.2022
autor: Marek Švrkala

Muži jedou do sršního hnízda

Áčko čeká druhý venkovní zápas v řadě. Ženám a elévům začíná sezóna. A do boje jdou i junioři, dorostenky a starší žáci.

Hlavní tým vyráží do Rožnova

 

Áčko jede bojovat o svoje první venkovní body do Rožnova pod Radhoštěm. Spartak v minulé sezóně dokázal porazit Sršně na domácí palubovce 5:4, ale venku prohrál 2:3. Sršňům se povedlo dojít až do finále play-off Národní ligy - východ, kde sice prohráli s Troopers, ale v baráži si poradili s Torpédem Havířov a postoupili zpět do druhé nejvyšší ligy v ČR. Nakonec Rožnov zůstal v NL a licenci, která umožňuje hrát 1. ligu, přenechali Aligátorům. V současné sezóně jsou na tom bodově po třech zápasech stejně jako Spartak, když vyhráli zatím jeden zápas proti Slovanu Havířov. Zbylé dvě utkání proti Hranicím (6:7) a Kopřivnici (3:5) prohráli.  

Online ZDE
Ženy jdou do boje poprvé

Ženy měly dostatek času vypilovat chyby, sehrát se a zapomenout na nepovedený pohár. Tento víkend jedou začít sezónu do Třeště, kde se utkají s SK Jihlava/Ždár nad Sázavou a se Světlou nad Sázavou. Ženy prošly lehkou obnovou týmu a můžeme letos spatřit nové tváře. Mezi nejnovější posily patří Anička Konečná, která si s některými spoluhráčkami ze Spartaku zahrála Extraligu a 1.ligu v Jihlavě. 

Mladá nadějě Spartaku

V neděli další kolo 2. ligy juniorů odehraje Spartak na domácím hřišti proti SK JeMoBu a TJ Centropen Dačice. Junioři se zatím nachází v polovině tabulky na 4. místě.

Online (JeMoBu) ZDE 
Online (Dačice) ZDE

Dorostenky na svoji 1.ligu dorostenek vycestují do Třeště, aby změřily síly s SK JeMoBu a Dačicemi. Dorostenky jsou v tabulce též na 4. místě.

Starší žáci se jedou porvat o body do Bystřice, kde odehrají postupně tři utkání proti PSKC Okříšky-Rudíkov, SK JeMoBu a ASK Bystřice n.P.

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na ty nejmenší. Mladší žákyně a elévové odehrají několik utkání na domácí palubovce. Kompletní rozpis utkání můžete najít na odkazu níže.
Rozpis utkání 1. hřiště ZDE  
Rozpis utkání 2. hřiště ZDE

 

  

 

Další články z této kategorie
27.09.2022
Víkendové výsledky
O víkendu odcestoval A-tým do Kopřivnice, kde bojoval o body. B-tým sbíral body ve Světlé nad Sázavou a dorostenci se představili doma.
21.09.2022
A-tým jede bojovat o body s Vikingy, hrají dorostenci i béčko
Áčko jede bojovat o tři body do Kopřivnice, béčko hraje turnaj ve Světlé nad Sázavou.
20.09.2022
Jak hrál Spartak o víkendu...
O víkendu nehrálo jenom Áčko, ale doma se představili starší žáci a šesti bodové dorostenky. Junioři začali svojí ligu ve Žďáru nad Sázavou.
1.FBC Vikings Kopřivnice9
2.S.K. P.E.M.A. Opava9
3.Asper Šumperk9
4.Torpedo Havířov6
5.Florbal Pelhřimov3
6.FBC Hranice3
7.Snipers Třebíč3
8.1. FBK Sršni Rožnov3
9.Z.F.K. Petrovice3
10.Slovan Havířov3
11.FBC Přerov3
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Muži
01.10.
17:30
1. FBK Sršni Rožnov
VS
Florbal Pelhřimov
09.10.
17:00
FBC Hranice
VS
Florbal Pelhřimov
15.10.
18:00
Slovan Havířov
VS
Florbal Pelhřimov
22.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
30.10.
17:00
Snipers Třebíč
VS
Florbal Pelhřimov
Muži - Pohár
27.10.
19:30
Florbal Pelhřimov
VS
FbŠ Bohemians
Partneři