Informace
21.09.2017
autor: Neznámý uživatel

Informace - mládež

Oddíl florbalu se věnuje práci s dětmi od 5 let věku. V současné době hraje ligové soutěž 10 mládežnických družstev. Oddíl má další tři družstva dospělých (muži A, muži B a ženy)

Nábor chlapců i dívek probíhá v průběhu celého roku, zejména v září. 

Přípravky

ligová soutěž: Liga Vysočiny přípravek 3+1
počet družstev Spartaku v soutěži: 2
ročníky hráčů: 2009 a mladší (hráč či hráčka musí starší 5 let)
trenéři: Luděk Charouzek, Jiří Žák a Karel Lisa
tréninky: pondělí a pátek 17:00-18:30 hod, středa 16:30-18:00 hod vše tělocvična ZŠ Osvobození

Elévové

ligová soutěž: Liga Vysočiny elévů 3+1
počet družstev Spartaku v soutěži: 2
ročníky hráčů: 2007 a 2008 + přípravky 2009 a 2010 (hráčky 2006 až 2010)
realizační tým: trenér - Libor Březina, asistent - Vítězslav Kozel
tréninky: pondělí a pátek 17:00-18:30 hod, středa 16:30-18:00 hod vše tělocvična ZŠ Osvobození

Mladší žáci

ligová soutěž: Liga Vysočiny mladších žáků 3+1
počet družstev Spartaku v soutěži: 2
ročníky hráčů: 2005 a 2006 + elévové 2007 a 2008 (hráčky 2004 až 2008)
realizační tým: trenéři Jan Koten a Jiří Bartoška, asistent - Viktor Vlach
tréninky: pondělí, středa a pátek 16:00-17:30 hod, tělocvična ZŠ Osvobození


Žákyně

ligová soutěž: Liga starších žákyň 5+1
ročníky hráček: 2003 až 2006
realizační tým: trenér - David Štursa; asistent - Tomáš Dohnal
tréninky: pondělí 16:00-17:30 hod, středa 18:00-19:30 hod, pátek 17:00-17:30 hod, vše tělocvična ZŠ Osvobození

Starší žáci

ligová soutěž: Liga Vysočiny starších žáků
úroveň: nejvyšší soutěž, možnost postupu na Mistrovství republiky
ročníky hráčů: 2003 a 2004 + mladší žáci 2005 a 2006
trenéři: Vojtěch Mozr a Tomáš Kocián
tréninky: pondělí 18:00-19:30 hod, středa 18:30-20:00 hod, čtvrtek 15:30-17:00 hod, vše tělocvična ZŠ Osvobození

Dorostenci

ligová soutěž: 2. liga dorostenců – skupina 5
úroveň: druhá nejvyšší soutěž
ročníky hráčů: 2001 a 2002 + starší žáci 2003 a 2004
trenéři: Jan Knězů ml. a Petr Zajíček
tréninky:  středa19:00-20:30 hod, pátek 18:00-19:30 hod, neděle16:30-18:00 hod, vše ZŠ Osvobození

Junioři

ligová soutěž: Liga Vysočiny juniorů
úroveň: druhá nejvyšší soutěž po KB lize juniorů
ročníky hráčů: 1999 a 2000 + dorostenci 2001 a 2002
hlavní trenér: Miloslav Paták
tréninky:  čtvrtek 20:00-21:30 hod, pátek 20:00-21:30 hod, neděle18:00-19:30 hod, vše ZŠ Osvobození

1.Spartak Pelhřimov0
2.Florbal TJ Kobylisy0
3.1. FBC DDM Děčín IV0
4.ASK Orka Čelákovice0
5.FAT PIPE Traverza Mukařov0
6.FBC DDM Kati Kadaň0
7.FbC Plzeň0
8.Panthers Praha0
9.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr0
10.TJ Sokol Jaroměř0
11.TJ Turnov0
12.Wizards DDM Praha 100
Nejbližší utkání
Pohár muži
25.08.
15:00
Spartak Pelhřimov
VS
FbK Orlicko-Třebovsko
25.08.
18:00
Spartak Pelhřimov
VS
FBŠ Všestary
26.08.
09:00
Spartak Pelhřimov
VS
FBK Piráti Chrudim
26.08.
13:30
Spartak Pelhřimov
VS
FBC Slavia Praha
Partneři