Domácí kanonáda béčka, dominance starších žáků
sobotní zápas pohledem ZUZANY TRÁVNÍKOVÉ, hrající vedoucí žen
Pelhřimov vs. FA Č. Budějovice 5-6
"Na góly jsme se hodně nadřely a naopak padlo několik laciných do naší branky. Holky nic nevzdávaly a bojovaly do poslední minuty. Skóre už se ale bohužel otočit nepodařilo."
- - -
sobotní turnaj pohledem VOJTĚCHA MOZRA, trenéra starších žáků
Pelhřimov vs. Kněžice 5-3
Pelhřimov vs. Okříšky 5-2
Pelhřimov vs. Bystřice 3-2
Pelhřimov vs. Nové Město 4-0
"Zápasy jsme zvládli dobře. Efektivně jsme napadali, tím pádem si vytvořili spoustu šancí. V sestavě se sedmi mladšími žáky trošku drhlo bránění, což se ale postupem času zlepšilo. Dost jsme navíc sólovali a hráli na sebe. Snad do budoucna zjistíme, že když si nahrajeme, bude to lepší. Pochvala patří brankáři, který nás několikrát podržel. Za zmínku stojí taky náš holčičí útok, který soupeře pěkně potrápil. Celkově jsme si turnaj v Novém Městě užili. Nechybělo nasazení, chuť ani radost ze hry. Na závěr bych chtěl poděkovat a popřát hodně štěstí Vojtovi, který jde na půl roku hostovat do Brna. Vojto, jdi za štěstím."
foto z turnaje (A. Václavík)
- - -
nedělní zápas pohledem JIŘÍHO ŽÁKA, hrajícího manažera béčka
Pelhřimov B vs. Okříšky 16-4
"Béčko odehrálo domácí zápas proti Okříškám. Díky nedělnímu termínu jsme byli hráčsky v plné síle, což se nedalo říct o soupeři, který přijel v osmi lidech. Utkání jsme měli od začátku ve své režii a postupně kontrolovali zvyšující se výsledek. Brankář Okříšek navíc spoustu šancí ještě pochytal. Díky všem za účast a těším se další turnaj."
foto ze zápasu (p. Šulc)
- - -
nedělní turnaj pohledem PETRY NĚMCOVÉ a MICHAELY OPICOVÉ, trenérek mladších žákyň
"Pět statečných, i tak by se dal popsat turnaj mladších žákyň ve Žďáru nad Sázavou. I přes malý počet (4+1) holky uhrály pěkné výsledky. Potřeba je ale zapracovat na koncovce a obsazování protihráčů. Naopak se zlepšila práce s balónkem a komunikace na hřišti. Pořadatelům, rozhodčím, ostatním týmům a hlavně holkám děkujeme za pěkný turnaj."
- - -
nedělní turnaj pohledem JAKUBA KOVÁŘE, trenéra elévů
"Elévové zavítali na turnaj do dalekých Moravských Budějovic. Jako rytíř ve znaku tohoto města byli kluci připravení čelit nástrahám, které na ně čekali proti týmům z Telče a JeMoBu. Našich třináct bojovníků včetně dvou brankářů se po příjezdu převléklo a rozdělilo do dvou týmů - na modrý a žlutý. Hned na úvod nám žlutý tým přichystal velké překvapení, když si o gól poradil s tím modrým. V dalším utkání už ale modří nezaváhali. K vidění byla navíc řada hezkých zápasů. Děkuji klukům, i jejich rodičům, kteří s námi vyjeli a pomohli nám třeba s taškou plnou dresů."















































































