U17 - Dorostenky
22.09.2019
autor: Neznámý uživatel

Dorostenky poprvé a hned doma

Po letní přípravě přichází okamžik pravdy. Je tu první turnaj 1. ligy dorostenek a hned na domácí palubovce.

A bez mé přítomnosti. Jsem celý víkend na školení v Nymburku, nemám bohužel šanci se uvolnit, a tak na trenérské lavici mě zastoupí Kocík a Brotchi – velcí pomocníci z letního soustředění.  Říkám si, že to může být pro tým naopak příjemná změna, když jednou nebudu. smiley

Čeká nás neznámý soupeř FbC Písek a dobře známý soupeř Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. Ale žádná speciální taktika není v plánu. Budeme hrát svůj styl, který jsme trénovali celé léto. Jsem zvědavý, jestli jsme se vydali správným směrem.

Je 8:15, jsem ve sportovním centru v Nymburku a čekám na signál ze šatny, že jsou holky převlečené. Signál je tady, jdeme na videorozhovor, říkáme mi sestavu, taktiku a ladíme na dálku poslední detaily. Pak už mi zbývá si jenom pustit on-line a čekat a po očku ho sledovat během školení.

FbC Písek

Byla radost sledovat, jak skóre pomalu narůstá v náš prospěch. Jenom jsem si na dálku přál, aby holky nepodlehly pocitu z vítězství a nepřestaly hrát. Ale to se nestalo a zaslouženě si došly pro vítězství 7:1.

Po zápase další videorozhovor. Je fajn vidět rozjasněné tváře plné nadšení a sebedůvěry. Fungovalo, co jsme si řekli. Teď už jenom nepolevit v druhém zápase.

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou Tygřice

Soupeř i jednotlivý hráči nám velmi dobře známý. Bylo mi jasné, že na nás vyrukují důraznou hrou, která nám bude působit problémy. A jak jsem díky zpětné vazbě po zápase zjistil, první dvě třetiny to bylo přesně tak. Přetahovaná o jednu branku do stavu 3:3. Ale ve třetí třetině se najednou všechno zlomilo a zápas dotahujeme do vítězného konce a na tabuli svítí skóre 8:3. Bylo mi jasné, že toto byl těžký zápas. Ale zvládli jsme ho.

První krok je úspěšně za námi. Překlopili jsme do soutěžního období a teď musíme prodat, co jsme se naučili. Budeme dal pokračovat k cíli této sezóny - zlepšovat se. V čem? My to víme a budeme na tom dál pracovat. smiley

Online ze zápasů:

FbC Písek
Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou Tygřice

Děkuji všem, co si našli cestu do haly a holky povzbuzovali. yes

David Štursa

PS: Holky, je to tak, jak jsme si řekli v ranním videorozhovoru: “Jdete tam spolu a spolu to zvládnete”. A přesně tak se to stalo heart

Další články z této kategorie
22.09.2019
Dorostenky poprvé a hned doma
Po letní přípravě přichází okamžik pravdy. Je tu první turnaj 1. ligy dorostenek a hned na domácí palubovce.
17.08.2019
Letní soustředění dorostenek v Kletečné
Opět po roce jedeme do Kletečné na soustředění. Opět víme co nás čeká - pot, dřina, smích a zábava. Všichni se na to těšíme.
07.07.2019
VIDEO Salming Nisaopen 2019 Liberec
Krátké video o dorostenkách Spartaku Pelhřimov na turnaji Salming Nisa Open 2019 Liberec.
1.Florbal Pelhřimov6
2.TROOPERS6
3.1.MVIL Ostrava5
4.1. FBK Sršni Rožnov5
5.FBK Spartak Hluk3
6.FBC Hranice3
7.Aligators Klobouky3
8.FBC Vikings Kopřivnice2
9.S.K. P.E.M.A. Opava2
10.FbK Horní Suchá1
11.Florbal Svitavy0
12.Snipers Třebíč0
Nejbližší utkání
Muži
02.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
1.MVIL Ostrava
23.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FbK Horní Suchá
06.11.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
TROOPERS
Partneři