02.01.2019
autor: Neznámý uživatel

Hráči Spartaku ve finální nominaci krajských reprezentací

Sedm hráčů Spartaku Pelhřimov se představí na turnajích krajských reprezentací, které se konají o víkendu 12. až 13. ledna 2019.
V kategorií dorostenců budou Kraj Vysočina reprezentovat 4 hráči Spartaku Pelhřimov: Dan Kalina, Michal Šulc, Petr Zajíček a  Matěj Kutílek. Turnaj hostí středočeská Mladá Boleslav. Kraj Vysočina se ve skupině postupně utká s výběry Plzeňského kraje, Prahy a Ústeckého kraje. Ve druhé skupině hraje Liberecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj a Jihočeský kraj. V sobotu jsou na programu utkání ve skupinách, v neděli pak play off a utkání o konečné umístění.
 
Kraj Vysočina, konkrétně Sportovní hala v Novém Veselí, hostí turnaj starších žáků. Do nominace Kraje Vysočina se dostalo trio hráčů ze Spartaku: Maxmilián Škoda, Patrik Mynařík a Martin Sviták. Kraj Vysočina se v základní skupině utká nejprve s Jihomoravským a následně s Olomouckým krajem. Ve druhé skupině hrají reprezentace Moravskoslezského, Jihočeského a Zlínského kraje. V sobotu v podvečer již začinají utkání play off, které vyrcholí v neděli.
 
Hráčům gratulujeme a přejeme úspěšná utkání.
Další články z této kategorie
22.06.2024
Pelhřimovské stopy na Olympiádě mládeže
Téměř tři a půl tisíce účastníků, 20 sportů, 78 disciplín. V Českých Budějovicích v neděli 23. června slavnostně odstartuje Olympiáda dětí a mládeže určená mladým sportovcům od 12 do 16 let.
21.06.2024
Pelhřimov - líheň talentů
Přinášíme vám přehled hráčů a hráček Spartaku, kteří se účastnili akcí určených pro talentované hráče na regionální i na celostátní úrovni.
12.06.2024
Na Olympiádu mládeže míří 5 zástupců Pelhřimova
V letošním roce se Letní olympiáda dětí a mládež (LODM) koná v Jihočeském kraj. Kraj Vysočina bude ve florbale reprezentovat pět zástupců našeho oddílu.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.TJ Hodonice0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři