18.08.2023
autor: Neznámý uživatel

Marian Jelínek bude přednášet v Pelhřimově

Zveme všechny mládežnické trenéry, rodiče a širokou sportovní i nesportovní veřejnost na poutavou přednášku jednoho z nejlepších sportovních a mentálních koučů současnosti pana Mariana Jelínka.

Marian Jelínek dříve spolupracoval například s Jaromírem Jágrem a Karolínou Plíškovou a středeční přednáška v pelhřimovském divadle Lubomíra Lipského bude zaměřena na výchovu mladých sportovců v současné době. Na této přednášce se dozvíte neocenitelné tipy a techniky, jak dosáhnout vrcholových výsledků ve sportu, ale také jak posílit svou mentální odolnost a sebedůvěru pro dosažení úspěchu nejen na hřišti, ale i v životě obecně.

Marian Jelínek se narodil se v Českém Krumlově. V devatenácti letech odešel do Prahy studovat obor tělesná výchova – zeměpis na FTVS UK a na přírodovědecké fakultě. Od druhého ročníku si ještě přibral obor trenérství, specializace lední hokej. V roce 2004 dokončil doktorát z kinantropologie (věda o pohybu) a v roce 2015 získal druhý doktorát ze sportovní psychologie. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

 
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost získat cenné poznatky od opravdového odborníka! 

 

Akce: přednáška Výchova mladých sportovců v současné době, přednáška Mariana Jelínka - FB událost
Kdy: středa 23. srpna 19:00 - 21:00 hod
Kde: Divadlo Lubomíra Lipského, Pelhřimov
Vstupné: 
  - předpodej 300,- Kč - informace v členské sekci
  - pro veřejnost 400,- Kč - možnost online nákupu nebo v TIC Pelhřimov
Pořadatel: HC Lední Medvědi Pelhřimov

Další články z této kategorie
23.06.2026
Sledujte Olympiádu mládeže 2026
V neděli v podvečer byly slavnostně zahájeny 23. hry Olympiády dětí a mládeže. Součástí je i florbal a sledovat ho můžete online nebo i přímo na místě.
18.06.2026
Na Olympiádu mládeže míří trio zástupců Pelhřimova
V letošním roce se Letní olympiáda dětí a mládež (LODM) koná v Praze. Kraj Vysočina budou ve florbale reprezentovat 3 zástupci našeho oddílu.
17.06.2026
Pelhřimovské stopy na Olympiádě mládeže
Téměř tři a půl tisíce účastníků, 230 sportů, 78 disciplín. V Praze v neděli 21. června slavnostně odstartuje Olympiáda dětí a mládeže určená mladým sportovcům od 12 do 16 let.
1.Florbal Pelhřimov0
2.Hornets Brno0
3.FBC Přerov0
4.FLORBAL LITOMYŠL0
5.Florbal Náchod0
6.TROOPERS0
7.FBC Letka0
8.FBC Třinec0
9.FTC Vysoké Mýto0
10.FBK Spartak Hluk0
11.Gullivers Brno0
12.1. FBK Eagles Orlová0
Nejbližší utkání
Partneři