10.05.2024
autor: Neznámý uživatel

Mládežnická družstva míří na Dragon Cup

Závěr sezóny pro tři nejmladší kategorie obstará tradičně kvalitně obsazený turnaj v Milevsku. V sobotu hrají přípravky a elévové, v neděli pak sezónu zakončí i mladší žáci.

Přípravky

Sobotní dopoledne patří přípravkám. Nejmenší pelhřimovští florbalisté se v základní skupině utkají postupně s Přibyslaví, se Štíry z Českých Budějovic a Pískem. Následuje play off, do které posupuje všech 16 účastníků. Poražený osmifinalisty čeká béčkové play off. Turnaj vyvrcholí finálovými utkáními ve 12:20 hod. Hraje se vV milevské sportovní hale - mapa.

Rozpis zápasů - přípravka (PDF)

Elévové 

Také turnaj elévů má šestnáct účastníků rozdělených do čtyř čtyřčlenných skupin a hraje se v sobotu odpoledne. Pelhřimov postupně změří síly s domácím Došwihem a se dvěma českobudějovickými týmy - Štíry a Florbalovou akademií. Stejně jako u přípravek všechny týmy postupují do play off a na poražené osmifinalisty čeká béčkový pavouk. Finálové souboje uvidí milevská sportovní hala od 17:35 hod. 

Rozpis zápasů - elévové (PDF)

Mladší žáci

Nedělní program bude patřit mladším žákům. Pro některé pelhřimovské hráče půjde o sbírání prvních zkušeností v systému 5+1. Z důvodu rekonstrukce střechy na zimním stadionu letos tato kategorie přivítá pouze 10 účastníků rozdělených do 2 základních skupin. Pelhřimov čekají souboje s Netolicemi, Strakonicemi, Táborem, Slavií Plzeň. Poslední týmy základních skupin si to rozdají o konečné deváté místo, 8 týmů čeká play off. Finálový zápas je na programu od 16:50 hod. 

Rozpis zápasů - mladší žáci (PDF)

Další články z této kategorie
10.05.2024
Mládežnická družstva míří na Dragon Cup
Závěr sezóny pro tři nejmladší kategorie obstará tradičně kvalitně obsazený turnaj v Milevsku. V sobotu hrají přípravky a elévové, v neděli pak sezónu zakončí i mladší žáci.
18.08.2023
Marian Jelínek bude přednášet v Pelhřimově
Zveme všechny mládežnické trenéry, rodiče a širokou sportovní i nesportovní veřejnost na poutavou přednášku jednoho z nejlepších sportovních a mentálních koučů současnosti pana Mariana Jelínka.
27.06.2022
Program a výsledky olympiády dětí a mládeže
Program všech utkání základní části, kde se představí naši hráči a hráčky.
Nejbližší utkání
Partneři