22.11.2021
autor: Martin Tkadlec

Mužská záloha opět ztratila, dorostenci při střelecké chuti

Na domácím turnaji se družstvo mladších žáku vůbec poprvé rozdělilo na dva vyrovnané týmy. V hale Osvobození rozdávaly radost taky starší žákyně (na fotce), které trošku potrápila únava.

sobotní turnaj pohledem JIŘÍHO ŽÁKA, hrajícího manažera béčka
Pelhřimov B vs. Bystřice 4-5
Pelhřimov B vs. Nové Město na Moravě 3-7

"Další turnaj odehrálo béčko v Třešti. Jako obvykle nás čekali dva soupeři, a to Bystřice nad Pernštejnem a Nové Město na Moravě. Poprvé v letošní sezoně nám los určil hrát dva zápasy hned po sobě. Do prvního jsme šli proti Bystřici. Nastoupili jsme v poněkud chladném až profesorském stylu. Naše hra se přizpůsobila tempu soupeře a i když jsme asi měli více ze hry, Bystřici stačilo proměňovat protiútoky darované z našich chyb. Na konci se nám podařilo náskok snížit, ale obrátit zápas se už bohužel nepovedlo.
Do druhého utkání jsme nastupovali v počtu deseti hráčů a dohrávali jen v devíti, protože si jeden spoluhráč obnovil nedoléčené zranění kotníku z minulého turnaje. První třetina byla herně vyrovnaná, potom ale došlo k vyloučení dva plus dva, které soupeř využil a náskok podržel až do konce duelu. Z mého pohledu bylo zásadní, že jsme si nedokázali pohlídat dva až tři hráče a dostat zápas pod naši kontrolu. Bohužel na turnaje nejezdí všichni hráči béčka a v omezeném počtu kvalita naší hry stačí pouze na průměr regionální ligy, což ale není doufám náš cíl. Děkujeme za podporu fanklubu, Honzovi Zrzavému a omlouváme se mu za případnou psychickou újmu způsobenou naším výkonem."

- - -

sobotní turnaj pohledem MICHAELY OPICOVÉ a PETRY NĚMCOVÉ, trenérek starších žákyň

"V sobotu čekal žákyně první domácí turnaj. Hned v úvodním utkání se holkám dařilo plnit to, co se po nich chtělo. V dalších dvou zápasech se ale dostavila únava, což se stávalo i na předešlých turnajích. Proto víme, na čem pracovat. Jinak byly k vidění pěkné akce a mile překvapila i gólmanka."

fotky z turnaje (p. Šulc)

- - -

nedělní turnaj pohledem VOJTĚCHA MOZRA, trenéra dorostenců
Pelhřimov vs. JeMoBu 2-8
Pelhřimov vs. Telč 25-2

"Na turnaj jsme přijeli v sedmi lidech a gólman. Kvůli zraněním a taky tomu, že Vojta s Jirkou byli na výletě v Havířově. Prý nějaký kemp talentované mládeže. Do zápasu s JeMoBu jsme vstoupili dost zle, dostali rychlé góly a kvůli našim individuálním chybám prohrávali 0-5. O přestávce jsme si řekli, že jim to nedáme zadarmo, stáhli se trochu níž a začali konečně bránit. Litovat můžeme neproměněných šancí, těch gólu mělo být mnohem víc. V sedmi lidech to nicméně kluci odbojovali až do konce. Za to je musím pochválit. No a druhý zápas jsme si užili. Díky všem a doufám, že mi kluci z Havířova přivezli nějaký kus uhlí."

- - -

nedělní turnaj pohledem DANA KALINY, trenéra mladších žáků

"Poprvé jsme družstvo rozdělili do dvou vyrovnaných týmů, nikoliv na áčko a béčko. Výsledky proto nebyly nejlepší, ale o ně přeci nejde. Kluci získali nové zkušenosti, které se jim budou jistě dál hodit. Děkuji za účast a jejich výkony."

fotky z turnaje (p. Šulc)

- - -

nedělní turnaj pohledem JAKUBA KOVÁŘE, trenéra přípravky

"V hojném počtu sedmnácti florbalistů vyrazila přípravka na turnaj do Dačic. Po příjezdu, bleskovém převlečení a pořádné rozcvičce nastoupil k prvnímu zápasu modrý tým. Ten žlutý přišel na řadu o něco déle. Ve všech čtyřech zápasech se hráči i hráčky prezentovali nebojácnou hrou se spoustou střeleckých pokusů. Myslím, že si turnaj všichni užili na jedničku a už teď se těší na ten další. Velké díky patří taky rodičům za podporu i pomoc."

Další články z této kategorie
22.11.2021
Mužská záloha opět ztratila, dorostenci při střelecké chuti
Na domácím turnaji se družstvo mladších žáku vůbec poprvé rozdělilo na dva vyrovnané týmy. V hale Osvobození rozdávaly radost taky starší žákyně (na fotce), které trošku potrápila únava.
08.11.2021
Elévové rozdávali radost doma, starší žáci v Okříškách
V hodně prořídlé sestavě odehrálo turnaj v Třebíči béčko. Přesto přivezlo pěkné čtyři body. Bojovné a srdnaté výkony předvedly taky mladší žákyně ve Světlé.
01.11.2021
Přípravka nadchla rodiče, junioři v čele ligy
Poslední říjnový víkend nevyšel výsledkově ženám, které se ale zase o kus přiblížily nové herní tváři. Povedené zápasy naopak sehráli mladší žáci a po promluvě trenérky taky starší žákyně.
1.TROOPERS32
2.1. FBK Sršni Rožnov25
3.Snipers Třebíč22
4.Florbal Pelhřimov20
5.S.K. P.E.M.A. Opava20
6.Aligators Klobouky20
7.FBC Vikings Kopřivnice19
8.FBC Hranice18
9.FBK Spartak Hluk15
10.FbK Horní Suchá12
11.1.MVIL Ostrava12
12.Florbal Svitavy7
Nejbližší utkání
Muži
18.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
08.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Florbal Svitavy
22.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Snipers Třebíč
Partneři