26.09.2018
autor: Neznámý uživatel

Pelhřimovští hráči v krajských reprezentacích

Smyslem výběrových tréninků mládeže je vytváření sociálních vazeb mezi jednotlivými hráč, motivace hráčů k zvýšení svých herních dovedností, kondiční testování a porovnání florbalových dovedností hráčů, vzdělávání hráčů a vedení je k individuální zodpovědnosti za výkon a monitorování florbalových talentů trenéry reprezentace.

MLADŠÍ ŽÁCI
Datum úvodního tréninku: čtvrtek 27. září 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominovaní hráči ze Spartaku Pelhřimov: Vojtěch Papež, Vojtěch Zach, Jiří Bartoška, Pavel Ecler, Samuel Mareš a Jáchym Prokop
Plán tréninků do konce roku 2018: 27.09.2018, 01.11.2018, 22.11.2018 a 06.12.2018

STARŠÍ ŽÁCI
Datum úvodního tréninku: čtvrtek 4. 10. 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominovaní hráči ze Spartaku Pelhřimov: Patrik Mynařík, Maxmilián Škoda, Martin Sviták, Vít Papež, Aleš Václavík, Jiří Vlach a Daniel Žluč
Plán tréninků do konce roku 2018: 04.10.2018, 25.10.2018 a 29.11.2018
Závěrečný turnaj: 12.-13. ledna 2019, SH Nové Veselí (Kraj Vysočina)
Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže: 23.-28. června 2019, Liberec a Jablonec

DOROSTENCI
Datum úvodního tréninku: čtvrtek 11. října 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominovaní hráči ze Spartaku Pelhřimov: Dan Kalina, Michal Šulc, Matěj Kutílek, Petr Zajíček a Kryštof Smejkal
Plán tréninků do konce roku 2018: 11.10.2018, 25.10.2018, 15.11.2018, 29.11.2018 a 13.12.2018
Závěrečný turnaj: 12.-13. ledna 2019, Mladá Boleslav

DOROSTENKY
Datum úvodního tréninku: 11. října 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominovaná hráčka ze Spartaku Pelhřimov: Štěpának Růžičková
Plán tréninků do konce roku 2018: 11.10.2018, 08.11.2018 a 13.12.2018
Závěrečný turnaj: 25.-26. května 2019, Ostrava

STARŠÍ ŽÁKYNĚ
Datum úvodního tréninku: 18. října 2018
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Nominované hráčky ze Spartaku Pelhřimov: Marie Bartošková, Zuzana Simandlová, Tereza Štursová, Jana Trkolová, Alžběta Rousková a  Viktorie Váňová
Plán tréninků do konce roku 2018: 18.10.2018, 08.11.2018 a 20.12.2018
Závěrečný turnaj: 25.-26. května 2019, Ostrava
Hry IX. letní olympiády dětí a mládeže: 23.-28. června 2019, Liberec a Jablonec


Gratulujeme všem nominovaným hráčkám a hráčům a přejeme jim hodně úspěchů.

Další články z této kategorie
17.12.2018
Plán tréninků přes vánoční svátky
Plán tréninků v době 17.12.2018-4.1.2019
17.12.2018
POZVÁNKA na předvánoční utkání s rodiči
Pozvánka na předvánoční utkání rodičů proti dětem.
26.09.2018
Pelhřimovští hráči v krajských reprezentacích
1.TJ Sokol Jaroměř39
2.Spartak Pelhřimov30
3.ASK Orka Čelákovice30
4.TJ Turnov27
5.FAT PIPE Traverza Mukařov26
6.Panthers Praha26
7.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr24
8.Wizards DDM Praha 1022
9.Florbal TJ Kobylisy18
10.FBC Plzeň18
11.DDM SANEXCZ Děčín IV14
12.FBC DDM Kati Kadaň14
Nejbližší utkání
Muži
26.01.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
Panthers Praha
09.02.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
23.02.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
DDM SANEXCZ Děčín IV
Partneři