Přípravka okusila hru tělem, dorostenci bez soupeře
sobotní turnaj pohledem JIŘÍHO ŽÁKA, hrajícího manažera béčka
Pelhřimov B vs. Bystřice 6-3
Pelhřimov B vs. Nové Město 0-3
"Béčko odjelo na svůj další turnaj do Nového Města na Moravě. Čekali nás soupeři z vrchu tabulky - Bystřice nad Pernštejnem a domácí tým. První zápas jsme otočili ve druhé třetině díky dodržení taktických pokynů (dobře jsme bránili a byli aktivní v útoku) a dobře chytajícímu Martinu Domanskému. Druhé utkání jsme takticky, tak i srdcem zvládli dobře, ale bohužel nám v menším počtu došly síly. Děkuji hráčům za výkon a nevynechání žádného souboje."
- - -
nedělní turnaj pohledem VOJTĚCHA MOZRA, trenéra dorostenců
Pelhřimov vs. JeMoBu 5-2
Pelhřimov vs. Telč - nehráno
"Utkání proti JeMoBu bylo jedno z nejlepších, které jsme letos odehráli. Soupeř byl dokonce v některých fázích hry lepší. Za stavu 2-2 nás zamkl v pásmu, trefoval tyčky... naštěstí nám pomohl Míša v brance, který odchytal skvělý zápas. Z tlaku jsme se dostali šťastným gólem a hned na to přidali další, což soupeře trošku srazilo do kolen. Pátý gól jsme pak vstřelili do prázdné branky. Do příště musíme zlepšit rozehru a taky bránění, které nebylo moc dobré. Děkuji soupeři za skvělý zápas. Telč bohužel nepřijela, a tak jsme si alespoň s chutí zatrénovali. Poděkování patří taky klukům a rodičům za podporu."
- - -
nedělní turnaj pohledem MATĚJE JIRKŮ, trenéra přípravky
"Do nového roku jsme vyrazili na turnaj s ne příliš početnou sestavou. Tuhle nevýhodu jsme ale přetavili v příležitost, kdy jsme zamíchali s hráči a udělali dvě stejně silná družstva. Přišly tak výhry, remízy i prohry. Celkově se turnaj odehrál v bojovném duchu a děti si tak poprvé zažily ve větší míře hru do těla. Děkuji rodičům za podporu, Kubovi Kovářovi za asistenci a na hory pozdravujeme Luďu Charouzka. Doufáme, že bude se zlepšením spokojený."















































































