27.06.2022
autor: Neznámý uživatel

Program a výsledky olympiády dětí a mládeže

Program všech utkání základní části, kde se představí naši hráči a hráčky.

Program chlapci

Pondělí 27. 6. 2022 
13:40 Kraj Vysočina - Pardubický kraj 4:2 onlinevideo
15:40 Kraj Vysočina - Hlavní město Praha 1:4 onlinevideo
17:40 Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj 1:4 onlinevideo

Úterý 28. 6. 2022
10:20 Kraj Vysočina - Olomoucký kraj 2:2 onlinevideo 
14:20 Kraj Vysočina - Plzeňský kraj 1:3 online; videovideo
15:40 Kraj Vysočina - Liberecký kraj 5:4 online; videovideo

Středa 29. 6. 2022
11:00 Kraj Vysočina - Královehradecký kraj 1:5 onlinevideo
15:00 Kraj Vysočina - Karlovarský kraj 2:2 onlinevideo

Čtvrtek 30. 6. 2022
9:00 Kraj Vysočina - Moravskoslezský kraj 1:8 online; video

Program dívky

Pondělí 27. 6. 2022 
12:20 Kraj Vysočina - Pardubický kraj 3:2 onlinevideo
15:00 Kraj Vysočina - Hlavní město Praha 1:6 onlinevideo
17:40 Kraj Vysočina - Jihomoravský kraj 0:9 onlinevideo

Úterý 28. 6. 2022 
12:20 Kraj Vysočina - Olomoucký kraj 0:0 onlinevideo
14:20 Kraj Vysočina - Plzeňský kraj 1:4 onlinevideovideo
17:40 Kraj Vysočina - Liberecký kraj 0:9 online; videovideo

Středa 29. 6. 2022
9:40 Kraj Vysočina - Karlovarský kraj 0:1 onlinevideo
13:40 Kraj Vysočina - Ústecký kraj 3:1 onlinevideo

Čtvrtek 30. 6. 2022
9:40 Kraj Vysočina - Zlínský kraj 3:1 online; video

 

Další články z této kategorie
22.06.2024
Pelhřimovské stopy na Olympiádě mládeže
Téměř tři a půl tisíce účastníků, 20 sportů, 78 disciplín. V Českých Budějovicích v neděli 23. června slavnostně odstartuje Olympiáda dětí a mládeže určená mladým sportovcům od 12 do 16 let.
21.06.2024
Pelhřimov - líheň talentů
Přinášíme vám přehled hráčů a hráček Spartaku, kteří se účastnili akcí určených pro talentované hráče na regionální i na celostátní úrovni.
12.06.2024
Na Olympiádu mládeže míří 5 zástupců Pelhřimova
V letošním roce se Letní olympiáda dětí a mládež (LODM) koná v Jihočeském kraj. Kraj Vysočina bude ve florbale reprezentovat pět zástupců našeho oddílu.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.TJ Hodonice0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři