05.10.2020
autor: Martin Tkadlec

Skvělý víkend, béčko i dorostenci pouze vítězili

To starším žákyním se domácí turnaj vydařil napůl. Po prvních dvou zápasech zahodily nervozitu, díky poctivému přístupu zbylé dva vyhrály a pokřtily tak nové dresy.

Víkend pohledem JANA KOTENA, hrajícího trenéra béčka

Záloha mužů se ve Světlé moc nenadřela
Pelhřimov B vs. Žďár B 5-1 (onlajn)
Pelhřimov B vs. Bystřice 10-4 (onlajn)

"Utkání se zálohou žďárského Hipposu přineslo až nad očekávání jednoznačný výsledek. Béčko Spartaku dokázalo postupně využít nabídnuté šance a náskok navyšovalo až k takticky odehranému závěru, kde si vítězství pohlídalo. Ve druhém utkání čekal na zálohu Pelhřimova tým z Bystřice nad Pernštejnem. Spartak dokázal opět postupně navyšovat skóre, v obraně hrál zodpovědně a naprosto zaslouženě si odvezl ze Světlé dalších šest bodů. Pro další turnaje je potřeba zlepšit produktivitu a vyhodnocení zejména situací jeden na jednoho směrem dopředu, kdy je lepší celou akci rozehrát a kdy jít sami proti soupeři."


Víkend pohledem JANA KNĚZŮ, trenéra dorostenců a starších žákyň

Dorostenci své soupeře nešetřili
Pelhřimov vs. Telč 20-5 (onlajn)
Pelhřimov vs. Světlá 21-6 (onlajn)

"Dorostenci v trošku užší sestavě vyrazili do Třeště, kde nemáme povrch úplně v oblibě. V zápasech nás trápila koncovka. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale mnohokrát nám ve finále střela sjela, netrefili jsme míček, nebo jsme stříleli technicky úplně špatně. Při rozehrávce jsme se kolikrát sami dostali pod tlak naším (ne)pohybem. Soupeř nám hru velmi usnadnil, protože hrál osobní obranu na naše beky, kteří pak už jen cíleně odtahovali své strážce a vytvářeli útočníkům prostor pro hru tři na tři. Děkuji starším za více než kvalitní doplnění kádru a VŠEM svým hráčům za předvedené výkony."

Žákyně ztrácely technicky, ale příkladně bojovaly
Pelhřimov vs. SK Jihlava 2-5, 6-4
Pelhřimov vs. JeMoBu 4-6, 11-2

"Žákyně (na fotce) se hned na úvod představily doma a v nových dresech. První dva zápasy byly chvilkami nervózní a trochu holky trápila koncovka. Další dva byly ale úplně o něčem jiném. Holky běhaly, soupeře tlačily a i když ztrácely technicky, tvrdě bojovaly a předvedly spoustu pohledných akcí."

Další články z této kategorie
21.10.2020
Potěr Spartaku o pauze nezahálí a bojuje o ceny
Zajímavou soutěž si pro nejmenší naděje Spartaku přichystal klubový šéftrenér Jan Knězů. Za každý splněný domácí úkol dostanou body, které jim v součtu mohou vynést odměnu z eshopu.
12.10.2020
Strži udrželi neporazitelnost, stejně se dařilo i modrým elévům
Druhý říjnový víkend byl na delší dobu tím posledním, kdy byl z hal slyšet pískot sálovek. O tom, že doba florbalu zrovna nepřeje se přesvědčily ženy, kterým nepřijely soupeřky.
05.10.2020
Skvělý víkend, béčko i dorostenci pouze vítězili
To starším žákyním se domácí turnaj vydařil napůl. Po prvních dvou zápasech zahodily nervozitu, díky poctivému přístupu zbylé dva vyhrály a pokřtily tak nové dresy.
1.TROOPERS15
2.Aligators Klobouky12
3.FBC Vikings Kopřivnice10
4.FbK Horní Suchá8
5.FBK Spartak Hluk6
6.Florbal Svitavy6
7.1. MVIL Ostrava6
8.FBC Hranice5
9.Snipers Třebíč5
10.1. FBK Rožnov5
11.Florbal Pelhřimov3
12.S.K. P.E.M.A. Opava0
Nejbližší utkání
Partneři