04.10.2021
autor: Martin Tkadlec

Starší žáci doma uspěli, junioři si vyzkoušeli nájezdy

Nejmenší florbalisté Spartaku (na fotce) se bavili hrou na prvním turnaji ve Světlé nad Sázavou. Mladší žákyně dokonce třikrát vyhrály.

Sobotní turnaj pohledem VOJTĚCHA MOZRA, trenéra starších žáků
Pelhřimov vs. Havlíčkův Brod 3-2
Pelhřimov vs. JeMoBu 7-4
Pelhřimov vs. Bystřice 3-3
Pelhřimov vs. Okříšky 5-6

"První tři zápasy jsme odehráli až na drobné chyby dobře. V tom posledním jsme vedli 4-1 a pak nastal náš výpadek. Na hru se je potřeba koncentrovat celou dobu. Musíme taky zlepšit pohyb a komunikaci na hřišti."

- - -

Sobotní turnaj pohledem JANA KNĚZŮ, trenéra juniorů
Pelhřimov vs. Žďár 10-2
Pelhřimov vs. Dačice 4-5pn

"V obou zápasech bych vyzdvihnul fyzickou kondici hráčů a velkou odvahu (někdy až moc velkou) v řešení herních situací. Všem děkuji za předvedené výkony a kouči Mozrovi za spolupráci při nominaci."

- - -

Sobotní turnaj pohledem MICHAELY OPICOVÉ a PETRY NĚMCOVÉ, trenérek mladších žákyň

"Ve Světlé čekal hráčky vůbec první letošní turnaj. V úvodním zápase se holky spíš rozkoukávaly, ladilo se střídání a rozložení na hřišti. Hlavně jsme holky vedly k tomu, aby se společně radovaly a po gólu si plácly. Do dalších turnajů musíme doladit komunikaci a přesnost střelby. Holkám se turnaj každopádně vydařil, připsaly si tři výhry a remízu."

- - -

Sobotní turnaj pohledem JIŘÍHO ŽÁKA, trenéra elévů

"Hned dva týmy elévů odehrály první turnaj sezony ve Světlé. Tradičně jsme byli rozdělení na modré a žluté družstvo. Oba týmy odehrály pěkná utkání. Hráči v modrých dresech vyhráli všechna tři, žlutí jedno a k tomu si připsali remízu a dvě prohry. Po dlouhé pauze musíme přidat na kondici a technice. Děkujeme rodičům za krásnou atmosféru a dobré pochutiny. Těšíme se na další turnaj."

Další články z této kategorie
22.11.2021
Mužská záloha opět ztratila, dorostenci při střelecké chuti
Na domácím turnaji se družstvo mladších žáku vůbec poprvé rozdělilo na dva vyrovnané týmy. V hale Osvobození rozdávaly radost taky starší žákyně (na fotce), které trošku potrápila únava.
08.11.2021
Elévové rozdávali radost doma, starší žáci v Okříškách
V hodně prořídlé sestavě odehrálo turnaj v Třebíči béčko. Přesto přivezlo pěkné čtyři body. Bojovné a srdnaté výkony předvedly taky mladší žákyně ve Světlé.
01.11.2021
Přípravka nadchla rodiče, junioři v čele ligy
Poslední říjnový víkend nevyšel výsledkově ženám, které se ale zase o kus přiblížily nové herní tváři. Povedené zápasy naopak sehráli mladší žáci a po promluvě trenérky taky starší žákyně.
1.TROOPERS32
2.1. FBK Sršni Rožnov25
3.Snipers Třebíč22
4.Florbal Pelhřimov20
5.S.K. P.E.M.A. Opava20
6.Aligators Klobouky20
7.FBC Vikings Kopřivnice19
8.FBC Hranice18
9.FBK Spartak Hluk15
10.FbK Horní Suchá12
11.1.MVIL Ostrava12
12.Florbal Svitavy7
Nejbližší utkání
Muži
18.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
08.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Florbal Svitavy
22.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Snipers Třebíč
Partneři