04.04.2022
autor: Martin Tkadlec

Starší žáci neměli den, u žákyň zavládlo nadšení

Na domácím turnaji rozdávaly radost hned dva týmy elévů. Modří se snažili o kombinační hru, což potěšilo jejich trenéra. Žlutí musí naopak přidat při bránění.

sobotní turnaj pohledem VOJTĚCHA MOZRA, trenéra starších žáků
Pelhřimov vs. Okříšky 4-3
Pelhřimov vs. JeMoBu 1-3
Pelhřimov vs. Bystřice 2-6
Pelhřimov vs. FBŠ Jihlava 1-3

"Jsou turnaje, kdy si všechno sedne a dobře dopadne. A pak jsou ty druhé, kdy se nedaří, což byl případ toho v Bystřici. Hráče musím nicméně pochválit za bojovnost a taky sportovně uznat, že v zápase o třetí místo byla Jihlava lepší. Dali jsme jen jeden gól a celkově nám ta koncovka dost vázla. V utkání s JeMoBu a Bystřicí jsme zase doplatili na laxní bránění. Přesto všechno bych chtěl holkám a klukům za sezonu poděkovat. Pro některé to byl poslední turnaj ve starších, tak doufám, že si ho pořádně užili. Ti mladší zase získali zkušenosti do budoucna a taky ponaučení, na čem všem je potřeba intenzivně pracovat. Zapomenout nemůžu ani na fanoušky, kteří byli dost slyšet a podporovali nás do poslední chvíle. Díky, všude jsme doma!"

fotky z turnaje (A. Václavík)

- - -

nedělní turnaj pohledem JIŘÍHO ŽÁKA, trenéra elévů

"Družstvo elévů odehrálo v neděli svůj poslední domácí turnaj. V akci byly opět dva týmy - modří a žlutí. U obou byla vidět chuť a pokrok z tréninků. Hráči v modrém místy předváděli kombinační hru, což nás samozřejmě potěšilo. U žlutých se musíme zaměřit na obrannou činnost. Doufám, že si turnaj všichni užili a těšíme se na ten poslední do Světlé nad Sázavou."

fotky z turnaje (p. Šulc)

- - -

nedělní turnaj pohledem PETRY NĚMCOVÉ a MICHAELY OPICOVÉ, trenérek mladších žákyň

"Poslední domácí turnaj zakončily mladší žákyně na výbornou. Z předvedené hry jsme opravdu nadšené, hráčky totiž plnily všechny zadané úkoly. Hrály aktivně, nevypustily jediný souboj a vytvářely si řadu šancí. Na každé z holek je vidět obrovský kus práce i osobní rozvoj. Děkujeme rodičům za podporu a hráčkám za předvedený výkon."

fotky z turnaje (p. Šulc)

Další články z této kategorie
23.06.2022
Florbal Pelhřimov na Olympiádě mládeže
Přes tři a půl tisíce účastníků, 20 sportů, 73 disciplín. V Olomouci v neděli odstartují slavnostním zahájením hry jubilejní X. letní olympiády dětí a mládeže určená mladým sportovcům od 12 do 16 let.
30.05.2022
Úspěšný DRAGON CUP 2022
Hráči přípravek předváděli útočný florbal, který oku diváka lahodil. Elévové i mladší žáci se probojovali až do finále ve svých kategoriích.
25.04.2022
Ženy se rozloučily vítězstvím, starší žákyně rozptýlila tabule
Elévové a mladší žákyně (na fotce) prodali ve Světlé nad Sázavou vše, co se v sezoně naučili. Klukům navíc výborně zachytali gólmani, holky zase posílily v soubojích.
1.TROOPERS58
2.1. FBK Sršni Rožnov48
3.Snipers Třebíč40
4.FBC Vikings Kopřivnice36
5.Florbal Pelhřimov34
6.FBC Hranice32
7.S.K. P.E.M.A. Opava31
8.1.MVIL Ostrava31
9.Aligators Klobouky31
10.FbK Horní Suchá24
11.FBK Spartak Hluk18
12.Florbal Svitavy13
Nejbližší utkání
Partneři