U15 - Starší žákyně
07.01.2018
autor: Neznámý uživatel

Další přátelák před zápasem Áčka

V nabité florbalové tříkrálové sobotě sehrály starší žákyně další přátelský zápas - tentokrát proti žákyním ze Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

A nutno hned na úvod přiznat, že to byl krásný zápas. Oba týmy hrály s plným nasazením a tomu také odpovídal průběh zápasu. Zápas střídaly pasáže, kdy měl jeden či druhý tým navrch a každý obdržený gól druhý tým nakopl k většímu výkonu ve snaze vyrovnat. A to se také vzájemně dařilo.

Za pelhřimovské žákyně velice oceňuji vstup do zápasu, kdy jsme byli lepším týmem a první třetinu jsme byli o něco lepší. Doteď byly právě úvody zápasu naší velkou slabinou, kdy jsme si zbytečně komplikovali zápas. To samé jsme zopakovali na začátku třetí třetiny a dotáhli zápas do spravedlivého výsledku 4:4. 

Z pohledu trenéra mohu říci, že jsem si zápas opradu užil a mám z něj dobrý pocit. Holky bojovaly zase o něco víc jako než minule. Zároveň se ve hře začínají projevovat různé tréninkové taktiky, které se snažíme poslední dobou trénovat. A celý výkon byl podpořen jistým výkonem gólmanky.yes

Díky moc Tomášovi Roseckému, jeho kolegovi a samozřejmě žákyním ze Světlé nad Sázavou, že za námi přijeli. Věřím, že se nám povede dotáhnout další přátelák, který jsme si předběžně naplánovali na sobotu 3.2.2018. 

Držte nám palce již za týden v neděli 14.1., kdy se jedeme porvat o 6 bodů do Jihlavy!!!smiley

1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.TJ Hodonice0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři