Elévky a žákyně
28.04.2019
autor: David Štursa

KONEČNÁ STANICE

Na konci měsíce dubna se rozdělovalo posledních 9 bodů. I když Starší žákyně Spartaku Pelhřimov měly první místo tabulce již jisté, chtěli jsme všichni zakončit sezónu co nejlepším výkonem. Povedlo se?

Tradičně na nás čekali tři soupeři - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou, SK Jihlava, FBŠ Jihlava a ještě navíc mimo body zápas s dalším družstvem ze SK Jihlava.

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou

Velmi hezký zápas s kvalitním a šikovným soupeřem. Obě družstva hrála naplno a šance byly na obou stranách. Zápas jsme vyhráli 3:0, ale vítězství to určitě nebylo jednoduché. Soupeř je velmi rychlý a pohyblivý a to nás nutilo k rychlé rozehrávce, s čímž máme pořád problémy. Takže pro nás z tréninkového pohledu výborný zápas, byly jsme nuceni hrát rychle, jak se má. smiley

SK Jihlava

I když výsledek může napovídat o jednoznačném vítězství, nelze to tak automaticky brát. Ano, vyhrály jsme 11:4, ale určitě to nebyl jednoduchý zápas a dělali jsme v něm zbytečné chyby, z nichž padaly zbytečné góly. A je třeba pozitivně si z nich vzít ponaučení. A to taky uděláme.

FBŠ Jihlava

Krásný zápas s důrazem na obou stranách. Holky FBŠ nevynechají jedinou příležitost pro získání míčku, jsou přímočaré směrem dopředu a velmi důrazné v osobních soubojích. Zápas nakonec skončil remízou 5:5, ale většinu zápasu jsme byli ve vedení a právě díky důrazu holek z FBŠ a naopak našemu nedůrazu skončil zápas remízou. Ale objektivně je třeba přiznat, že zaslouženě. yes

SK Jihlava bílé

Poslední zápas sezóny. Chtěli jsme od začátku ukázat, co umíme. Ukázali jsme, ale ne bohužel od začátku. První střídání všech útoků nebylo důrazné, ale pak už šla naše hra jenom nahoru a zápas jsme nakonec ovládli 13:5. Rád a objektivně přiznávám, že holky z SK se zlepšují každý zápas a určitě jdou správným směrem. smiley

Po zápase se chytáme již tradičně kolem ramem v kruhu a říkám holkám v krátkém proslovu: "Je konec, sezóna je definitivně za námi. Ušli jsme obrovský kus cesty, v kategorii starších žákyň jsme skončili na 1. místě, v kategorii dorostenek jsme s nejmladším týmem ligy skočili na 4. místě z 11-ti týmů. Smekám před Vámi a děkuji Vám za sezónu. Nic ale nekončí, je jenom na nás, kam až dojdeme".

JDEME DÁL ZA VAŠÍM SNEM heart

David Štursa

Další články z této kategorie
28.04.2019
KONEČNÁ STANICE
Na konci měsíce dubna se rozdělovalo posledních 9 bodů. I když Starší žákyně Spartaku Pelhřimov měly první místo tabulce již jisté, chtěli jsme všichni zakončit sezónu co nejlepším výkonem. Povedlo se?
27.03.2019
VIDEO Slavnostní převzetí medailí a poháru za 1. místo
První místo je třeba nejen oslavit, ale především vyhlásit nejlépe v hale plné diváků.
17.03.2019
Je to tam!!!
Dnes ráno 17.3. zbývaly starším žákyním odehrát poslední dva turnaje. A první z nich odehrály na domácí palubovce s vědomím, že stačí jedno k vítězství celé soutěže.
1.Florbal Pelhřimov0
2.FBC Vikings Kopřivnice0
3.FBK Spartak Hluk0
4.S.K. P.E.M.A. Opava0
5.Florbal Svitavy0
6.FbK Horní Suchá0
7.TROOPERS0
8.1. MVIL Ostrava0
9.FBC Hranice0
10.Snipers Třebíč0
11.1. FBK Rožnov0
12.Aligators Klobouky0
Nejbližší utkání
Muži
19.09.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Florbal Svitavy
03.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
1. MVIL Ostrava
24.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
Partneři