30.05.2022
autor: Neznámý uživatel

Úspěšný DRAGON CUP 2022

Hráči přípravek předváděli útočný florbal, který oku diváka lahodil. Elévové i mladší žáci se probojovali až do finále ve svých kategoriích.

Největší mládežnický turnaj na jihu Čech pořádalo o posledním květnovém víkendu Milevsko. Na DRAGON CUP 2022 se sjelo ve třech kategoriích na 46 týmů z 5 regionů. Nechyběly oddíly z Plzně, z Prahy včetně Slavie a Sparty, Lovosic, Okříšek a řady jihočeských týmů. Nejmladší hráči Spartaku se dokázali dvakrát dostat až do finále svých kategorií, když v obou semifinále ukázaly své dovednosti v samostatných nájezdech.

 

sobotní turnaj pohledem MATĚJE JIRKŮ, trenéra přípravek

Poslední májový víkend vyjel výběr přípravek do Milevska na prestižní turnaj. Již při příchodu do zaplněné haly na kluky dopadl mírný tlak z atmosféry, kterou doposud nezažili. Umocnil se tak ospalý a nedůsledný výkon na začátku prvního zápasu, který jsme završili svým vlastním gólem. Od té doby jsme soupeře k ničemu nepustili a zvítězili 5:1. V dalších utkáních již přípravky fungovali jako dobře promazaný stroj, který zastavila až smůla proti týmů z Okříšek. I tak si ale turnaj kluci užili, hezky zakončili celou sezónu a těšíme se na tu příští.

 

 

sobotní turnaj pohledem JIŘÍHO ŽÁKA, trenéra elévů

“Sobotní turnaj elévů jsme nezačali vůbec dobře. Laxní přístup, dlouhá střídání jednotlivých hráčů a nesmyslné odpalování míčků. Postupně se hra zlepšovala, ale i přesto měla k dokonalosti daleko. Nicméně v důležitých momentech vyřazovací části jsme uměli zapnout a postoupit až do finále. Turnaj jsme zakončili na krásném druhém místě. Za zmínku stojí fantastický výkon našeho brankáře. Díky všem za turnaj, hlavně našim skvělým fanouškům.”

 

 

nedělní turnaj pohledem DANA KALINY, trenéra mladších žáků

"Tento turnaj byl přesně ten důvod, proč to hrajeme. Neuvěřitelný emoce, týmový duch a nezapomenutelné poslední minuty semifinále proti FBC Plzeň, kterými si kluci získali srdce všech diváků v hale. Děkuju všem fanouškům za atmosféru a především klukům za předvedené výkony!"

Další články z této kategorie
23.06.2022
Florbal Pelhřimov na Olympiádě mládeže
Přes tři a půl tisíce účastníků, 20 sportů, 73 disciplín. V Olomouci v neděli odstartují slavnostním zahájením hry jubilejní X. letní olympiády dětí a mládeže určená mladým sportovcům od 12 do 16 let.
30.05.2022
Úspěšný DRAGON CUP 2022
Hráči přípravek předváděli útočný florbal, který oku diváka lahodil. Elévové i mladší žáci se probojovali až do finále ve svých kategoriích.
25.04.2022
Ženy se rozloučily vítězstvím, starší žákyně rozptýlila tabule
Elévové a mladší žákyně (na fotce) prodali ve Světlé nad Sázavou vše, co se v sezoně naučili. Klukům navíc výborně zachytali gólmani, holky zase posílily v soubojích.
1.Florbal Pelhřimov0
2.FBC Vikings Kopřivnice0
3.S.K. P.E.M.A. Opava0
4.1.MVIL Ostrava0
5.FBC Hranice0
6.Snipers Třebíč0
7.1. FBK Sršni Rožnov0
8.Torpedo Havířov0
9.Z.F.K. Petrovice0
10.Slovan Havířov0
11.FBC Přerov0
12.Asper Šumperk0
Nejbližší utkání
Muži - Pohár
20.08.
14:30
Spartak Pelhřimov
VS
Fbc Strakonice
20.08.
17:30
Spartak Pelhřimov
VS
FBC DOŠWICH MILEVSKO
21.08.
09:00
Spartak Pelhřimov
VS
SK Meťák Č. Budějovice
21.08.
13:30
Spartak Pelhřimov
VS
TEXAS LONGHORNS
Partneři