28.03.2022
autor: Martin Tkadlec

Žákyně rozhodila změna času, ženy našly zalíbení v nájezdech

O víkendu skončila sezona dorostenkám, která nedopadla podle jejich představ. Každá z hráček se nicméně zase o kus posunula. Příští ročník tak může vypadat úplně jinak.

sobotní turnaj pohledem PETRY NĚMCOVÉ a MICHAELY OPICOVÉ, asistentek trenéra dorostenek
Pelhřimov vs. SK Jihlava 0-11
Pelhřimov vs. Světlá 2-6

"Na poslední turnaj sezony vyrazily dorostenky do Světlé nad Sázavou. Hned na začátku je ale nutné zmínit, že skóre neodpovídalo předvedené hře. Holky hráčky Světlé trápily do poslední minuty. V souboji s Jihlavou zvítězily především zkušenosti soupeřek a jejich lepší produktivita. I když sezona nevyšla podle našich představ, chtěly bychom každou hráčku pochválit za osobní zlepšení. Myslíme si, že do příštího ročníku je na čem stavět."

- - -

nedělní turnaj pohledem ANNY DVOŘÁKOVÉ, hrající trenérky žen
Pelhřimov vs. Tábor 5-4pn
Pelhřimov vs. FA Č. Budějovice 1-2pn

"Naše brankářka záviděla Šárce Domanské, že na ní v minulém zápase vyšly nájezdy, tak jsme se rozhodly, že jí je taky dopřejeme. A aby si je vyzkoušelo i více hráček, uhrály jsme do nájezdů i druhý zápas."

- - -

nedělní turnaj pohledem JANA KNĚZŮ, vedoucího starších žákyň
Pelhřimov vs. SK Jihlava 11-5
Pelhřimov vs. TJ Dačice 16-2
Pelhřimov vs. Světlá 4-6

"Do včerejšího turnaje jsme nevstoupili vůbec dobře. Holky hrály ospale, laxně přistupovaly k hráčkám a vyhýbaly se soubojům, což raději přičítám změně času a ne našemu špatnému přístupu. Po pár střídání se ale naše hra diametrálně změnila. Holky začaly stoprocentně plnit důležité věci - vyhrávaly souboje, rychle přecházely do útoku a ve většině případů je i razantně zakončily. Je však spoustu věcí, na kterých je třeba pořádně pracovat a ne o nich jen mluvit! Rád bych vyzdvihnul schopnost holek vyhrabat se z předváděné bídy, a to klidně během jednoho střídání a změnit ji na super výkon. Horší už je, že stačí jeden hloupý gól (většinou po školácké chybě) a do té bídy zase rychle spadneme. Děkuji všem hráčkám za předvedené výkony. Bylo to kvalitně strávené nedělní dopoledne."

Další články z této kategorie
23.06.2022
Florbal Pelhřimov na Olympiádě mládeže
Přes tři a půl tisíce účastníků, 20 sportů, 73 disciplín. V Olomouci v neděli odstartují slavnostním zahájením hry jubilejní X. letní olympiády dětí a mládeže určená mladým sportovcům od 12 do 16 let.
30.05.2022
Úspěšný DRAGON CUP 2022
Hráči přípravek předváděli útočný florbal, který oku diváka lahodil. Elévové i mladší žáci se probojovali až do finále ve svých kategoriích.
25.04.2022
Ženy se rozloučily vítězstvím, starší žákyně rozptýlila tabule
Elévové a mladší žákyně (na fotce) prodali ve Světlé nad Sázavou vše, co se v sezoně naučili. Klukům navíc výborně zachytali gólmani, holky zase posílily v soubojích.
1.TROOPERS58
2.1. FBK Sršni Rožnov48
3.Snipers Třebíč40
4.FBC Vikings Kopřivnice36
5.Florbal Pelhřimov34
6.FBC Hranice32
7.S.K. P.E.M.A. Opava31
8.1.MVIL Ostrava31
9.Aligators Klobouky31
10.FbK Horní Suchá24
11.FBK Spartak Hluk18
12.Florbal Svitavy13
Nejbližší utkání
Partneři