21.09.2022
autor: Marek Švrkala

A-tým jede bojovat o body s Vikingy, hrají dorostenci i béčko

Áčko jede bojovat o tři body do Kopřivnice, béčko hraje turnaj ve Světlé nad Sázavou.

Áčko se nejede podívat do muzea Tatry, ale pro tři body

Tento víkend A-týmu Spartaku začíná šňůra čtyř venkovních zápasů. První venkovní zápas odehraje s FBC Vikings Kopřivnice. V minulé sezóně Spartak našel recept na Vikingy až v 1. kole play-off, když na zápasy vyhrál 3:1. V základní části Pelhřimov dvakrát prohrál (venku – 5:8, doma 6:12). V letošní sezóně je Kopřivnice zatím 100%, když se po 2. kole NL – východ nachází na 2. místě tabulky po dvou výhrách. V prvním kole si poradila na domácí palubovce se Sršni Rožnov p/R 5:3 a v druhém kole porazila domácí Hranice 7:3. Spartak se po dvou kolech nachází na 8. místě tabulky po venkovní prohře s Torpédem Havířov 5:8 a po domácí výhře nad Petrovicemi 5:3. Zápas můžete sledovat ve formě textového on-linu.

Sleduj online: FBC Vikings Kopřivnice vs. Spartak Pelhřimov

Béčko jede navázat na vítěznou vlnu

V sobotu jede záloha Áčka odehrát svůj druhý turnaj, který pořádá Světlá nad Sázavou. Ve Světlé se béčko utká s Okříšky (10:30) a zálohou A-týmu Snipers Třebíč (12:30), která ještě minulý rok hrála Divizi. Oba týmy si na prvním turnaji sezóny připsaly po jedné výhře a jedné prohře. Spartaku se první turnaj povedl, dokázal porazit ASK Bystřici n. P. 5:4 a SABOTS Jihlava 7:3

Dorost uzavře herní víkend na domácí palubovce

V neděli se na domácí palubovce představí družstvo dorostenců. Podle slov trenéra Mozra půjde hlavně o předvedenou hru, nikoliv o výsledek. “Naším cílem je hrát atraktivní florbal, kdy chceme hlavně útočit a být na míčku. Zaměříme se hodně na situace 1 na 1, a to ať už v obraně, nebo v útoku,” říká mladý trenér. "Zároveň v sezóně bychom chtěli hrát ofenzivně, dobře napadat a dostávat soupeře při jejich rozehrávce pod tlak. Být dominantní na míčku, nepustit soupeře do hry. Být silní při hře 1 na 1 a taky dobře 1 na 1 bránit. Na tabulku nebudeme koukat jako minulý rok, jde nám o předvedenou hru, a ne o výsledky. Pokud bude stav probíhajícího zápasu vyrovnaný, určitě se nebudeme bát útočit a půjdeme si pro výhru."

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři