03.11.2022
autor: Marek Švrkala

Áčko hraje doma a přivítá Ostravu

Herní víkend pro Spartak začne v sobotu v Okříškách, kam se vydají starší žáci, a junioři odehrají jeden zápas ve Žďáře nad Sázavou proti domácímu týmu. A večer na domácí palubovce se utká Áčko proti Ostravě. V neděli jedou do Telče a Dačic elévové a Béčk

Nebodující Ostrava

Áčko tuto sobotu odehraje před domácím publikem zápas proti poslední Ostravě. MVIL letos trápí koncovka stejně jako Spartak, ale oproti domácímu týmu se trápí i v obraně a jako jedinému týmu v lize ve statistice obdržených branek svítí tříciferné číslo (116). To Pelhřimov v této statistice patří mezi nejlepších 5, když obdržel pouze 37 branek. Ostrava poslední dva zápasy prohrála 3:12 (Rožnov) a 2:19 (Hranice). V sobotu by tak mohlo mít Áčko možnost se rozstřílet. Utkání začíná tradičně v 19:00. Pokud nebudete moct fandit osobně, můžete alespoň sledovat textový online.

19:00 Pelhřimov vs. Ostrava sleduj on-line ZDE

Juniorka hraje pouze jeden zápas

Junioři v sobotu odehrají jeden zápas na domácí půdě Hippos. Pelhřimov se nachází na 3. místě tabulky a ztrácí pouze 3 body na vedoucí Jihlavu. To Žďár nad Sázavou má ze 6 utkání 6 bodů a to jim přiděluje 6. příčku. 

13:30 Pelhřimov vs. Žďár nad Sázavou sleduj on-line ZDE

Starší žáci stráví sobotní den v Okříškách

Starší žáci v Okříškách postupně odehrají 3 utkání, a to dvě proti domácímu týmu. Třetí utkání odehrají stejně jako junioři proti Žďáru.

9:50   Pelhřimov vs. Kněžice – Okříšky sleduj on-line ZDE
11:50 Pelhřimov vs. Okříšky – Rudíkov sleduj on-line ZDE
13:00 Pelhřimov vs. Žďár nad Sázavou sleduj on-line ZDE

Béčko nic než výhru nebere

Mužská záloha si užije neděli ve Světlé nad Sázavou, kde odehraje zápas proti Sabots Jihlavě a Okříškám. Pelhřimov tuto sezónu zatím ztratil dvě utkání a to proti vedoucím celkům Hippos a Havlíčkovu Brodu. Brod minulý turnaj ztratil body a Spartak tak ztrácí jeden bod na druhé místo. Žďár jako jediný tým je stále neporažen. Sabots se letos trápí a z 8 utkání vyhráli pouze jednou v normální hrací době, jednou v prodloužení a jednou brali bod za prohru v prodloužení. Jihlava má proto 6 bodů a nachází se na 7. místě. Okříšky jsou na tom o dva body hůře, jsou hned pod Jihlavou na 8. místě. 

12:00 Pelhřimov vs. Jihlava sleduj on-line ZDE
15:00 Pelhřimov vs. Okříšky sleduj on-line ZDE

Elévové se jedou bavit florbalem do Dačic a elévkyně odehrají turnaj v Telči. Oba turnaje začínají v 9:20. Rozpis utkání naleznete ZDE

 

Další články z této kategorie
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři