03.11.2022
autor: Marek Švrkala

Áčko hraje doma a přivítá Ostravu

Herní víkend pro Spartak začne v sobotu v Okříškách, kam se vydají starší žáci, a junioři odehrají jeden zápas ve Žďáře nad Sázavou proti domácímu týmu. A večer na domácí palubovce se utká Áčko proti Ostravě. V neděli jedou do Telče a Dačic elévové a Béčk

Nebodující Ostrava

Áčko tuto sobotu odehraje před domácím publikem zápas proti poslední Ostravě. MVIL letos trápí koncovka stejně jako Spartak, ale oproti domácímu týmu se trápí i v obraně a jako jedinému týmu v lize ve statistice obdržených branek svítí tříciferné číslo (116). To Pelhřimov v této statistice patří mezi nejlepších 5, když obdržel pouze 37 branek. Ostrava poslední dva zápasy prohrála 3:12 (Rožnov) a 2:19 (Hranice). V sobotu by tak mohlo mít Áčko možnost se rozstřílet. Utkání začíná tradičně v 19:00. Pokud nebudete moct fandit osobně, můžete alespoň sledovat textový online.

19:00 Pelhřimov vs. Ostrava sleduj on-line ZDE

Juniorka hraje pouze jeden zápas

Junioři v sobotu odehrají jeden zápas na domácí půdě Hippos. Pelhřimov se nachází na 3. místě tabulky a ztrácí pouze 3 body na vedoucí Jihlavu. To Žďár nad Sázavou má ze 6 utkání 6 bodů a to jim přiděluje 6. příčku. 

13:30 Pelhřimov vs. Žďár nad Sázavou sleduj on-line ZDE

Starší žáci stráví sobotní den v Okříškách

Starší žáci v Okříškách postupně odehrají 3 utkání, a to dvě proti domácímu týmu. Třetí utkání odehrají stejně jako junioři proti Žďáru.

9:50   Pelhřimov vs. Kněžice – Okříšky sleduj on-line ZDE
11:50 Pelhřimov vs. Okříšky – Rudíkov sleduj on-line ZDE
13:00 Pelhřimov vs. Žďár nad Sázavou sleduj on-line ZDE

Béčko nic než výhru nebere

Mužská záloha si užije neděli ve Světlé nad Sázavou, kde odehraje zápas proti Sabots Jihlavě a Okříškám. Pelhřimov tuto sezónu zatím ztratil dvě utkání a to proti vedoucím celkům Hippos a Havlíčkovu Brodu. Brod minulý turnaj ztratil body a Spartak tak ztrácí jeden bod na druhé místo. Žďár jako jediný tým je stále neporažen. Sabots se letos trápí a z 8 utkání vyhráli pouze jednou v normální hrací době, jednou v prodloužení a jednou brali bod za prohru v prodloužení. Jihlava má proto 6 bodů a nachází se na 7. místě. Okříšky jsou na tom o dva body hůře, jsou hned pod Jihlavou na 8. místě. 

12:00 Pelhřimov vs. Jihlava sleduj on-line ZDE
15:00 Pelhřimov vs. Okříšky sleduj on-line ZDE

Elévové se jedou bavit florbalem do Dačic a elévkyně odehrají turnaj v Telči. Oba turnaje začínají v 9:20. Rozpis utkání naleznete ZDE

 

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři