17.11.2022
autor: Martin Domanský

Áčko i Béčko hraje doma

O víkendu ožije „Poutník aréna“ oba dny. V sobotu večer zahřeje palubovku pro mužskou zálohu Áčko, které poměří síly s nováčkem soutěže z Přerova. A 12 hodin od skončení zápasu NFL nastoupí na hřiště Béčko, které bude hrát o upevnění druhé příčky

Áčko i Béčko hraje doma

O víkendu ožije „Poutník aréna“ oba dny. V sobotu večer zahřeje palubovku pro mužskou zálohu Áčko, které si poměří síly s nováčkem soutěže z Přerova. A 12 hodin od skončení zápasu NFL nastoupí na hřiště Béčko, které bude hrát o upevnění druhé příčky a přiblížení k vedoucímu týmu ze Žďáru. Další, kdo se bude o víkendu bavit florbalem, budou mladší žáci a přípravka.

Nováček z Přerova

Spartak v sobotu v 19:00 přivítá doma FBC MSEM Přerov, který letos poprvé hraje Národní ligu. Přerov v probíhající sezóně vyhrál zatím pouze dva zápasy - proti poslední Ostravě (10:4) a minulý víkend pak porazil Hranice (9.) vysoko 13:5. Proto se určitě nemůže očekávat jednoduchý boj o tři body. Většinu zápasů Přerov prohrál o pár branek. To domácí tým po vlažném rozjezdu chytl formu a poslední čtyři utkání vyhrál, poslední skalp si dovezl ze Šumperka (4.)

Přijďte podpořit domácí tým k dalším třem bodům a tím udržet domácí neporazitelnost! Hlasivky a vše co dělá randál sebou!

Sobota 19:00 Spartak vs. Přerov on-line ZDE

Béčko podruhé doma 

Záložní tým Áčka pod vedením Jirky Žáka se letos představí podruhé doma. Béčko v probíhající sezóně i díky stabilnější soupisce bojuje o místo nejvyšší, když zatím drží druhou příčku v Regionální lize. V neděli ráno 9:00 poměří síly proti nováčkovi SK JUVENIS PŘIBYSLAV, který v lize zatím získal pouze tři body a patří mu poslední místo. Odpolední zápas, který začíná ve 14:00, odehraje proti suverénnímu Žďáru nad Sázavou. Spartak se Žďárem letos už hrál a podlehl 3:7. Domácí budou chtít nejen vrátit prohru, ale stát se prvním týmem, který sebere body vedoucímu týmu, jenž ještě neprohrál a právem je na prvním místě. 

Béčko bude určitě rádo i za pořádnou fanouškovskou kulisu, která ho požene pro cenná vítězství a přiblížení se k prvnímu místu. 

Neděle 9:00 Pelhřimov vs. Přibyslav on-line ZDE
Neděle 14:00 Pelhřimov vs. Žďár nad Sázavou on-line ZDE

Přípravka a mladší žáci odehrají svoje turnaje v neděli. Přípravka stráví dopolední turnaj ve Žďáru nad Sázavou a mladší žáci v Jihlavě.

Rozpis utkání:
Příprava ZDE
Mladší žáci ZDE

 

 

 

Další články z této kategorie
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři