17.11.2022
autor: Martin Domanský

Áčko i Béčko hraje doma

O víkendu ožije „Poutník aréna“ oba dny. V sobotu večer zahřeje palubovku pro mužskou zálohu Áčko, které poměří síly s nováčkem soutěže z Přerova. A 12 hodin od skončení zápasu NFL nastoupí na hřiště Béčko, které bude hrát o upevnění druhé příčky

Áčko i Béčko hraje doma

O víkendu ožije „Poutník aréna“ oba dny. V sobotu večer zahřeje palubovku pro mužskou zálohu Áčko, které si poměří síly s nováčkem soutěže z Přerova. A 12 hodin od skončení zápasu NFL nastoupí na hřiště Béčko, které bude hrát o upevnění druhé příčky a přiblížení k vedoucímu týmu ze Žďáru. Další, kdo se bude o víkendu bavit florbalem, budou mladší žáci a přípravka.

Nováček z Přerova

Spartak v sobotu v 19:00 přivítá doma FBC MSEM Přerov, který letos poprvé hraje Národní ligu. Přerov v probíhající sezóně vyhrál zatím pouze dva zápasy - proti poslední Ostravě (10:4) a minulý víkend pak porazil Hranice (9.) vysoko 13:5. Proto se určitě nemůže očekávat jednoduchý boj o tři body. Většinu zápasů Přerov prohrál o pár branek. To domácí tým po vlažném rozjezdu chytl formu a poslední čtyři utkání vyhrál, poslední skalp si dovezl ze Šumperka (4.)

Přijďte podpořit domácí tým k dalším třem bodům a tím udržet domácí neporazitelnost! Hlasivky a vše co dělá randál sebou!

Sobota 19:00 Spartak vs. Přerov on-line ZDE

Béčko podruhé doma 

Záložní tým Áčka pod vedením Jirky Žáka se letos představí podruhé doma. Béčko v probíhající sezóně i díky stabilnější soupisce bojuje o místo nejvyšší, když zatím drží druhou příčku v Regionální lize. V neděli ráno 9:00 poměří síly proti nováčkovi SK JUVENIS PŘIBYSLAV, který v lize zatím získal pouze tři body a patří mu poslední místo. Odpolední zápas, který začíná ve 14:00, odehraje proti suverénnímu Žďáru nad Sázavou. Spartak se Žďárem letos už hrál a podlehl 3:7. Domácí budou chtít nejen vrátit prohru, ale stát se prvním týmem, který sebere body vedoucímu týmu, jenž ještě neprohrál a právem je na prvním místě. 

Béčko bude určitě rádo i za pořádnou fanouškovskou kulisu, která ho požene pro cenná vítězství a přiblížení se k prvnímu místu. 

Neděle 9:00 Pelhřimov vs. Přibyslav on-line ZDE
Neděle 14:00 Pelhřimov vs. Žďár nad Sázavou on-line ZDE

Přípravka a mladší žáci odehrají svoje turnaje v neděli. Přípravka stráví dopolední turnaj ve Žďáru nad Sázavou a mladší žáci v Jihlavě.

Rozpis utkání:
Příprava ZDE
Mladší žáci ZDE

 

 

 

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři