01.12.2022
autor: Neznámý uživatel

Áčko začíná sérii domácích zápasů

Tuto sobotu odehraje Áčko první ze série čtyř domácích utkání. Než večer hráči A-týmu otevřou brány haly, „Poutník aréna“ už bude mít za sebou dopolední utkání pelhřimovských dorostenců. Víkend nám uzavře přípravka, která se vydá na turnaj do Pacova.

Do Pelhřimova dorazí Vikingové 

Spartak začne svoji sérii čtyř domácích zápasů proti týmu, který se vyhřívá na druhém místě tabulky NFL s bilancí jedné prohry na samostatné nájezdy, dvou proher v základní hrací době a devíti výher, což je nejvíce z celé ligy. Co se týká aktuální formy, tak v posledních pěti zápasech si právě Kopřivnice připsala první dvě prohry v 60 minutách. První porážku (6:8) si odvezli, stejně jako před týdnem Spartak, z Petrovic. Hned týden na to jim nadělil druhou prohru (4:3) Slovan Havířov. Slovan bude uzavírat sérii domácích zápasu 7. ledna 2023. Týden zpátky Kopřivnice doma porazila předposlední Hranice těsně 6:5. V jaké formě přijedou Vikingové v sobotu, se můžete osobně přesvědčit. Zápas začíná v 19:00, osvěžit se můžete i v místním bufetu. 

Sobota 19:00 Pelhřimov vs. Kopřivnice on-line ZDE

Dorostenci vedou 2.ligu

V rámci 9. kola odehrají dorostenci Spartaku domácí zápas proti ASK Bystřici nad Pernštejnem v pelhřimovské hale ZŠ Osvobození. Dorostenci jsou tuto sezónu stále 100% a nepoznali porážku. Svoji sérii neporazitelnosti budou chtít prodloužit také proti třetímu týmu tabulky. Přijďte v sobotu před obědem do haly podpořit mladé naděje pelhřimovského florbalu.

Sobota 10:30 Pelhřimov vs. Bystřice on-line ZDE

Přípravka jede do Pacova

Nedělním turnajem v Pacově uzavře víkendový program Spartaku kategorie přípravek. Postupně poměří síly s Přibyslaví, Dačicemi a domácím týmem. Turnaj pořádají Pacovští Honzíci v tělocvičně ZŠ Za Branou v Pacově a Pelhřimov bude mít na turnaji opět dvě družstva.

Rozpis utkání ZDE

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři