13.09.2022
autor: Martin Domanský

Áčko ztratilo, Béčko bralo 6 bodů

Spartak Pelhřimov zahájil sezónu s Torpédem Havířov a mužská záloha pořádala domácí turnaj.

Torpédo Havířov vs. Spartak Pelhřimov

V sobotu 10.9.2022 vstoupil A-tým Spartaku Pelhřimov do sezóny Národní ligy 22/23 zápasem proti Torpedo Havířov. Havířov v minulé sezóně ještě hrál 1.ligu, Spartak do soboty odehrál s Torpédem 7 zápasů a z toho jedenkrát dokázal vyhrál.

Vyjádření Jana Kotena: 
"Po úvodní vyrovnané třetině, která byla z obou stran plná nepřeností, jsme se díky využitým přesilovkám dostali do vedení. Rozhodujícím momentem utkání bylo uspokojení z naší strany, přestali jsme být dostatečně přesní na míčku a důrazní v soubojích. Soupeř se díky tomu dokázal vrátit zpět do utkání a skóre vyrovnat. Třetí třetina byla o čekání, kdo vstřelí jedenáctou branku. Dali jsme ji sice my, ale do vlastní branky. Hra bez brankáře už znamenala jen konečnou úpravu skóre. Děkuji soupeři za utkání."

Konečný stav: 8:6

Mužská záloha brala 6 bodů a ovládla domácí turnaj:

V neděli 11.9.2022 začalo svoji sezónu i "béčko", které pořádalo domácí turnaj. B-tým se utkal s ASK Bystřicí nad Pernštejnem a Sabots Jihlava.

Vyjádření kapitána Jirky Žáka:

V neděli jsme odehráli 2 utkání s kvalitními soupeři. Úvod prvního zápasu byl z naší strany poněkud hektický a nepřesný. Od stavu 1:4 jsme konečně zapnuli a zápas se nám podařilo otočit. Ve druhém zápase se nám podařilo ujmout se vedení hned na začátku. Soupeři se sice podařilo vyrovnat, ale my jsme se vzápětí opět ujali vedení a zbytek zápasu kontrolovali. Děkuji všem hráčům, byla to náročná neděle!

Spartak Pelhřimov vs. ASK Bystřice n. P.: 5:4
Spartak Pelhřimov vs. Sabots Jihlava: 7:3

 

Další články z této kategorie
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři