13.09.2022
autor: Martin Domanský

Áčko ztratilo, Béčko bralo 6 bodů

Spartak Pelhřimov zahájil sezónu s Torpédem Havířov a mužská záloha pořádala domácí turnaj.

Torpédo Havířov vs. Spartak Pelhřimov

V sobotu 10.9.2022 vstoupil A-tým Spartaku Pelhřimov do sezóny Národní ligy 22/23 zápasem proti Torpedo Havířov. Havířov v minulé sezóně ještě hrál 1.ligu, Spartak do soboty odehrál s Torpédem 7 zápasů a z toho jedenkrát dokázal vyhrál.

Vyjádření Jana Kotena: 
"Po úvodní vyrovnané třetině, která byla z obou stran plná nepřeností, jsme se díky využitým přesilovkám dostali do vedení. Rozhodujícím momentem utkání bylo uspokojení z naší strany, přestali jsme být dostatečně přesní na míčku a důrazní v soubojích. Soupeř se díky tomu dokázal vrátit zpět do utkání a skóre vyrovnat. Třetí třetina byla o čekání, kdo vstřelí jedenáctou branku. Dali jsme ji sice my, ale do vlastní branky. Hra bez brankáře už znamenala jen konečnou úpravu skóre. Děkuji soupeři za utkání."

Konečný stav: 8:6

Mužská záloha brala 6 bodů a ovládla domácí turnaj:

V neděli 11.9.2022 začalo svoji sezónu i "béčko", které pořádalo domácí turnaj. B-tým se utkal s ASK Bystřicí nad Pernštejnem a Sabots Jihlava.

Vyjádření kapitána Jirky Žáka:

V neděli jsme odehráli 2 utkání s kvalitními soupeři. Úvod prvního zápasu byl z naší strany poněkud hektický a nepřesný. Od stavu 1:4 jsme konečně zapnuli a zápas se nám podařilo otočit. Ve druhém zápase se nám podařilo ujmout se vedení hned na začátku. Soupeři se sice podařilo vyrovnat, ale my jsme se vzápětí opět ujali vedení a zbytek zápasu kontrolovali. Děkuji všem hráčům, byla to náročná neděle!

Spartak Pelhřimov vs. ASK Bystřice n. P.: 5:4
Spartak Pelhřimov vs. Sabots Jihlava: 7:3

 

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři