13.10.2019
autor: Jan Knězů

Béčko má další 4 body

Také druhý turnaj v sezóně odehrálo béčko doma. Pořadatelský azyl nalezl v Pelhřimově Havlíčkův Brod.

Spartak Pelhřimov B vs. ASK Bystřice n.P. 3:0 (online)
Utkání měl Pelhřimov poměrně pod kontrolou, jenže územní převaha nevede k výraznějšímu vedení. Soupeř až do samého závěru mohl pomýšlet alespoň na bod, proti byl zejména s přehledem chytající Ondra Kocián. Mnoho střel Spartaku netrefí vůbec branku a z toho pramení neskutečně nízká produktivita. Je potřeba zapracovat na postavení celého těla včetně nohou při střelbě. Mnoho střel končí i úplně mimo hřiště, čímž dáváme soupeři možnost v klidu vystřídat a rozehrát. Jako plus bych viděl v utkání poměrně úspěšné aktivní napadání.

Spartak Pelhřimov B vs. Hippos Žďár n/S. B 5:5 (online)
Tým soupeře s řadou hráčů se zkušenostmi z první ligy nastoupil proti béčku se zabezpečenou obranou. Pelhřimov odskočil v úvodu druhé třetiny na 3:1. Díky potrestání individuálních chyb hráčů Spartaku zejména v důrazu 1 na 1 v předbrankovém prostoru Hippos zápas otáčí a vede 4:3. Pelhřimov se ještě jednou dostane do vedení, šťastná teč v závěru stanovuje remízový výsledek. Škoda mnoha nevyužitých šancí a výpadku z koncentrace při dvoubrankovém vedení.

Příští turnaj hraje béčko v sobotu 26. října v Třebíči, kde se utká se zálohou místních Snipers a béčkem Okříšek.

Regionální liga mužů - skupina 5
Tabulka a výsledky
- soutěž hraje 16 družstev rozdělených na dvě krajské skupiny (Jižní Čechy a Vysočina) po 8 týmech
- nadstavbu hraje 5 družstev: první 2 družstva z každé skupiny a lepší tým ze 3. místa