23.09.2019
autor: Neznámý uživatel

Béčko zahájilo sezónu doma

Záloha mužů Spartaku Pelhřimov se na úvod sezóny představila na domácí palubovce.

Spartak Pelhřimov B vs. Erupting Dragons H. Brod 4:4 (online, fotografie)
V úvodní utkání s exdivizním Havlíčkovým Brodem bylo béčko až příliš pasivní směrem do útoku. Soupeř trpělivě vyčkával na chyby, které následně dokázal nemilosrdně potrestat. Pelhřimov ztratil dva body díky mnoha neproměněným šancím, další problém byl vůbec v chuti a aktivitě se do takových šancí dostávat a případně je správně vyhodnotit. Čtyři inkasované branky byly po individuálních chybách. V této soutěži nebudeme držet počet obdržených branek na minimu (i když by to bylo hezké), pro vítězství je nutné zvýšit počet těch vstřelených.

Spartak Pelhřimov B vs. Florbal Telč 13:4 (online, fotografie)
Druhé utkání začalo přívalem branek na obou stranách a po čtyřech minutách vedla Telč 3:2. Pak se dlouho měnilo skóre jen na straně béčka Spartaku a konečný výsledek 13:4 je naprosto zasloužený. Věřím, že aktivita směrem dopředu se přenese i do všech dalších utkání v sezóně a že budeme pravidelně zásobovat soupeři ne možná tak velkým počtem přesných zásahů, ale rozhodně stejnou ofenzivní i střeleckou aktivitou.


Příští turnaj hraje béčko opět doma. V tělocvičně ZŠ Osvobození našel azyl tým z Havlíčkova Brodu. Po dopoledním turnaji přípravek bude turnaj začínat tentokrát až ve 12:30 hod. Béčko hraje od 14:00 hod s Bystřicí nad Pernštejnem a od 16:30 hod s béčkem Hipposu Žďár nad Sázavou.

 

Regionální liga mužů - skupina 5
Tabulka a výsledky
- soutěž hraje 16 družstev rozdělených na dvě krajské skupiny (Jižní Čechy a Vysočina) po 8 týmech
- nadatavu hraje 5 družstev: první 2 družstva z každé skupiny a lepší tým ze 3. místa

 

 

Další články z této kategorie
08.03.2020
Troopers mají mečbol, Spartak podruhé nekousal
Druhý čtvrtfinálový zápas nebyl zdaleka tak povedený jako ten první. Hráči v zelených dresech ho měli od začátku jasně v rukou a v nich mají i mečbol. Za týden doma se tak budou muset Spartakovci hodně ohánět.
07.03.2020
Spartak nedal kůži lacino, první bod ale zůstal v Tuřanech
Pelhřimovským florbalistům není moc co vytknout. Makali, dřeli, soupeř byl ale šťastnější v koncovce. O osudu utkání rozhodla chyba necelé tři minuty před koncem. Sedmý gól pak přidal do prázdné Kolajta.
06.03.2020
Program víkendu: áčku začíná play-off, ženy můžou slavit titul
Elitní tým Spartaku se v Tuřanech pokusí překvapit velkého favorita a domů si přivézt alespoň jeden čtvrtfinálový bod. To ženám stačí porazit už jen druhou Světlou a obhajoba zlata je nemine.
1.Florbal Pelhřimov0
2.FBC Vikings Kopřivnice0
3.FBK Spartak Hluk0
4.S.K. P.E.M.A. Opava0
5.Florbal Svitavy0
6.FbK Horní Suchá0
7.TROOPERS0
8.1. MVIL Ostrava0
9.FBC Hranice0
10.Snipers Třebíč0
11.1. FBK Rožnov0
12.Aligators Klobouky0
Nejbližší utkání
Muži
19.09.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Florbal Svitavy
03.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
1. MVIL Ostrava
24.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
Partneři