23.09.2019
autor: Neznámý uživatel

Béčko zahájilo sezónu doma

Záloha mužů Spartaku Pelhřimov se na úvod sezóny představila na domácí palubovce.

Spartak Pelhřimov B vs. Erupting Dragons H. Brod 4:4 (online, fotografie)
V úvodní utkání s exdivizním Havlíčkovým Brodem bylo béčko až příliš pasivní směrem do útoku. Soupeř trpělivě vyčkával na chyby, které následně dokázal nemilosrdně potrestat. Pelhřimov ztratil dva body díky mnoha neproměněným šancím, další problém byl vůbec v chuti a aktivitě se do takových šancí dostávat a případně je správně vyhodnotit. Čtyři inkasované branky byly po individuálních chybách. V této soutěži nebudeme držet počet obdržených branek na minimu (i když by to bylo hezké), pro vítězství je nutné zvýšit počet těch vstřelených.

Spartak Pelhřimov B vs. Florbal Telč 13:4 (online, fotografie)
Druhé utkání začalo přívalem branek na obou stranách a po čtyřech minutách vedla Telč 3:2. Pak se dlouho měnilo skóre jen na straně béčka Spartaku a konečný výsledek 13:4 je naprosto zasloužený. Věřím, že aktivita směrem dopředu se přenese i do všech dalších utkání v sezóně a že budeme pravidelně zásobovat soupeři ne možná tak velkým počtem přesných zásahů, ale rozhodně stejnou ofenzivní i střeleckou aktivitou.


Příští turnaj hraje béčko opět doma. V tělocvičně ZŠ Osvobození našel azyl tým z Havlíčkova Brodu. Po dopoledním turnaji přípravek bude turnaj začínat tentokrát až ve 12:30 hod. Béčko hraje od 14:00 hod s Bystřicí nad Pernštejnem a od 16:30 hod s béčkem Hipposu Žďár nad Sázavou.

 

Regionální liga mužů - skupina 5
Tabulka a výsledky
- soutěž hraje 16 družstev rozdělených na dvě krajské skupiny (Jižní Čechy a Vysočina) po 8 týmech
- nadatavu hraje 5 družstev: první 2 družstva z každé skupiny a lepší tým ze 3. místa

 

 

Další články z této kategorie
23.01.2020
Program víkendu: v akci pět týmů Spartaku a všechny doma
Áčko vyzve silnou Letku, která se vyhřívá na třetím místě tabulky Národní ligy - východ. Venku navíc dost často boduje, naposledy obrala před Vánoci Horní Suchou. To starší žáky čekají souboje v prvním koši.
21.01.2020
Sumář víkendu: dorostenci znovu narazili, béčko zdolalo lídra
Áčko ovládlo regionální derby v Třebíči a navíc vyhrálo poprvé venku. To mladší žáci bojovali nejen se soupeři, ale taky s malým počtem hráčů. Stejně na tom byla i přípravka, která se ukázala doma.
20.01.2020
Spartak je králem Vysočiny, navíc vyhrál poprvé venku
Regionální souboj byl doslova boj na ostří nože. O něco více nabroušené je měli Spartakovci, kteří si do tabulky připsali důležité dva body a přiblížili se vytouženému play-off.
1.TROOPERS49
2.FBC Hranice34
3.FBC Letka33
4.Florbal Svitavy26
5.Aligators Klobouky25
6.FbK Horní Suchá23
7.FBC Vikings Kopřivnice22
8.Florbal Pelhřimov21
9.FBK Spartak Hluk21
10.1. MVIL Ostrava20
11.S.K. P.E.M.A. Opava18
12.Snipers Třebíč14
Nejbližší utkání
Muži
08.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
29.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
TROOPERS
Partneři