18.04.2024
autor: Neznámý uživatel

Blížíme se do finále…

Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.

Béčko začne nadstavbu doma!
Záloha pelhřimovského áčka v základní části sezóny vybojovala první místo, díky kterému začne nadstavbu na své palubovce. Nadstavba je rozdělena do dvou víkendů. V neděli v domácí hale ZŠ Osvobození čeká Pelhřimov Světlá nad Sázavou, která skončila o tři body na druhém místě za Spartakem. O tom, že to bude atraktivní utkání, není pochyb. Oba týmy se potkaly v sezóně dvakrát a utkání vždy skončilo těsně. Pelhřimov sice oba zápasy prohrál, ale první klání ztratil v poslední minutě a druhé v samostatných nájezdech. 

Ve druhém zápasu béčko poměří síly se Soběslaví, která hrála skupinu Jižní Čechy a obsadila stejnou pozici jako Světlá.

Přijďte podpořit v neděli béčko v tažení stát se nejlepším týmem Regionální ligy (Vysočina a Jižní Čechy). Zároveň můžete zhlédnout kouzla nestárnoucího Martina Kose a Jirky Žáka, který zametá míčky do branky lépe než doma podlahu. 

Neděle 10:30 Spartak Pelhřimov B vs. Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou on-line ZDE
Neděle 15:00 Spartak Pelhřimov B vs. Banes Florbal Soběslav on-line ZDE

Junioři na posledním turnaji jako mistři
V sobotu se budoucí naděje pelhřimovského florbalu rozloučí se sezónou v Jihlavě. Juniorům už o nic nejde, o titulu rozhodli na předpoledním turnaji. Na rozloučenou s titulovým rokem se potkají se třetími Okříškami, které stále bojují o stříbrnou příčku, a posledním Novým Městem na Moravě.

Sobota 12:00 Spartak Pelhřimov vs. PSKC Okříšky on-line ZDE
Sobota 15:00 Spartak Pelhřimov vs Fbc Orel Nové Město na Moravě on-line ZDE

Ženy uzavřou sezónu ve městě Husitů
Pelhřimovským ženám o nic nejde. Se svými 29 body okupují čtvrté místo se ztrátou 9 bodů na třetí příčku a s náskokem 18 bodů na předposlední FA České Budějovice B. Ale určitě budou chtít navázat na povedený domácí turnaj, kde byly 100%. Jeden z poražených týmů byl i Tábor, se kterým se ženy utkají i na jeho domácí půdě. Poslední zápas sezóny odehrají proti právě předposlednímu týmu FA České Budějovice B, které v probíhající sezóně nedokázaly obrat Pelhřimov ani o jeden bod.

Sobota 9:00 Spartak Pelhřimov vs. 1. FBK Tábor on-line ZDE
Sobota 12:00 Spartak Pelhřimov vs. FA České Budějovice B on-line ZDE

I mladší žáci a přípravky se o víkendu rozloučí se sezónou

Rozpis utkání mladší žáci:

Sportovní hala Světlá nad Sázavou:
Spartak Pelhřimov rozpis ZDE
Spartak Pelhřimov – modří rozpis ZDE

Sportovní hala Dačice:
Spartak Pelhřimov – žlutí rozpis ZDE
Spartak Pelhřimov – girls rozpis ZDE

Další články z této kategorie
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři