21.11.2017
autor: Neznámý uživatel

Boj nejen za svobodu a demokracii

Stručné ohlédnutí za svátečním utkáním první florbalové ligy.

V pátečním a zároveň i svátečním utkání Spartak vyzval lídra první ligy, celek z Královských Vinohrad. Od začátku nebojoval pouze za svobodu a demokracii, ale rovněž i o plný bodový příděl, který by razantně vylepšil jeho pozici v tabulce. Srdnatý boj vyústil až v dramatickou koncovku, kterou lépe zvládl domácí tým sokolů, kteří tak uhájili svou pevnost, ačkoliv s vypětím všech sil. O zápletku se postaral i Lisa, jenž ještě minulý rok brázdil vody na vlajkové lodi pražského celku. Svému bývalému týmu poděkoval hatrickem, který můžete zhlédnout v highlightu níže.

 

TJ Sokol Královské Vinohrady - Spartak Pelhřimov 8:7
branky: 
3. Martin Skřivánek, 15. Ondřej Rychetník, 22. Martin Skřivánek, 30. Jan Kapucián, 35. Jakub Záň, 49. Dominik Záň, 51. Jan Hanák, 56. Petr Hartman - 10. Lukáš Zrzavý, 11. Lukáš Zrzavý, 32. Jaromír Lisa, 46. Viktor Vlach, 53. Jaromír Lisa, 54. Jan Brothánek, 60. Jaromír Lisa; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení:2:0; využití: 0:2; diváků: 100; zásahy brankářů: Jiří Buchta 20 - Jakub Kuchař 16; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:4;

Vyjádření trenérů či vedoucích družstev:

Domácí: Od začátku nám balónek nedržel na hokejkách, zpracování i nahrávky nebyly z naší strany ideální. Nedokázali jsme udávat tempo hry a navíc jsme nedokázali pomoci vlastnímu gólmanovi. Za výsledek můžeme být rádi, tři body jsou svátečním překvapením. Děkujeme soupeři i rozhodčím.

Hosté  Dnešní prohra z rodu zbytečných, kdy darujeme soupeři chybičkami lacinou branku a sami svoje šance nedokážeme využít, což nás sráží poslední 4 kola. Blahopřejeme domácím a těšíme se na nedělní domácí souboj.

Textový online zápis; Video online; Statistiky utkání

 

Psali o nás

 

ČESKÝ FLORBAL: kompletní článek

Pelhřimov potrestal Vinohrady za jejich dvě vyloučení a vzal si vedení na svou stranu, jenže domácí nechtěli dopustit překvapení a do konce druhé části si vypracovali dvougólový náskok. O výhru se museli strachovat, jelikož Pelhřimov dotahoval, v závěru při hře bez gólmana však nevyrovnal. „Prohra z rodu zbytečných, darujeme soupeři chybičkami lacinou branku a sami svoje šance nedokážeme využít, což nás sráží poslední čtyři kola,“ řekl po prohře hostující trenér Knězů. 

 FLORBAL.CZ : kompletní článek

Vedoucí Vinohrady se udržely na úplném čele po zisku tří bodů na domácím hřišti proti Spartaku Pelhřimov. Hráči Spartaku po celou délku zápasu dotahovali náskok soupeře. Vyrovnání se nedočkali i přes hattrick Jaromíra Lisy, který bývalé spoluhráče nešetřil. Výraznou měrou se na vítězství podílel pětibodový Martin Skřivánek, asistoval na tři trefy a dvě si připsal sám.

SKV FLORBAL: článekhighlights

Další články z této kategorie
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři