21.11.2017
autor: Neznámý uživatel

Boj nejen za svobodu a demokracii

Stručné ohlédnutí za svátečním utkáním první florbalové ligy.

V pátečním a zároveň i svátečním utkání Spartak vyzval lídra první ligy, celek z Královských Vinohrad. Od začátku nebojoval pouze za svobodu a demokracii, ale rovněž i o plný bodový příděl, který by razantně vylepšil jeho pozici v tabulce. Srdnatý boj vyústil až v dramatickou koncovku, kterou lépe zvládl domácí tým sokolů, kteří tak uhájili svou pevnost, ačkoliv s vypětím všech sil. O zápletku se postaral i Lisa, jenž ještě minulý rok brázdil vody na vlajkové lodi pražského celku. Svému bývalému týmu poděkoval hatrickem, který můžete zhlédnout v highlightu níže.

 

TJ Sokol Královské Vinohrady - Spartak Pelhřimov 8:7
branky: 
3. Martin Skřivánek, 15. Ondřej Rychetník, 22. Martin Skřivánek, 30. Jan Kapucián, 35. Jakub Záň, 49. Dominik Záň, 51. Jan Hanák, 56. Petr Hartman - 10. Lukáš Zrzavý, 11. Lukáš Zrzavý, 32. Jaromír Lisa, 46. Viktor Vlach, 53. Jaromír Lisa, 54. Jan Brothánek, 60. Jaromír Lisa; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení:2:0; využití: 0:2; diváků: 100; zásahy brankářů: Jiří Buchta 20 - Jakub Kuchař 16; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:4;

Vyjádření trenérů či vedoucích družstev:

Domácí: Od začátku nám balónek nedržel na hokejkách, zpracování i nahrávky nebyly z naší strany ideální. Nedokázali jsme udávat tempo hry a navíc jsme nedokázali pomoci vlastnímu gólmanovi. Za výsledek můžeme být rádi, tři body jsou svátečním překvapením. Děkujeme soupeři i rozhodčím.

Hosté  Dnešní prohra z rodu zbytečných, kdy darujeme soupeři chybičkami lacinou branku a sami svoje šance nedokážeme využít, což nás sráží poslední 4 kola. Blahopřejeme domácím a těšíme se na nedělní domácí souboj.

Textový online zápis; Video online; Statistiky utkání

 

Psali o nás

 

ČESKÝ FLORBAL: kompletní článek

Pelhřimov potrestal Vinohrady za jejich dvě vyloučení a vzal si vedení na svou stranu, jenže domácí nechtěli dopustit překvapení a do konce druhé části si vypracovali dvougólový náskok. O výhru se museli strachovat, jelikož Pelhřimov dotahoval, v závěru při hře bez gólmana však nevyrovnal. „Prohra z rodu zbytečných, darujeme soupeři chybičkami lacinou branku a sami svoje šance nedokážeme využít, což nás sráží poslední čtyři kola,“ řekl po prohře hostující trenér Knězů. 

 FLORBAL.CZ : kompletní článek

Vedoucí Vinohrady se udržely na úplném čele po zisku tří bodů na domácím hřišti proti Spartaku Pelhřimov. Hráči Spartaku po celou délku zápasu dotahovali náskok soupeře. Vyrovnání se nedočkali i přes hattrick Jaromíra Lisy, který bývalé spoluhráče nešetřil. Výraznou měrou se na vítězství podílel pětibodový Martin Skřivánek, asistoval na tři trefy a dvě si připsal sám.

SKV FLORBAL: článekhighlights

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři