28.10.2022
autor: Martin Domanský

Boj o krále Vysočiny

O víkendu nás čeká zas několik zápasů v různých kategoriích. V sobotu hrají ženy a mladší žákové. V neděli se odehraje turnaj přípravek v Jihlavě a dorostenky odehrají odpolední zápasy ve Světlé nad Sázavou

Kdo bude králem Vysočiny?

Áčko si odpočine dva dny a vrátí se opět mezi plastové mantinely. Po čtvrtečním PČF se vydá do Třebíče, kde bude bojovat o krále Vysočiny. Třebíč neprožívá taky nejlepší vstup do sezóny a má shodný počet vítězství jako Spartak. A kdo by se rád vydal podpořit Pelhřimov osobně, tak boj o Vysočinu se hraje ve SH TJ Spartak Třebíč od 16:00

16:00 Pelhřimov vs. Třebíč on-line ZDE

Ženy můžou vrátit porážku

Ženy odehrají další turnaj na půdě vedoucího Jindřichovýho Hrace a mají šanci jim vrátit domácí porážku. Druhý zápas odehrají s SK Jihlava/Ždár nad Sázavou, který už porazily těsně 5:4

9:00 Pelhřimov vs. Jindřichův Hradec online ZDE
12:00 Pelhřimov vs. SK Jihlava/Žďár nad Sázavou online ZDE

Prodlouží neporazitelnost? 

Dorostentky se vydají na odpolední turnaj do Světlé nad Sázavou, aby odehrály zápas proti čtvrtým Českým Budějovicím a proti trápící se Třebíči, která zatím nevyhrála ani jeden zápas.

15:00 Pelhřimov vs. České Budějovice online ZDE
17:00 Pelhřimov vs. Třebíč online ZDE

Svoje turnaje odehrají i ty nejmenší. V sobotu se budou bavit florbal mladší žáci na domácí palubovce a budou rádi za každou podporu v hledišti. Přípravka se v neděli vydá do nedaleké Jihlavy.
 


 

Další články z této kategorie
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři