02.01.2023
autor: Jan Knězů

Celoklubový turnaj

V pátek 30.12.2022 se konal celoklubový turnaj, kterého se zúčastnilo přes 80 hráčů a hráček napříč všemi kategoriemi.

Den před Silvestrem proběhl již 3. ročník Celoklubového turnaje. V 13 hodin proběhlo klasické losování družstev. Každé z 8 družstev bylo poskládáno z hráčů a hřáček všech kategorií. Hrálo se systémem 4+1 a vždy musela být na hřišti dívka a některý hráč z elévů nebo přípravek, což zaručovalo vyrovnanost zápasů. Turnaj byl rozdělen na 3 hrací části, mezi které byly vložené různé úkoly. Kromě florbalového kvízu čekal na účastníky i kvíz o historii města Pelhřimov. Týmy také musely složit básničku na 8 veršů a nejmenší z týmů předvést své dovednosti v samostaných nájezdech.

Celkem na turnaji padlo 137 gólů. Vyloučení byli jen 2 hráči. Nejvíce gólů vstřelil Messi tým, konkrétně 26. Recitaci básničky ovládli Zajíčci a Princezny. Tým F1 byl nejlepší v kvízu a Stejskijové měli ve svých řadách nejšikovnější na nájezdy. Hvězdně nejnašlapanější družstvo měli Gepardi a nejvíce obětavě hrál Sebíkův tým. Nejvíce vyrovnaným týmem směrem do útoku i do obrany byli Blezkorychlíci.

 

Všem hráčům, hráčkám a speciálně brankářům patří poděkování za poklidný a plynulý průběh celé akce. Nesmíme zapomenout poděkovat i rodičům, kteří neúnavně fandili a vytvořili skvělou atmosféru. 

 

Fotky od pana Šulce zde

Další články z této kategorie
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři