09.02.2023
autor: Martin Domanský

Co nás čeká o víkendu?

Áčko jede s čistou hlavou do Přerova, Béčko stále musí bojovat o „play-off“. O víkendu hrají dorostenky, dorostenci i elévové

Áčko má co Přerovu vracet

Poslední venkovní utkání základní části Spartak odehraje v Přerově, který si z Pelhřimova odvezl výhru. Přerov se nachází v rozdílné situaci než Spartak a posledním utkáním, které prohrál proti Hranicím, si zkomplikoval účast v play-off. Víkendový soupeř se sice nachází na 10. místě tabulky, ale stále má naději si vyřazovací boje zahrát. Musí vyhrát poslední dvě utkání a cesta to nebude jednoduchá. Po Spartaku je čeká první Opava. I kdyby vyhráli obě utkání, tak to nemusí stačit a musí se spolehnout na výsledky Hranic (9.) a Rožnova (8.). To Spartak si zajistil účast výhrou minulý víkend při domácím utkání proti Šumperku a právě prohrou Přerova proti Hranicím, když víkendový soupeř podlehl těsně 7:6.

Sobota 18:00 Pelhřimov vs. Přerov on-line ZDE

Béčko musí bodovat

Záložní mužský tým hraje v neděli doma a pokud chce pomýšlet na „play-off“ (nadstavbová část), tak musí porazit oba soupeře. Béčko do minulého turnaje drželo druhou postupovou pozici s náskokem jednoho bodu na Havlíčkův Brod. Bohužel se mu nevydařilo utkání proti Sabots Jihlava a přenechalo druhé místo Havlíčkovu Brodu, který byl v obou utkáních 100%. Situace se tím obrátila a jeden bod teď ztrácí Pelhřimov. Přijďte podpořit mužskou zálohu a pomoci jim dobrou atmosférou k splnění letošního cíle – postupu do nadstavbové části. 

Neděle 9:00 Pelhřimov vs. Okříšky on-line ZDE
Neděle 14:00 Pelhřimov vs. Třebíč B on-line ZDE

Dorostenky hrají v Třešti

Dorostenky další turnaj 1. ligy odehrají v Třešti proti SK JeMoBu (6.) a TJ Centropen Dačice (8.). Pelhřimačky se nachází na třetím místě tabulky se ztrátou dvou bodů na druhý Meťák České Budějovice.

Neděle 9:00 Pelhřimov vs. JeMoBu on-line ZDE
Neděle 11:30 Pelhřimov vs. Dačice on-line ZDE

Stále neporažení dorostenci

Dorostenci letošní sezónu jedou zatím bez zaváhání, a tak vedou tabulku 2. ligu. V cestě k udržení neporazitelnosti jim budou o víkendu stát Okříšky, které jsou na 3. místě se ztrátou pěti bodů a Bystřice n. P., která je druhá.

Neděle 10:30 Pelhřimov vs. Okříšky-Rudíkov on-line ZDE
Neděle 15:00 Pelhřimov vs. Bystřice n. P. on-line ZDE

Elévky a elévové se jedou bavit florbalem

Elévky odehrají víkendový turnaj v sobotu ve Světlé nad Sázavou a elévové jedou v neděli k Honzíkům do Pacova.

Sobota Elévky rozpis utkání ZDE
Neděle Elévové rozpis utkání ZDE

Další články z této kategorie
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
10.04.2024
Sezóna se pomalu blíží ke konci
Ženy odehrály v sobotu doma předposlední turnaj. Dorostenkám a starším žákům skončila tento víkend sezóna.
Nejbližší utkání
Partneři