09.02.2023
autor: Martin Domanský

Co nás čeká o víkendu?

Áčko jede s čistou hlavou do Přerova, Béčko stále musí bojovat o „play-off“. O víkendu hrají dorostenky, dorostenci i elévové

Áčko má co Přerovu vracet

Poslední venkovní utkání základní části Spartak odehraje v Přerově, který si z Pelhřimova odvezl výhru. Přerov se nachází v rozdílné situaci než Spartak a posledním utkáním, které prohrál proti Hranicím, si zkomplikoval účast v play-off. Víkendový soupeř se sice nachází na 10. místě tabulky, ale stále má naději si vyřazovací boje zahrát. Musí vyhrát poslední dvě utkání a cesta to nebude jednoduchá. Po Spartaku je čeká první Opava. I kdyby vyhráli obě utkání, tak to nemusí stačit a musí se spolehnout na výsledky Hranic (9.) a Rožnova (8.). To Spartak si zajistil účast výhrou minulý víkend při domácím utkání proti Šumperku a právě prohrou Přerova proti Hranicím, když víkendový soupeř podlehl těsně 7:6.

Sobota 18:00 Pelhřimov vs. Přerov on-line ZDE

Béčko musí bodovat

Záložní mužský tým hraje v neděli doma a pokud chce pomýšlet na „play-off“ (nadstavbová část), tak musí porazit oba soupeře. Béčko do minulého turnaje drželo druhou postupovou pozici s náskokem jednoho bodu na Havlíčkův Brod. Bohužel se mu nevydařilo utkání proti Sabots Jihlava a přenechalo druhé místo Havlíčkovu Brodu, který byl v obou utkáních 100%. Situace se tím obrátila a jeden bod teď ztrácí Pelhřimov. Přijďte podpořit mužskou zálohu a pomoci jim dobrou atmosférou k splnění letošního cíle – postupu do nadstavbové části. 

Neděle 9:00 Pelhřimov vs. Okříšky on-line ZDE
Neděle 14:00 Pelhřimov vs. Třebíč B on-line ZDE

Dorostenky hrají v Třešti

Dorostenky další turnaj 1. ligy odehrají v Třešti proti SK JeMoBu (6.) a TJ Centropen Dačice (8.). Pelhřimačky se nachází na třetím místě tabulky se ztrátou dvou bodů na druhý Meťák České Budějovice.

Neděle 9:00 Pelhřimov vs. JeMoBu on-line ZDE
Neděle 11:30 Pelhřimov vs. Dačice on-line ZDE

Stále neporažení dorostenci

Dorostenci letošní sezónu jedou zatím bez zaváhání, a tak vedou tabulku 2. ligu. V cestě k udržení neporazitelnosti jim budou o víkendu stát Okříšky, které jsou na 3. místě se ztrátou pěti bodů a Bystřice n. P., která je druhá.

Neděle 10:30 Pelhřimov vs. Okříšky-Rudíkov on-line ZDE
Neděle 15:00 Pelhřimov vs. Bystřice n. P. on-line ZDE

Elévky a elévové se jedou bavit florbalem

Elévky odehrají víkendový turnaj v sobotu ve Světlé nad Sázavou a elévové jedou v neděli k Honzíkům do Pacova.

Sobota Elévky rozpis utkání ZDE
Neděle Elévové rozpis utkání ZDE

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři