24.11.2022
autor: Martin Domanský

Co nás čeká poslední listopadový víkend?

Poslední listopadovou sobotu budou bojovat o body starší žáci a dorostenky. V neděli si pojedou zahrát florbal elévové a elévky. A celý florbalový víkend uzavře Áčko, které se utká s Petrovicemi.

Začíná druhá polovina základní části NFL

Áčko poslední listopadovou nedělí vstoupí do druhé poloviny základní části NFL a zároveň odehraje poslední venkovní zápas v roce 2022 a to proti ex-prvoligovému soupeři Z.F.K Petrovice. Spartak v rámci 2. kola přivítal Petrovice v „Poutník aréně“ a mohl se radovat z výhry 5:3. Po jedenácti kolech v celkové tabulce jsou na tom lépe Petrovice, když jsou po třech výhrách v řadě na 4. místě. To Pelhřimov po nepovedeném domácím zápase zůstal na osmém místě a stále drží poslední postupovou příčku do play-off. Pokud ještě nevíte, jak strávit nedělní odpoledne, můžete vyrazit společně s hráči „Spartak busem“ na utkání a podpořit je. 

Neděle 14:30 Pelhřimov vs. Petrovice on-line ZDE

Liga starších žáků pokračuje v Okříškách

Starší žáky v sobotu čeká další turnaj v Okříškách. První utkání odehrají proti ASK Bystřice n. P., se kterou se Pelhřimov v letošní sezóně utká potřetí. Spartak jednou vyhrál a prohrál. Starší žáci ve druhém utkání vyzvou Florbal Telč. Tu zatím potkali na palubovce jednou a vyhráli těsně 4:3. Asi nejtěžší soupeř je čeká na konec – domácí PSKC Okříšky-Rudíkov. S tímto týmem se Spartak potkal už třikrát a jako vítěz dokázal odejít pouze jednou (3:1), druhé utkání prohrál 2:4 a třetí skončilo také lépe ve prospěch Okříšek (4:7)

Sobota 9:50 Pelhřimov vs. Bystřice on-line ZDE
Sobota 11:00 Pelhřimov vs. Telč on-line ZDE
Sobota 13:50 Pelhřimov vs. Okříšky-Rudíkov on-line ZDE

Dorostenky se můžou přiblížit vedoucím týmům

Dorostenky pod vedením Honzy Knězů jedou odehrát další turnaj do Týna nad Vltavou. Při správné a šťastné konstelaci hvězd se můžou dotáhnout na vedoucí dvojici týmů Světlá nad Sázavou (1.) a České Budějovice (2.). Pelhřimov první utkání sehraje právě proti vedoucí Světlé a bude mít šanci jim nadělit první prohru sezóny. K přiblížení bude třeba vyhrát i druhý zápas proti Rudým Dračicím. Jak si holky povedou, můžete sledovat on-line. 

Sobota 10:00 Pelhřimov vs. Světlá nad Sázavou on-line ZDE
Sobota 12:00 Pelhřimov. Vs. Rudý Dračice on-line ZDE

Elévové a Elévky odehrají venkovní turnaje. Spartak Pelhřimov – modří a Spartak Pelhřimov odcestují se bavit florbalem do Třebíče. Elévky budou prohánět děravý míček ve sportovní hale SK Jihlava. 

Podrobný rozpis utkání najdete ZDE

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři