22.07.2020
autor: Martin Tkadlec

Dril áčku ještě nekončí, už ale s florbalkou v ruce!

Herní příprava začne elitnímu týmu v sobotu turnajem v Jihlavě. O den později čeká na Spartakovce přátelské utkání v Kutné Hoře. Modrožluté nemine ani tradiční turnaj ve Strakonicích.

Letní dril ještě není u konce, přesto si hráči Spartaku vyzkouší i florbalky. V sobotu mají na rozehrání turnaj v Jihlavě, který se hraje v netradičním systému 3+1. Spartak bude mít na turnaji hned dva týmy. V neděli je v Kutné Hoře na programu utkání proti diviznímu FBC.

Na přelomu července a srpna čeká na Spartak tradiční Memoriál Petra Adlera ve Strakonicích. Pelhřimovští můžou odehrát až devět zápasů ve třech dnech.

Před startem pohárové sezony odehraje Pelhřimov doma ještě odvetu proti Kutné Hoře. V jednání je také utkání s prvoligovými českobudějovickými Štíry.

Ve druhé polovině srpna začíná pohárová soutěž, která bude posledním herním testem před startem Národní ligy. Úvodní kolo se hraje turnajově a Spartak se postupně střetne s Litomyšlí, Vysokým Mýtem, Hagou Pardubice a Chrudimí. Od druhého kola se již hraje tradičním vyřazovacím způsobem na jedno utkání. Národní ligu odstartuje Spartak 12. září v Kopřivnici. Doma se poprvé představí v sobotu 19. září proti Svitavám.

Další články z této kategorie
08.03.2020
Troopers mají mečbol, Spartak podruhé nekousal
Druhý čtvrtfinálový zápas nebyl zdaleka tak povedený jako ten první. Hráči v zelených dresech ho měli od začátku jasně v rukou a v nich mají i mečbol. Za týden doma se tak budou muset Spartakovci hodně ohánět.
07.03.2020
Spartak nedal kůži lacino, první bod ale zůstal v Tuřanech
Pelhřimovským florbalistům není moc co vytknout. Makali, dřeli, soupeř byl ale šťastnější v koncovce. O osudu utkání rozhodla chyba necelé tři minuty před koncem. Sedmý gól pak přidal do prázdné Kolajta.
06.03.2020
Program víkendu: áčku začíná play-off, ženy můžou slavit titul
Elitní tým Spartaku se v Tuřanech pokusí překvapit velkého favorita a domů si přivézt alespoň jeden čtvrtfinálový bod. To ženám stačí porazit už jen druhou Světlou a obhajoba zlata je nemine.
1.Florbal Pelhřimov0
2.FBC Vikings Kopřivnice0
3.FBK Spartak Hluk0
4.S.K. P.E.M.A. Opava0
5.Florbal Svitavy0
6.FbK Horní Suchá0
7.TROOPERS0
8.1. MVIL Ostrava0
9.FBC Hranice0
10.Snipers Třebíč0
11.1. FBK Rožnov0
12.Aligators Klobouky0
Nejbližší utkání
Muži
19.09.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Florbal Svitavy
03.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
1. MVIL Ostrava
24.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
S.K. P.E.M.A. Opava
Partneři