22.07.2020
autor: Martin Tkadlec

Dril áčku ještě nekončí, už ale s florbalkou v ruce!

Herní příprava začne elitnímu týmu v sobotu turnajem v Jihlavě. O den později čeká na Spartakovce přátelské utkání v Kutné Hoře. Modrožluté nemine ani tradiční turnaj ve Strakonicích.

Letní dril ještě není u konce, přesto si hráči Spartaku vyzkouší i florbalky. V sobotu mají na rozehrání turnaj v Jihlavě, který se hraje v netradičním systému 3+1. Spartak bude mít na turnaji hned dva týmy. V neděli je v Kutné Hoře na programu utkání proti diviznímu FBC.

Na přelomu července a srpna čeká na Spartak tradiční Memoriál Petra Adlera ve Strakonicích. Pelhřimovští můžou odehrát až devět zápasů ve třech dnech.

Před startem pohárové sezony odehraje Pelhřimov doma ještě odvetu proti Kutné Hoře. V jednání je také utkání s prvoligovými českobudějovickými Štíry.

Ve druhé polovině srpna začíná pohárová soutěž, která bude posledním herním testem před startem Národní ligy. Úvodní kolo se hraje turnajově a Spartak se postupně střetne s Litomyšlí, Vysokým Mýtem, Hagou Pardubice a Chrudimí. Od druhého kola se již hraje tradičním vyřazovacím způsobem na jedno utkání. Národní ligu odstartuje Spartak 12. září v Kopřivnici. Doma se poprvé představí v sobotu 19. září proti Svitavám.

Další články z této kategorie
03.10.2020
Nejde to ani doma, Spartak nestačil na ostravský MVIL
Kvůli výpadku zkraje třetí třetiny se pelhřimovští florbalisté druhého domácího vítězství nedočkali. Za zmínku nicméně stojí fantastická návštěva. Do haly si našlo cestu skoro 150 fanoušků.
26.09.2020
Aligátor o zuby nepřišel, Spartak dostal venku další lekci
Pelhřimovští florbalisté se výkonu z domácího zápasu ani nepřiblížili a kvůli tragické třetí třetině a hloupému pětiminutovému vyloučení Hendrycha mají zase týden o čem přemýšlet.
19.09.2020
Domanský má nulu, Spartak zničil Svitavy
Pelhřimovští florbalisté odčinili do puntíku úvodní blamáž z Kopřivnice a do tabulky NFL si připsali důležité tři body. Vychytanou nulou se navíc zaskvěl brankář Martin Domanský.
1.TROOPERS15
2.Aligators Klobouky12
3.FBC Vikings Kopřivnice10
4.FbK Horní Suchá8
5.FBK Spartak Hluk6
6.Florbal Svitavy6
7.1. MVIL Ostrava6
8.FBC Hranice5
9.Snipers Třebíč5
10.1. FBK Rožnov5
11.Florbal Pelhřimov3
12.S.K. P.E.M.A. Opava0
Nejbližší utkání
Muži
06.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
TROOPERS
20.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBC Vikings Kopřivnice
Partneři