25.03.2019
autor: Jan Koten

Finálový sen končí

Rekordních 217 diváků sledovalo v Pelhřimově snahu florbalistů Spartaku zvrátit nepříznivý stav semifinálové série Národní ligy. Soupeř z Orky byl tentokrát lepší a po zásluze postupuje.

ASK Orka Čelákovice dokázala zvládnout i třetí utkání semifinálové série a vybojovala si postup do finále soutěže. Mukařov své domácí utkání zvládl a vynutil si rozhodující páté utkání na horké půdě Jaroměře. O finálovém soupeři Orky se rozhodne ve středu večer.

Sobotní utkání Spartaku některým hráčům příliš nesedlo, což při úzkém kádru Pelhřimova nabídlo šanci soupeři, který ji bezezbytku využil. Do poloviny utkání Spartak držel nadějný výsledek, jenže soupeř ještě do druhé přestávky otočil jeho stav a vítězství udržel až do konce. Série se patrně lámala o prvním víkendu, kde byl v obou utkáních Spartak blíže vítězství, než tomu bylo v sobotním domácím utkání.

Sezóna pro Spartak končí v semifinále Národní ligy. Velké poděkování zaslouží pořadatelé a všichni další, kteří se podíleli na zajištění domácích utkání. DÍKY VŠEM! Samé jedničky od delegátů mluví za vše.  Ten největší dík patří fantastickým domácím fanouškům, kteří nás celou sezónu podporovali a vytvořili nám skutečné domácí prostředí. To nejlepší v celé lize!

Spartak Pelhřimov - ASK Orka Čelákovice 3:6 - textový online, video-online, fotografie
branky: 16. Tomáš Kocián, 23. Martin Blažek, 60. Václav Fučík - 20. Jakub Čáp, 30. Jakub Doutnáč, 31. Vojtěch Strnad, 45. Petr Němeček, 48. Jakub Čáp, 59. Jakub Doutnáč; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 217; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 20 - Vojtěch Nockin 24; po třetinách:1:1, 1:2, 1:3;

Další články z této kategorie
07.03.2020
Spartak nedal kůži lacino, první bod ale zůstal v Tuřanech
Pelhřimovským florbalistům není moc co vytknout. Makali, dřeli, soupeř byl ale šťastnější v koncovce. O osudu utkání rozhodla chyba necelé tři minuty před koncem. Sedmý gól pak přidal do prázdné Kolajta.
06.03.2020
Program víkendu: áčku začíná play-off, ženy můžou slavit titul
Elitní tým Spartaku se v Tuřanech pokusí překvapit velkého favorita a domů si přivézt alespoň jeden čtvrtfinálový bod. To ženám stačí porazit už jen druhou Světlou a obhajoba zlata je nemine.
04.03.2020
Sumář víkendu: béčko nadělovalo, dařilo se i dorostenkám a mlžům
Dorostenci v Ledči doplatili na tragickou koncovku a přišli o první místo v tabulce. Navíc se jim zranila jistota v brance - Štěpánka Růžičková. To nejmenší potěr hrál doma a nevedl si vůbec špatně.
1.TROOPERS63
2.FBC Letka47
3.FBC Hranice42
4.FbK Horní Suchá35
5.FBC Vikings Kopřivnice34
6.Aligators Klobouky31
7.1. MVIL Ostrava29
8.Florbal Pelhřimov27
9.Florbal Svitavy26
10.FBK Spartak Hluk24
11.S.K. P.E.M.A. Opava20
12.Snipers Třebíč18
Nejbližší utkání
Partneři