20.01.2023
autor: Jan Koten

Florbalový víkend na domácí palubovce

O víkendu nás čekají zajímavé zápasy, a to rovnou na domácí palubovce. Pokud ještě nemáte program, přijďte podpořit Spartak.

DERBY!

Pelhřimovská „Poutník aréna“ v sobotu zažije DERBY! Tým z Třebíče sice neprožívá zrovna nejlepší období, když z posledních pěti utkání nevyhrál ani jeden zápas, ale tři z nich Snipers prohráli pouze o jednu branku. Domácí Spartak v předešlém derby, které se odehrálo na podzim v Třebíči, vyhrál těsně 3:2. Spartak z posledních pěti utkání vyhrál tři, a to poslední tři domácí zápasy v roce 2022. Nový rok modro-žlutí stále neokusili pocit vítězství. Přijďte podpořit Spartak a ukázat Třebíči, kdo je králem Vysočiny nejen na palubovce, ale i na tribuně!

Sobota 19:00 Pelhřimov vs. Třebíč on-line ZDE

Ženy doma!

Ženy jsou dalším týmem v modro-žlutých dresech, který odehraje domácí utkání. Ženy letošní sezónu mají jak na houpačce. Jednou se daří a jednou ne. Z 12 utkání vyhrály přesně půlku. V sobotu ženy odstartují turnaj proti momentálně poslednímu Jindřichovu Hradci, se kterým mají bilanci v letošní sezóně 1:1 (2:6, 5:1). Druhé utkání vyzvou zatím suverénní tým Meťák České Budějovice. Meťák ještě nepoznal porážku a zaslouženě vede tabulku. Poslední dvě utkání ženy podlehly 2:7 a: 3:10. 

Sobota 9:00 Pelhřimov vs. Jindřichův Hradec on-line ZDE
Sobota 13:30 Pelhřimov vs. Meťák České Budějovice on-line ZDE

Junioři uzavřou domácí víkend

Posledním týmem, který se předvede před vlastním publikem, jsou junioři. Ti v neděli přivítají druhý tým tabulky SK Jihlava. Jihlava má náskok na třetí Spartak pouhé tři body. První utkání junioři prohráli 4:7. Druhý zápas odehrají proti Hipposu Žďár nad Sázavou, který letos porazili už dvakrát (7:2 a 3:2)

Neděle 9:00 Pelhřimov vs. SK Jihlava on-line ZDE
Neděle 12:45 Pelhřimov vs. Hippos Žďár nad Sázavou on-line ZDE

Dorostenky drží třetí příčku

Dorostenky v sobotu vyráží odehrát turnaj do Týna nad Vltavou. První utkání sehrají proti domácím Dračicím, které se nachází na 7. místě. Druhé utkání vyzvou Písek, se kterým odehrají zápas o udržení třetího místa. Písek ze čtvrtého místa ztrácí na Spartak 1 bod.

Sobota 9:00 Pelhřimov vs. Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn on-line ZDE
Sobota 11:30 Pelhřimov vs. FbC Písek on-line ZDE

Starší žáci
Liga Vysočiny starších žáků pokračuje v sobotu turnajem 1. koše v Dačicích. Na Spartak čekají 3 utkání.

Sobota 9:00 Pelhřimov vs. TJ Centropen Dačice on-line ZDE
Sobota 11:00 Pelhřimov vs. PSKC Okříšky – Rudíkov on-line ZDE
Sobota 13:00 Pelhřimov vs. SK Jihlava on-line ZDE

Elévové a mladší žákyně
Celkem 3 družstva Spartaku (2 družstva elévů a 1 družstvo mladších žákyň) se v neděli vydají na turnaj Ligy Vysočiny elévů do Žďáru nad Sázavou. Na každé družstvo čekají 4 utkání.

Rozpis utkání ZDE

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři