29.09.2022
autor: Neznámý uživatel

Muži jedou do sršního hnízda

Áčko čeká druhý venkovní zápas v řadě. Ženám a elévům začíná sezóna. A do boje jdou i junioři, dorostenky a starší žáci.

Hlavní tým vyráží do Rožnova

 

Áčko jede bojovat o svoje první venkovní body do Rožnova pod Radhoštěm. Spartak v minulé sezóně dokázal porazit Sršně na domácí palubovce 5:4, ale venku prohrál 2:3. Sršňům se povedlo dojít až do finále play-off Národní ligy - východ, kde sice prohráli s Troopers, ale v baráži si poradili s Torpédem Havířov a postoupili zpět do druhé nejvyšší ligy v ČR. Nakonec Rožnov zůstal v NL a licenci, která umožňuje hrát 1. ligu, přenechali Aligátorům. V současné sezóně jsou na tom bodově po třech zápasech stejně jako Spartak, když vyhráli zatím jeden zápas proti Slovanu Havířov. Zbylé dvě utkání proti Hranicím (6:7) a Kopřivnici (3:5) prohráli.  

Online ZDE
Ženy jdou do boje poprvé

Ženy měly dostatek času vypilovat chyby, sehrát se a zapomenout na nepovedený pohár. Tento víkend jedou začít sezónu do Třeště, kde se utkají s SK Jihlava/Ždár nad Sázavou a se Světlou nad Sázavou. Ženy prošly lehkou obnovou týmu a můžeme letos spatřit nové tváře. Mezi nejnovější posily patří Anička Konečná, která si s některými spoluhráčkami ze Spartaku zahrála Extraligu a 1.ligu v Jihlavě. 

Mladá nadějě Spartaku

V neděli další kolo 2. ligy juniorů odehraje Spartak na domácím hřišti proti SK JeMoBu a TJ Centropen Dačice. Junioři se zatím nachází v polovině tabulky na 4. místě.

Online (JeMoBu) ZDE 
Online (Dačice) ZDE

Dorostenky na svoji 1.ligu dorostenek vycestují do Třeště, aby změřily síly s SK JeMoBu a Dačicemi. Dorostenky jsou v tabulce též na 4. místě.

Starší žáci se jedou porvat o body do Bystřice, kde odehrají postupně tři utkání proti PSKC Okříšky-Rudíkov, SK JeMoBu a ASK Bystřice n.P.

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na ty nejmenší. Mladší žákyně a elévové odehrají několik utkání na domácí palubovce. Kompletní rozpis utkání můžete najít na odkazu níže.
Rozpis utkání 1. hřiště ZDE  
Rozpis utkání 2. hřiště ZDE

 

  

 

Další články z této kategorie
05.04.2024
Spartak pokračuje na jiných frontách
O víkendu se doma představí ženy a starší žáci. Držte palce dorostenkám, kterým začíná play-off, a bavit se florbalem budou i mladší kategorie.
03.04.2024
O velikonočních svátcích se rozhodlo o vítězi série
Pelhřimovské áčko mělo perné svátky. Na Velký pátek odehrálo 6. utkání na hřišti Králova Dvora, kde nevyužilo matchball, a proto muselo rozhodnout 7. utkání na Velikonoční pondělí.
28.03.2024
Áčko na Velký pátek pokračuje v bojích
Pelhřimovské áčko si na velikonoční svátky neužije klid. Po nevyužitém matchballu na domácím hřišti se série přesouvá do Králova Dvora.
1.FBŠ SLAVIA Plzeň57
2.Panthers Praha56
3.Florbal Náchod42
4.TJ Sokol Jaroměř38
5.TROOPERS38
6.FBK Atlas Blansko31
7.Florbal TJ Kobylisy29
8.FBC Došwich Milevsko28
9.FbC Písek26
10.Florbal Pelhřimov24
11.T.B.C. Králův Dvůr16
12.SK Florbal Benešov11
Nejbližší utkání
Partneři