29.09.2022
autor: Neznámý uživatel

Muži jedou do sršního hnízda

Áčko čeká druhý venkovní zápas v řadě. Ženám a elévům začíná sezóna. A do boje jdou i junioři, dorostenky a starší žáci.

Hlavní tým vyráží do Rožnova

 

Áčko jede bojovat o svoje první venkovní body do Rožnova pod Radhoštěm. Spartak v minulé sezóně dokázal porazit Sršně na domácí palubovce 5:4, ale venku prohrál 2:3. Sršňům se povedlo dojít až do finále play-off Národní ligy - východ, kde sice prohráli s Troopers, ale v baráži si poradili s Torpédem Havířov a postoupili zpět do druhé nejvyšší ligy v ČR. Nakonec Rožnov zůstal v NL a licenci, která umožňuje hrát 1. ligu, přenechali Aligátorům. V současné sezóně jsou na tom bodově po třech zápasech stejně jako Spartak, když vyhráli zatím jeden zápas proti Slovanu Havířov. Zbylé dvě utkání proti Hranicím (6:7) a Kopřivnici (3:5) prohráli.  

Online ZDE
Ženy jdou do boje poprvé

Ženy měly dostatek času vypilovat chyby, sehrát se a zapomenout na nepovedený pohár. Tento víkend jedou začít sezónu do Třeště, kde se utkají s SK Jihlava/Ždár nad Sázavou a se Světlou nad Sázavou. Ženy prošly lehkou obnovou týmu a můžeme letos spatřit nové tváře. Mezi nejnovější posily patří Anička Konečná, která si s některými spoluhráčkami ze Spartaku zahrála Extraligu a 1.ligu v Jihlavě. 

Mladá nadějě Spartaku

V neděli další kolo 2. ligy juniorů odehraje Spartak na domácím hřišti proti SK JeMoBu a TJ Centropen Dačice. Junioři se zatím nachází v polovině tabulky na 4. místě.

Online (JeMoBu) ZDE 
Online (Dačice) ZDE

Dorostenky na svoji 1.ligu dorostenek vycestují do Třeště, aby změřily síly s SK JeMoBu a Dačicemi. Dorostenky jsou v tabulce též na 4. místě.

Starší žáci se jedou porvat o body do Bystřice, kde odehrají postupně tři utkání proti PSKC Okříšky-Rudíkov, SK JeMoBu a ASK Bystřice n.P.

A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na ty nejmenší. Mladší žákyně a elévové odehrají několik utkání na domácí palubovce. Kompletní rozpis utkání můžete najít na odkazu níže.
Rozpis utkání 1. hřiště ZDE  
Rozpis utkání 2. hřiště ZDE

 

  

 

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři