29.08.2022
autor: Neznámý uživatel

Muži postoupili do 3. kola poháru. Ženy odehrály kvalitní utkání s 1. ligou.

Muži a ženy Spartaku odehráli svá pohárová utkání. Utkání posloužila jako výborná příprava na nadcházející sezónu.

Pohár žen

Vyjádření trenérky žen Anny Dvořákové:
"Naše ženy předvedly v obou sobotních zápasech skvělý výkon. Hlavní cíl byl, aby si všechny hráčky zahrály a necestovaly na Moravu zbytečně. V obou zápasech tak kromě nováčků nastoupila i gólmanka v poli a Jupi proti Jablonné dokonce skórovala. Hrály jsme určitě nad moje očekávání a máme rozhodně dobrý základ do sezony. To neděle byla o poznání těžší s velmi kvalitními soupeři. Soupeřky z první ligy jsou mimo naše možnosti, ale za předvedený výkon se rozhodně nemusíme stydět. Nasbíraly jsme nemálo zkušeností, které určitě zužitkujeme v naší lize. Velký obdiv patří oběma gólmankám, které zvládly střídat posty v brance, v poli a dokonce skórovat."

Spartak Pelhřimov vs. Torpedo Havířov 2:5online
TJ Jablonné nad Orlicí vs. Spartak Pelhřimov 5:3online
FBC Intevo Třinec vs. Spartak Pelhřimov 15:1online
Spartak Pelhřimov vs. Aligators 1:9online

 

Pohár muži

Vyjádření trenéra mužů Jana Kotena:
"I přes vysoké vítězství nebude hodnocení nikterak pozitivní. V utkání šla Kaplice rychle do vedení po nepokrytém výhozu brankáře a z podobných akcí hrozil soupeř v celém utkání. My jsme tuto herní variantu špatně bránili a jen díky Domkovi v brance jsme gólů neobdrželi výrazně více. V obraně bylo hodně okének a budiž to varováním pro další kolo poháru i do ligy. V rozehrávce se nám nedařilo přehrávat systém soupeře kvůli špatné poziční hře a zbytečně jsme řadu akcí řešili individuálně přes dva i tři soupeře. V útoku jsme jsme byli hodně nepřesní, což je u finální přihrávky stejná chyba, jako u gólové střely netrefení odkryté části branky či vůbec samotné branky."

FBC Spartak Kaplice vs. Spartak Pelhřimov 3:10 - online

Další články z této kategorie
01.05.2024
Béčko ukončilo sezónu jako mistr
Mužská záloha jela do Tábora v pozici, že ji stačí jedno vítězství, aby se stala mistrem Regionální ligy Vysočina a Jižní Čechy. Tento cíl béčko splnilo a jako třešničku vyhrálo i čtvrté utkání v nadstavbě.
23.04.2024
Shrnutí předposledního ligového víkendu
Konec sezóny klepe na dveře. Junioři byli na posledním turnaji stoprocentní stejně jako doma béčko. Ženy si z Tábora odvezly jednu výhru a konečné čtvrté místo.
18.04.2024
Blížíme se do finále…
Před námi je předposlední herní víkend. Po víkendu končí ligová sezóna jak ženám a juniorům, tak i mladším žákům a přípravkám. Béčko doma začíná nadstavbu! Sezóna se nám sice blíží ke konci, ale tréninky dál pokračují dle členské.
1.Florbal Pelhřimov0
2.SK Jihlava0
3.Sokol ED Havlíčkův Brod0
4.Sklo Bohemia Světlá n/S.0
5.Florbal Jindřichův Hradec0
6.Florbal Znojmo B0
7.Hornets Brno0
8.Aligators0
9.FBC Kutná Hora0
10.FBC Slavkov0
11.FTC Vysoké Mýto0
12.FBC Letohrad0
Nejbližší utkání
Partneři