29.08.2022
autor: Neznámý uživatel

Muži postoupili do 3. kola poháru. Ženy odehrály kvalitní utkání s 1. ligou.

Muži a ženy Spartaku odehráli svá pohárová utkání. Utkání posloužila jako výborná příprava na nadcházející sezónu.

Pohár žen

Vyjádření trenérky žen Anny Dvořákové:
"Naše ženy předvedly v obou sobotních zápasech skvělý výkon. Hlavní cíl byl, aby si všechny hráčky zahrály a necestovaly na Moravu zbytečně. V obou zápasech tak kromě nováčků nastoupila i gólmanka v poli a Jupi proti Jablonné dokonce skórovala. Hrály jsme určitě nad moje očekávání a máme rozhodně dobrý základ do sezony. To neděle byla o poznání těžší s velmi kvalitními soupeři. Soupeřky z první ligy jsou mimo naše možnosti, ale za předvedený výkon se rozhodně nemusíme stydět. Nasbíraly jsme nemálo zkušeností, které určitě zužitkujeme v naší lize. Velký obdiv patří oběma gólmankám, které zvládly střídat posty v brance, v poli a dokonce skórovat."

Spartak Pelhřimov vs. Torpedo Havířov 2:5online
TJ Jablonné nad Orlicí vs. Spartak Pelhřimov 5:3online
FBC Intevo Třinec vs. Spartak Pelhřimov 15:1online
Spartak Pelhřimov vs. Aligators 1:9online

 

Pohár muži

Vyjádření trenéra mužů Jana Kotena:
"I přes vysoké vítězství nebude hodnocení nikterak pozitivní. V utkání šla Kaplice rychle do vedení po nepokrytém výhozu brankáře a z podobných akcí hrozil soupeř v celém utkání. My jsme tuto herní variantu špatně bránili a jen díky Domkovi v brance jsme gólů neobdrželi výrazně více. V obraně bylo hodně okének a budiž to varováním pro další kolo poháru i do ligy. V rozehrávce se nám nedařilo přehrávat systém soupeře kvůli špatné poziční hře a zbytečně jsme řadu akcí řešili individuálně přes dva i tři soupeře. V útoku jsme jsme byli hodně nepřesní, což je u finální přihrávky stejná chyba, jako u gólové střely netrefení odkryté části branky či vůbec samotné branky."

FBC Spartak Kaplice vs. Spartak Pelhřimov 3:10 - online

Další články z této kategorie
25.09.2023
Áčku se venku nevedlo
O víkendu odehrálo před měsíční pauzou další turnaj Béčko a odvezlo si čtyři body za výhru a prohru po samostatných nájezdech. Áčko doplatilo na neproměňování gólových šancí a Milevsko si díky tomu připsalo první výhru v sezóně.
20.09.2023
Áčko i Béčko do boje
O dalším herním víkendu se o body ve Žďáru nad Sázavou popere mužská záloha. Áčko čeká další nováček Národní ligy FBC DOŠWICH MILEVSKO.
19.09.2023
Pelhřimovská hala letos ještě nepoznala porážku
Po pohárové výhře nad Benešovem, 100% domácím turnaji Béčka, si Áčko přidalo čtvrtou výhru v domácí hale v řadě a to proti nováčkovi Národní ligy. O víkendu začala sezóna dorostenkám prvním turnajem ve Světlé nad Sázavou.
1.Panthers Praha12
2.FBŠ SLAVIA Plzeň9
3.Florbal Pelhřimov6
4.T.B.C. Králův Dvůr6
5.TROOPERS6
6.FBK Atlas Blansko6
7.Florbal Náchod6
8.FBC Došwich Milevsko3
9.FbC Písek3
10.Florbal TJ Kobylisy3
11.TJ Sokol Jaroměř3
12.SK Florbal Benešov0
Nejbližší utkání
Muži
08.10.
18:00
Panthers Praha
VS
Florbal Pelhřimov
15.10.
18:00
Florbal TJ Kobylisy
VS
Florbal Pelhřimov
21.10.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
SK Florbal Benešov
Partneři