29.08.2022
autor: Neznámý uživatel

Muži postoupili do 3. kola poháru. Ženy odehrály kvalitní utkání s 1. ligou.

Muži a ženy Spartaku odehráli svá pohárová utkání. Utkání posloužila jako výborná příprava na nadcházející sezónu.

Pohár žen

Vyjádření trenérky žen Anny Dvořákové:
"Naše ženy předvedly v obou sobotních zápasech skvělý výkon. Hlavní cíl byl, aby si všechny hráčky zahrály a necestovaly na Moravu zbytečně. V obou zápasech tak kromě nováčků nastoupila i gólmanka v poli a Jupi proti Jablonné dokonce skórovala. Hrály jsme určitě nad moje očekávání a máme rozhodně dobrý základ do sezony. To neděle byla o poznání těžší s velmi kvalitními soupeři. Soupeřky z první ligy jsou mimo naše možnosti, ale za předvedený výkon se rozhodně nemusíme stydět. Nasbíraly jsme nemálo zkušeností, které určitě zužitkujeme v naší lize. Velký obdiv patří oběma gólmankám, které zvládly střídat posty v brance, v poli a dokonce skórovat."

Spartak Pelhřimov vs. Torpedo Havířov 2:5online
TJ Jablonné nad Orlicí vs. Spartak Pelhřimov 5:3online
FBC Intevo Třinec vs. Spartak Pelhřimov 15:1online
Spartak Pelhřimov vs. Aligators 1:9online

 

Pohár muži

Vyjádření trenéra mužů Jana Kotena:
"I přes vysoké vítězství nebude hodnocení nikterak pozitivní. V utkání šla Kaplice rychle do vedení po nepokrytém výhozu brankáře a z podobných akcí hrozil soupeř v celém utkání. My jsme tuto herní variantu špatně bránili a jen díky Domkovi v brance jsme gólů neobdrželi výrazně více. V obraně bylo hodně okének a budiž to varováním pro další kolo poháru i do ligy. V rozehrávce se nám nedařilo přehrávat systém soupeře kvůli špatné poziční hře a zbytečně jsme řadu akcí řešili individuálně přes dva i tři soupeře. V útoku jsme jsme byli hodně nepřesní, což je u finální přihrávky stejná chyba, jako u gólové střely netrefení odkryté části branky či vůbec samotné branky."

FBC Spartak Kaplice vs. Spartak Pelhřimov 3:10 - online

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři