05.12.2017
autor: Adam Paták

Na krev se Startem

Velmi vypjaté utkání vidělo půl druhé stovky fanoušků v pelhřimovské hale. Během zápasu však probíhala i speciální akce, která měla rozšířit povědomí o darování krve, čehož se florbalisté doslovně chytli a mnohdy se na onu hranici "na krev" dostali.

Velmi vypjaté utkání vidělo půl druhé stovky fanoušků v pelhřimovské hale. Během zápasu však probíhala i speciální akce, která měla rozšířit povědomí o darování krve, čehož se florbalisté doslovně chytli a mnohdy se na onu hranici "na krev" dostali. Domácí borci nakonec bohužel vytěžili pouze jeden bod, avšak díky pomoci transfuznímu oddělení mohou míti úsměv na tváři.

 

Spartak Pelhřimov - Start98 Praha-Kunratice 7:8p
branky: 
23. Jaromír Lisa, 28. Jaromír Lisa, 38. Martin Blažek, 42. Milan Hendrych, 48. Luděk Charouzek, 53. Luděk Charouzek, 58. Petr Poduška - 2. Jan Běloch, 7. Michal Chudina, 21. Petr Stejskal, 23. Tomáš Volf, 28. Petr Stejskal, 44. Jan Zavadil, 57. Michal Chudina, 65. Ondřej Schuller; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:6 + Václav Zavadil 10; využití: 1:2; diváků: 162; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 20 - Václav Zavadil 24, Ondřej Lupoměch 0; po třetinách: 0:2, 3:3, 4:2, 0:1;

Vyjádření trenérů či vedoucích družstev

Hosté: Neuvěřitelně vyhrocené utkání. Pro kluky spoustu nasbíraných zkušeností, emoce a týmová podpora. Jsem hrozně pyšný na to, že jsme to urvali. Nicméně škoda našich obrovských chyb, kterými jsme se připravili o bod. Byl bych rád, když by si chybu přiznali nejenom hráči.

Domácí: Divácky atraktivní zápas, pro trenéry infarktový se špatnou koncovkou pro náš tým, když jsme v závěru ztratili takřka vyhrané utkání. Děkujeme divákům za podporu

 

Textový online zápisVideo onlineStatistiky utkání; Fotografie p. Šulce

Psali o nás

ČESKÝ FLORBAL: kompletní článek 

Start si na půdě Pelhřimova do poloviny duelu vytvořil čtyřgólový náskok, jenže o ten ve třetí třetině přišel. Pražané si sice vzali vedení zpět na svou stranu, jenže tři minuty před koncem domácí srovnali a zápas šel do prodloužení. V něm mohl bod navíc přisoudit domácím Charouzek, jenže druhé trestné střílení už neproměnil. Spartak může také mrzet nevyužitá přesilovka pět na tři, při které inkasoval rozhodující branku. 

PELHŘIMOVSKÝ DENÍK: kompletní článek

Pelhřimov začal špatně, hned první střela hostujícího Bělocha měnila skóre. V 7. minutě našel Stejskal přihrávkou zpoza branky Chudinu, který upravil na 0:2. Přestávková porada v šatně Spartaku moc nepomohla, po čtrnácti vteřinách překonal Venkrbce Stejskal. Pak sice snížil Lisa, ale hosté dál tahali za delší konec provazu. Volf a Stejskal posunuli skóre na 1:5. Teprve pak začali domácí přidávat. V přesilovce se prosadil Lisa, do konce druhé části ještě dorazil míček do sítě Blažek.

Úvod třetí části Pelhřimovu konečně vyšel. Ve 42. minutě potrestal špatné střídání hostů snížením na 4:5 Hendrych. I když pak využil přesilovku Zavadil, Spartak už byl v těch momentech lepším týmem. Zasloužené vyrovnání zařídil dvěma góly Charouzek. Drama tím teprve začínalo. Tři minuty před koncem skóroval při přesilovce hostující Chudina, za Pelhřimov dorovnal po návratu z trestné lavice Poduška. V prodloužení drželi domácí všechny trumfy v ruce. Jenže Charouzek při svém druhém trestném střílení neuspěl a přesilovka pěti proti třem Pelhřimovu hrubě nevyšla. Skóroval při ní totiž hostující Schuller.

FLORBAL.CZ : kompletní článek

Přes půl druhé stovky pelhřimovských diváků bylo svědky velice vypjatému duelu se Startem z Kunratic. Zápas dospěl až do prodloužení. Brankář hostů obdžel trest za nesportovní chování a nakonec byl i vykázán ze hry, střídající kolega Lupoměch neměl mnoho práce, jelikož Schuller unikl domácí obraně a skóroval, to vše při oslabení tři na pět.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ostatni_region/presilovka-pro-spartak-vyhodou-nebyla-20171204.html

Další články z této kategorie
02.05.2018
Béčko vicemistrem regionální ligy
Záloha mužského áčka se stala vicemistrem Regionální ligy mužů skupina V, když vítězem se stalo družstvo SK Jihlava. Béčku se nepovedl úplně závěr sezóny, přesto ve srovnání s loňským ročníkem jde o velký posun.
17.04.2018
B. Quo vadis?
Dohrávka lednového turnaje Regionální ligy mužů se hrála v sobotu v Třeboni. Béčko si v prvním utkání s chutí zastřílelo, druhé utkání se výsledkově nepovedlo.
03.04.2018
Dalších šest bodů béčka
Záloha mužů má za sebou další výsledkově povedený turnaj, na kterém získal za dvě výhry plný počet možných bodů. Je tak stále ve hře o celkové vítězství v Regionální lize, i když už to nemá zcela ve svých rukou a čeká na zaváhání vedoucího týmu SK Jihlava
1.Spartak Pelhřimov6
2.Panthers Praha5
3.TJ Turnov5
4.ASK Orka Čelákovice4
5.FAT PIPE Traverza Mukařov3
6.FBC Plzeň3
7.T.B.C. LUCERN Králův Dvůr3
8.TJ Sokol Jaroměř3
9.Wizards DDM Praha 103
10.Florbal TJ Kobylisy1
11.1. FBC DDM Děčín IV0
12.FBC DDM Kati Kadaň0
Nejbližší utkání
Muži
06.10.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
TJ Turnov
20.10.
19:00
Spartak Pelhřimov
VS
FBC DDM Kati Kadaň
Partneři