Rozpis utkání a výsledky - "A"
01.09.2018
autor: Jan Koten

Rozpis utkání - "A" 2018-2019

Kompletní seznam utkání Spartaku Pelhřimov. Domácí utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
ZÁKLADNÍ ČÁST Národní ligy
detailní program družstva 
neděle 09.09.2018 Národní liga mužů v Novém Boru, 17:00 hod Děčín vs. Pelhřimov, 17:00 hod
sobota 15.09.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Jaroměř
sobota 22.09.2018 Národní liga mužů v Praze, Mukařov vs. Pelhřimov, 20:00 hod
neděle 30.09.2018 Národní liga mužů v Praze, Kobylisy vs. Pelhřimov, 18:00 hod
sobota 06.10.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Turnov
sobota 13.10.2018 Národní liga mužů v Plzni, 16:30 hod FbC Plzeň vs. Pelhřimov, 16:30 hod
sobota 20.10.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Kadaň
neděle 28.10.2018 Národní liga mužů v Praze,  Panthers Praha vs. Pelhřimov, 17:00 hod
sobota 03.11.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Wizards
neděle 11.11.2018 Národní liga mužů v Králově Dvoře, Králův Dvůr vs. Pelhřimov, 17:00 hod
sobota 17.11.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Orka
neděle 25.11.2018 Národní liga mužů v Jaroměři; Jaroměř vs. Pelhřimov, 17:00 hod
sobota 15.12.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Traverza Mukařov
sobota 22.12.2018 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Kobylisy
sobota 05.01.2019 Národní liga mužů v Turnově; TJ Turnov vs. Pelhřimov, 19:00 hod
sobota 12.01.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. FbC Plzeň
sobota 19.01.2019 Národní liga mužů v Kadani; Kadaň vs. Pelhřimov, 16:00 hod
sobota 26.01.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Panthers Praha
sobota 02.02.2019 Národní liga mužů v Praze; Wizards vs. Pelhřimov, 19:45 hod
sobota 09.02.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:30 hod Pe vs. Králův Dvůr
sobota 16.02.2019 Národní liga mužů v Čakovicích; ASK Orka vs. Pelhřimov, 19:30 hod 
sobota 23.02.2019 Národní liga mužů v Pelhřimově, 19:00 hod Pe vs. Děčín
 
PLAY OFF Národní ligy
sobota 02.03.2019 Národní liga mužů, play off – v Pelhřimově 1. čtvrtfinále TJ Turnov (19:00 hod)
neděle 03.03.2019 Národní liga mužů, play off – v Pelhřimově 2. čtvrtfinále TJ Turnov (17:00 hod)
sobota 09.03.2019 Národní liga mužů, play off – 3. utkání čtvrtfinále v Turnově (18:30 hod)
neděle 10.03.2019 Národní liga mužů, play off – 4. utkání čtvrtfinále v Turnově (20:15 hod)
středa 13.03.2019 Národní liga mužů, play off – v Pelhřimově 5. čtvrtfinále TJ Turnov (doma, 20:00 hod)
sobota 16.03.2019 Národní liga mužů, play off – 1. utkání semifinále s Orkou (19:00 hod)
neděle 17.03.2019 Národní liga mužů, play off – 2. utkání semifinále s Orkou (14:00 hod)
sobota 23.03.2019 Národní liga mužů, play off – v Pelhřimově 3. semifinále Orka (19:00 hod)
 
Přípravná a pohárová utkání
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice 3:13, SH ZŠ Osvobození Pelhřimov
Spartak Pelhřimov - FbC Strakonice 2:2, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - Sokol Písek 4:1, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice B 0:2, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - Florbalová škola Plzeň 4:4, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice 3:5, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FB Hurrican Karlovy Vary 3:2, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice B 1:2 po ts, SH Strakonice, Memoriál Petra Adlera
Spartak Pelhřimov - Florbalová škola Plzeň, 4:5 po ts, SH Jindřichův Hradec
Spartak Pelhřimov - Orlicko-Třebovsko, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 6:5
Spartak Pelhřimov - FBŠ Všestary, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 3:8
Spartak Pelhřimov - FbK Piráti Chrudim, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 5:5
Spartak Pelhřimov -  FBC Slavia Praha, SH ZŠ Osvobození Pe, Pohár České pojišťovny; 7:2
Spartak Pelhřimov - FBC Štíři Č. Budějovice, 5:8, SH České Budějovice 
Spartak Pelhřimov - FTC Vysoké Mýto, neděle 2.9.2018 16:00 hod, SH Vysoké Mýto 3:8
Další články z této kategorie
01.09.2018
Rozpis utkání - "A" 2018-2019
Kompletní seznam utkání Spartaku Pelhřimov. Domácí utkání se hrají v tělocvičně ZŠ Osvobození Pelhřimov.
1.TROOPERS37
2.FBC Hranice26
3.FBC Letka25
4.FBK Spartak Hluk20
5.FbK Horní Suchá19
6.Florbal Pelhřimov18
7.Aligators Klobouky18
8.FBC Vikings Kopřivnice16
9.Florbal Svitavy16
10.S.K. P.E.M.A. Opava15
11.1. MVIL Ostrava12
12.Snipers Třebíč9
Nejbližší utkání
Muži
21.12.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
Aligators Klobouky
25.01.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBC Letka
08.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
FBK Spartak Hluk
29.02.
19:00
Florbal Pelhřimov
VS
TROOPERS
Partneři