24.03.2023
autor: Martin Domanský

O víkendu hrají elévové a béčko

Na svůj poslední turnaj v neděli vyrazí do Jihlavy elévové a v ten samý den bude bojovat mužská záloha o nadstavbu regionální ligy. Na turnaj do Nového Města na Moravě Béčko vyrazí jako druhý tým tabulky.

Béčku stačí dva body

Pokud se týmu pod vedením charismatického Jirky Žáka podaří získat nejméně dva body, tak obsadí krásné druhé místo hned za Žďárem nad Sázavou, který v letošní sezóně prohrál pouze dvě utkání v prodloužení. Jednu prohru mu uštědřilo právě pelhřimovské Béčko a druhou hlavní konkurent o druhé místo Havlíčkův Brod. O další cenný skalp vedoucího týmu může Pelhřimov zabojovat právě tuto neděli. 

Spartak si může zajistit druhé místo už v prvním utkání proti poslední Přibyslavi, která dokázala vyhrát v sezóně pouhé dvě utkání. V případě uhájení druhého místa si Béčko prodlouží sezónu o nadstavbu, kam postoupí nejlepší dvě mužstva ze skupin Vysočina a Jižní Čechy + lepší družstvo na 3. místě z obou skupin. O tomto účastníkovi rozhodne bodový koeficient přepočtený na jedno utkání základní části. 

9:00 Spartak Pelhřimov vs. SK JUVENIS PŘIBYSLAV on-line ZDE
12:30 Spartak Pelhřimov vs. Hippos Žďár nad Sázavou on-line ZDE

Rozpis utkání elévů ZDE

Další články z této kategorie
26.04.2023
Ženy nakonec ve 2. lize skončily páté
O víkendu odehráli poslední turnaje sezóny ženy, elévky a elévové. Béčku začalo první kolo nadstavby.
21.04.2023
„Skoro“ poslední herní víkend
Předposlední dubnový víkend nám nabídne poslední ženský turnaj sezóny a elévové ukončí sezónu před svými diváky. Pro Béčko víkend znamená „začátek sezóny“, když odehraje první část nadstavby.
19.04.2023
Junioři jsou mistři Vysočiny, dorostenky mezi TOP16 v ČR
V sobotu hrály první kolo play-off dorostenky a junioři vybojovali první místo v tabulce. Na pelhřimovské palubovce přípravka odehrála poslední domácí turnaj sezóny a mladší žáci vyjeli na poslední turnaj sezóny do Světlé nad Sázavou.
1.S.K. P.E.M.A. Opava53
2.Torpedo Havířov53
3.FBC Vikings Kopřivnice43
4.Asper Šumperk39
5.Slovan Havířov37
6.Z.F.K. Petrovice35
7.1. FBK Sršni Rožnov31
8.Florbal Pelhřimov30
9.FBC Hranice26
10.FBC Přerov25
11.Snipers Třebíč24
12.1.MVIL Ostrava0
Nejbližší utkání
Partneři